Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624035 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624035

Odpowiedzi 7398

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
tylko ze ja nie jestem jeszcze członkiem zadnego obozu wykonuje test draxa a chce troszke powybijac kilka zwierzad a jestem za słaby i gdzie mozna znalezc w miare dobra bron 1 reczna na poczatek gry narazie mam siły 9
Na 9 siły w miarę dobrej broni nie znajdziesz. Wykonuj wszystkie zadania, jakie ci dadzą. Nabijesz trochę lvl na tych misjach, i spokojnie nauczysz się większej ilości siły.

KubeN

KubeN

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
tylko ze ja nie jestem jeszcze członkiem zadnego obozu wykonuje test draxa a chce troszke powybijac kilka zwierzad a jestem za słaby i gdzie mozna znalezc w miare dobra bron 1 reczna na poczatek gry narazie mam siły 9

Mozesz jeszcze pojsc do nowego obozu i porozmawiac z takim typem na "H", zapomnialem jak sie tam on nazywal. Jesli z nim porozmawiasz, to zapytaj go, czy nie nauczy cie silniej uderzac, on ci sie spyta, po co ci ta wiedza, odpowiadaj az do skutku, az do wtedy, kiedy wkoncu cie nauczy. Tak zarobisz darmowe 5 sily :p.
 
Jestem poczatkowym grafikiem.

KUBA - 4477

KUBA - 4477

Użytkownicy
Człowiekowi wilkiem, wilkowi człowiekiem.
posty83
Propsy21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Człowiekowi wilkiem, wilkowi człowiekiem.
Żadne aż do skutku tu nic nie da, trzeba sobie wynaleźć porządny pretekst, a z powietrza się go nie weźmie.

Mam pytanie przy okazji - czy bijąc jakiegoś NPC, który może nam zlecić jakieś zadanie, zablokujemy je sobie, czy nie wpłynie to absolutnie na nic ? Czy jako Bandyta będziemy mogli dostać się do Starej Kopalni i na Zamek w 1r. ? I czy ktoś orientuje się, ile roślin na mikstury siły można znaleźć w Kolonii, przeszukując każdy zakamarek mapy z Telekinezą ? Chcę sobie określić precyzyjny próg nauki siły dla broni jednoręcznej, i brakuje mi tej informacji.

Z góry dzięki za odpowiedzi...
 
Siłą watahy - wilk. Siłą wilka - wataha.

KubeN

KubeN

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Żadne aż do skutku tu nic nie da, trzeba sobie wynaleźć porządny pretekst, a z powietrza się go nie weźmie.

To dziwne, bo ja pomylilem sie przy odpowiedziach, a i tak nauczyl mnie. Pomylka nic nie zmienia ;p. Dlatego napisalem "az do skutku", czyli nawet gdy sie pomyli, ma probowac dalej.
 
Jestem poczatkowym grafikiem.

lukee

lukee

Użytkownicy
posty82
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam parę pytań odnośnie alchemii. Czy bardziej opłaca się robić eliksiry siły/zręczności czy potęgi? I gdzie znajdę drugi tom mikstur trwałych? (rozumiem, że tam jest ten eliksir potęgi)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Gdzie mogę znaleźć trunek dla Bartholo? (Wyjątkowe trofeum) Strzelam, że chodzi o "margoniusa", ale Ghoran ani nie ma go w ofercie (choć ponoć sprzedaje), ani nie ma żadnej opcji dialogowej.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Gdzie mogę znaleźć trunek dla Bartholo? (Wyjątkowe trofeum) Strzelam, że chodzi o "margoniusa", ale Ghoran ani nie ma go w ofercie (choć ponoć sprzedaje), ani nie ma żadnej opcji dialogowej.
U Jeremiasza w karczmie w nowym obozie.
 

DannyCorleone

DannyCorleone

Użytkownicy
posty6
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
gdzie lub u kogo moge sie nauczyc siły nie bendac  jeszcze przyjetym do zadnego obozu

U Diego uczysz się siły u Laresa i u Wilsona - nie musisz być w żadnym obozie

Obok Cavalorna jest cień Vart - pobij go co łatwe nie będzie i ma on broń od 15 siły zadającą 35 obrażeń, jest to najlepsza broń na taką siłę

5 pkt siły możesz zdobyć u Horacego jeśli wcześniej pogadasz z Jeremiaszem
na bagnach jest tabliczka która daje 3 pkt siły
Nad jaskinią goblinów jest kryształ który po interakcji daje 1 siły
Gor Boba oczy za darmo 1 siły
w 2 rozdziale po misji dla Steha da Ci taką samą tabliczkę na 3 siły
w jakini obok Uturiela jest kryształ na 1 pkt siły

Post połączony: 2016-02-12, 18:32
Żadne aż do skutku tu nic nie da, trzeba sobie wynaleźć porządny pretekst, a z powietrza się go nie weźmie.

Mam pytanie przy okazji - czy bijąc jakiegoś NPC, który może nam zlecić jakieś zadanie, zablokujemy je sobie, czy nie wpłynie to absolutnie na nic ? Czy jako Bandyta będziemy mogli dostać się do Starej Kopalni i na Zamek w 1r. ? I czy ktoś orientuje się, ile roślin na mikstury siły można znaleźć w Kolonii, przeszukując każdy zakamarek mapy z Telekinezą ? Chcę sobie określić precyzyjny próg nauki siły dla broni jednoręcznej, i brakuje mi tej informacji.

Z góry dzięki za odpowiedzi...

Ja prałem wszystkich i niby nic się nie zblokowało, pamiętaj że warto jest zapisać grę przed pobiciem bo zawsze może być jakiś bug
Jeśli chodzi o naukę broni to w obozie myśliwych jest nauczyciel i bez przynależności uczy Cię od samego początku gry na co trzeba wydać 40PN by nauczyć się dawnego 1 poziomu ale ciut podniesionego na criticu
Nie wiem ile dokładnie jest roślin ale rzucił mi się w oczy ogniocierń u jakiegoś handlarza, warto pamiętać by nie bić handlarzy bo tracą oni przedmioty (chociaż chyba co rozdział się respią też nowe u nich), sprawdzaj wszystkich handlarzy co rozdział ;)
 

mako-23

mako-23

Użytkownicy
posty4
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jedynym sposobem aby dostać się do Starej Kopalni w I rozdziale, jest dołączenie do kopaczy (pomijając buga)?
 

SzaQul_512

SzaQul_512

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem w zadaniu nowa zmiana do kopalni. Werbuje urbana ale gdy ide do szakala to zanim zagada do mnie crashuje mi gra i wyskakuje okno acces violation o co chodzi ?
P.S gdzie jest togard ?
 

Bragomir

Bragomir

Użytkownicy
posty20
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
P.S gdzie jest togard?

Togard znajduje się między zawaloną wieżą, a południową bramą. Najłatwiej się do niego dostać idąc do bramy i skręcając w lewo, w taką dziurę.
 

SzaQul_512

SzaQul_512

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki to z szakalem nie aktualne juz zalatwione
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Przepraszam mam problem.Zrobiłem sobie dwa zapisy gry i po wczytaniu obydwu może po 2 sekundach wywala mnie crash.Da się to naprawić?Nie mam ochoty grać od nowa,bo trochę się już napieprzyłem z tą grą.

Ja miałem ten sam problem tylko że w świątyni śniącego  :/ z tego co piszesz to ten błąd może wywalić w każdym momencie gry  :ayfkm:  ciekawe czy te crashowanie to wina moda czy czegoś innego  :/  spróbuj zainstalować system pack ale te save które po wczytaniu wywala ci gra już nic z nimi nie zrobisz są uszkodzone musisz wczytać jakiś wcześniejszy save jeśli takowy masz :)
 

saint269

saint269

Użytkownicy
posty109
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
a jak dołącze do kopaczy i wykonam test zaufania czyli zaniose list Laresowi to będę mógł dołączyć do NO?
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
a jak dołącze do kopaczy i wykonam test zaufania czyli zaniose list Laresowi to będę mógł dołączyć do NO?
Nie będziesz mógł, bo wtedy już będziesz członkiem SO
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

gothic1210
  • Gość
BĘDZIESZ MÓGŁ. Z kopacza można przeskoczyć na Szkodnika. A z Kreta można przeskoczyć na Cienia wybierając odpowiednią opcję podczas misji z Flintem. Inne manewry jeśli chodzi o zmianę gildii ze względów logicznych nie są dozwolone i to powinno być dla wszystkich jasne.
 

jaga7903

jaga7903

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Ma ktoś może save przed dołączeniem do jakiejś frakcji gildyjnej ( mój się zepsuł .. )
 

Acnefan

Acnefan

Użytkownicy
posty69
Propsy7
  • Użytkownicy
Siema wie ktoś który szkodnik(bandzior) ten co napadał na Cronosa ma ten niebieski kryształ ?

Post połączony: 2016-02-13, 13:03
Siema wie ktoś który szkodnik(bandzior) ten co napadał na Cronosa ma ten niebieski kryształ ?

@@EDIT
I czy w ogóle można dołączyć do Bandytów tzn. ich gilldia w okienku postaci ?
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy ma ktos jakis sposób na tych dwóch siepaczy jak ich załatwic jestem za słaby czy moze nam ktos pomóc nam ich załatwic
 

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak,wejdź na tereny orków i wiej ile sił w nogach

Post połączony: 2016-02-13, 13:20




Post połączony: 2016-02-13, 13:21
Siema wie ktoś który szkodnik(bandzior) ten co napadał na Cronosa ma ten niebieski kryształ ?

Post połączony: 2016-02-13, 13:03
Siema wie ktoś który szkodnik(bandzior) ten co napadał na Cronosa ma ten niebieski kryształ ?

@@EDIT
I czy w ogóle można dołączyć do Bandytów tzn. ich gilldia w okienku postaci ?
Tak
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry