Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623894 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623894

Odpowiedzi 7398

MARRK

MARRK

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam pytanie czy został już ktoś guru ? Otóż mam taki problem, zebrałem wszystkie składniki do przygotowania mikstury oczyszczenia i nie mogę jej zrobić na stole alchemicznym, nie mam takiej opcji .
 

Token

Token

Użytkownicy
posty125
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oplaca sie czekac teraz na patcha, czy bardziej grac na obecnej wersji?
 

Wieczny

Wieczny

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Mógłby ktoś podsunąć zapis z gry z początku rozdziału 2 (najlepiej jako cień ale inne gildie też mogą być)? Nastąpił u mnie nieoczekiwany format i nie miałem jak zgrać wczesniejszych zapisów. Wcześniej jak grałem to robiłem wszystkie misje jakie były i teraz nie mam ochoty oraz brakuje mi czasu wszędzie znowu latać i od nowa wszystkiego robić a chciałbym ukończyć w końcu tą modyfikacje :/...
Będę naprawdę wdzięczny, pozdrawiam :).
 

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Jest możliwość w Bractwie ogolenia głowy i posiadania tatuaży? Jeśli tak, to w którym momencie? :P
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Rabittous

Rabittous

Użytkownicy
Syn boży
posty174
Propsy76
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Syn boży
Mozna zostac Kretem a potem do SO??

Tzn chodzi mi o to, ze wzialem od Swineya spodnie kopacza no i wszyscy nagle dostali zielone nicki a gildia mi sie zmienila w postaci. To nie przeszkadza zeby potem dolaczyc do innych obozow??
 
#Król_GothicSite

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Niestety, ale nie będziesz już mógł dołączyć do SO i Bractwa. Ja zrobiłem ten błąd i musiałem cofać się 5 godz w plecy.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ej wiem że trochę nie w temacie ale da się wejść w cmentarzysku orków do dwóch nisz z mumiami, które są wysoko ponad innymi, tak jedna nad drugą ??
 

Bal-Sagoth

Bal-Sagoth

Użytkownicy
Kosmicyzm
posty89
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kosmicyzm
Jest możliwość w Bractwie ogolenia głowy i posiadania tatuaży? Jeśli tak, to w którym momencie? :P

Nie ma takich możliwości.
 
J. R. R. Tolkien
C. S. Lewis
Owen Barfield
Robert E. Howard

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Obawiam się, że Ty żartujesz... Koledze zapewne chodziło o to, że skoro wysypało się trochę bugów z tego co widzę, to rozważa to, by poczekać na patcha do nich, o ile będzie.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Siwriss

Siwriss

Użytkownicy
posty28
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
wie ktoś może gdzie można znaleźć wódkę do buntu zbieraczy jak Torlof nie chce mi jej dać?
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Tam gdzie wyrabia się ryżówka pewnie, w karczmie
 


Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Najpierw trzeba iść do Jeremiasza, a później do Torlofa i powiedzieć mu PRAWDĘ po co chcemy ten trunek.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Chuck

Chuck

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przepraszam mam problem.Zrobiłem sobie dwa zapisy gry i po wczytaniu obydwu może po 2 sekundach wywala mnie crash.Da się to naprawić?Nie mam ochoty grać od nowa,bo trochę się już napieprzyłem z tą grą.
 

Siwriss

Siwriss

Użytkownicy
posty28
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Najpierw trzeba iść do Jeremiasza, a później do Torlofa i powiedzieć mu PRAWDĘ po co chcemy ten trunek.
no właśnie skłamałem u Torlofa i już opcji dialogowych nie mam, a w dzienniku bezi mówi że sam musi go załatwić (w ostateczności jest jakiś kod na tą wódkę?)
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba jest u jeremiasza w skrzyni
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
gdzie lub u kogo moge sie nauczyc siły nie bendac  jeszcze przyjetym do zadnego obozu
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Diego. Uczy nawet jak jesteś członkiem innych obozów.

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
tylko ze ja nie jestem jeszcze członkiem zadnego obozu wykonuje test draxa a chce troszke powybijac kilka zwierzad a jestem za słaby i gdzie mozna znalezc w miare dobra bron 1 reczna na poczatek gry narazie mam siły 9
 

Wieczny

Wieczny

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem dziwne zachowania Gdy już dotarł do jaskini i chce z nim porozmawiac ten mówi tylko, żebym przestał go śledzić i mija zostaje niezaliczona :/
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To jest bug. Po tym jak przyłapie cie 3 razy, że go śledzisz i misja zostaje niezliczona musisz zagadać go jeszcze raz, wtedy wszystko wróci do normy i misja będzie zaliczona. Ewentualnie jak to nie zadziała to musisz po niezaliczeniu misji pobić go zabrać amulet i zagadać i powinno być okej ;)
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry