Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623833 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623833

Odpowiedzi 7398

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam dziwny bug (chyba). Chodzi mi o zadanie "wytwórnia ziela" , kiedy zbliżam się tego szkodnika jackoba żeby zagadał to nic, zero dialogów a w podstawce normalnie zaskoczyło zawsze.
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team
Tak btw., reinstalacja nie pomogła, zaś z tych dwóch zapisów skorzystałem co najmniej raz (z Bloodwynem padłem, przy Diego przy próbie zapisu wyjebało mnie z gry), może ma to jakieś znaczenie.

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie zrobiłem zadanie z Almanachem. Nie wiem czy to specjalne utrudnienie ale w jaskiniach gobliny rzucają się wszystkie na raz. Ich jest koło 20 i nie da rady zabić je orężem. Musiałem zaklęciami. Herszt goblinów też był trochę za mocny ledwo go pokonałem, 46 siłą 42 obrażenia od miecza. Obrażenia wchodziły tylko od krytycznych.
 

gothic1210
  • Gość
nic nie było utrudniane. tak atakują.
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
O no to widzę, że mam pretekst do zagrania drugi raz jak już teraz przejdę. Nowy patch :D
Tak wiem, że niczego nowego nie doda, ale usunie bugi, których i tak nie jest wiele.
Btw. Mod naprawdę świetny, zaraz mam maturę, a siedzę, gram i cieszę się jak dzieciak. Pozdro chłopaki, kawał dobrej roboty ;)
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Właśnie zrobiłem zadanie z Almanachem. Nie wiem czy to specjalne utrudnienie ale w jaskiniach gobliny rzucają się wszystkie na raz. Ich jest koło 20 i nie da rady zabić je orężem. Musiałem zaklęciami. Herszt goblinów też był trochę za mocny ledwo go pokonałem, 46 siłą 42 obrażenia od miecza. Obrażenia wchodziły tylko od krytycznych.
Miałem podobne staty (50 siły) I nie było większego problemu, wyciągasz ich, zabijasz 2-4, robisz taktyczny odwrót, i tak w kółko do końca, część wpadła mi do wody  :D
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tak btw., reinstalacja nie pomogła, zaś z tych dwóch zapisów skorzystałem co najmniej raz (z Bloodwynem padłem, przy Diego przy próbie zapisu wyjebało mnie z gry), może ma to jakieś znaczenie.

ja miałem podobnie tylko w starej kopalni gdzie przy próbie zapisu wywalało mnie z gry i na dodatek po ponownym włączeniu gothica nie dało się wczytać tego save na którym próbowałem zapisać przed wywaleniem :) pomogło dopiero wyjście z kopalnii:) polecam zainstalować ci system pack ja zrobiłem to dzisiaj i gothic przestał wywalać na dodatek mam wrażenie że znacznie szybciej wczytuje się gra:)

teraz pytania do twórcy moda:
-Czy shrat jest do czegoś potrzebny bo ciągle ginie zabity przez węże błotne i nie ma jak temu zapobiec bo i tak ciągle znajduje go martwego w chatce na bagnach?
- czy opłaca się wykonać zadania draxa i skazy jak się jest po stronie starego obozu
= magnackie pierścienie są związane z zadaniami bandytów ?
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Mam wrażenie, że modyfikacja nie była wcale testowana. Co rusz napotykam jakieś błędy, których ominąć albo się nie da, albo trzeba użyć kodów... Dodatkowo optymalizacja leży, będąc w drugim rozdziale mam napakowany ekwipunek do pełna, dodatkowo rudy mam od groma. Nawet nie muszę kupować miksturek, bo to co znajduje i tak starcza w nadmiarze.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam wrażenie, że modyfikacja nie była wcale testowana. Co rusz napotykam jakieś błędy, których ominąć albo się nie da, albo trzeba użyć kodów... Dodatkowo optymalizacja leży, będąc w drugim rozdziale mam napakowany ekwipunek do pełna, dodatkowo rudy mam od groma. Nawet nie muszę kupować miksturek, bo to co znajduje i tak starcza w nadmiarze.

Outlander wkurwia się że zadajemy pytania ogólniki, ale prawda jest taka że testerzy chuja zrobili. I tu przyznaję koledze 100 % racji. Gram już Magiem Wody i np Saturas ma dialogi z konsekracji kostura Magów Ognia. Ja w pierwszym rozdziale miałem już 5k bryłek rudy co może być i tak wynikiem słabym.
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ja już kończę rozdział 4 i jak narazie nie musiałem używać konsoli kodów wogóle gdyż bugi które napotykałem nie przeszkadzają w posunięciu gry do przodu :) więc nie ma tragedii nie zapominajcie że podstawka też była nieźle pobugowana  pozatym jeśli chcecie prawdziwe bugi to zagrajcie w mroczne tajemnice tam jest tego naprawdę od groma :)

Post połączony: 2016-02-10, 13:04
Mam wrażenie, że modyfikacja nie była wcale testowana. Co rusz napotykam jakieś błędy, których ominąć albo się nie da, albo trzeba użyć kodów... Dodatkowo optymalizacja leży, będąc w drugim rozdziale mam napakowany ekwipunek do pełna, dodatkowo rudy mam od groma. Nawet nie muszę kupować miksturek, bo to co znajduje i tak starcza w nadmiarze.

Outlander wkurwia się że zadajemy pytania ogólniki, ale prawda jest taka że testerzy chuja zrobili. I tu przyznaję koledze 100 % racji. Gram już Magiem Wody i np Saturas ma dialogi z konsekracji kostura Magów Ognia. Ja w pierwszym rozdziale miałem już 5k bryłek rudy co może być i tak wynikiem słabym.

skoro testerzy chuja zrobili to czemu ty się do testów nie zgłosiłeś przecież jakiś czas temu Outlander poszukiwał ośmiu testerów :) tak to jest jak się zgłaszają osoby nieodpowiednie :)

kurcze zadanie u steha mi się odblokowało  :D  :D  :D dziwne że dopiero teraz  :D co ciekawe po zainstalowaniu system packa o wiele przyjemniej się gra i jakby znacznie mniej bugów  :D
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Kolejny próg siły to 30pkt+? Mam 28 pkt i nauka wymaga 2pkt nauki za 1 siły.  Nie czaje, w dialogu jest normalnie punkt za punkt, a po kliknięciu bierze 2. Pytam ponownie
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kolejny próg siły to 30pkt+? Mam 28 pkt i nauka wymaga 2pkt nauki za 1 siły.  Nie czaje, w dialogu jest normalnie punkt za punkt, a po kliknięciu bierze 2. Pytam ponownie

nie próg punktów zaczyna się od 25 pkt siły  :D 26 punkt kosztuje już 2 pkt  :D tego raczej bugiem nie można nazwać co prawda teraz progi są co 25pkt a nie 30 pkt ale dzięki temu modyfikacja jest znacznie trudniejsza :) zauważż też że jak ci już weźmie te 2 pkt nauki za 1 siły to dialog się zmienia i jest już normalnie na 2 pkt za 1 siły :)
 

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to bug ale chce zostać guru a u cor caloma, czy Y,beriona nie ma żadnego dialogu czy mogę nim zostać, tylko jest u cor angara że mogę być świątynnym strażnikiem. Może jakaś rada? Nie wiem czy nie wymagany jest jakiś krag magi by do nich dołączyć. :/
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ER zakończona.  :cool:

Muszę przyznać że pomimo mniejszych bugów to grało się super. Zakończyłem grę Nekromantą. Ode mnie 8/10 i czekam na poprawki.

Pzdr
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie wiem czy to bug ale chce zostać guru a u cor caloma, czy Y,beriona nie ma żadnego dialogu czy mogę nim zostać, tylko jest u cor angara że mogę być świątynnym strażnikiem. Może jakaś rada? Nie wiem czy nie wymagany jest jakiś krag magi by do nich dołączyć. :/
Zdaję się, że Outlander zostawił to tak, jak było w poprzednich wersjach, tj. po śmierci Y'Beriona dostaniesz od Angara zadanie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ile jest kryjówek na złoto z kopalni Wilsona ? Gdzie można przywołać ducha Felgora ? Jaka jest najlepsza broń jednoręczna w grze oprócz uriziela i ile potrzebuje siły ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Pytanie ode mnie: Kiedy dostanę zadanie na poparcie od Cavalorna? Póki co nie mam u niego opcji dialogowej, więc trzeba zostać Kopaczem albo coś?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
@Sentinel nie zgłosiłem się do testów, bo nie mam zamiaru grać w bete modyfikacji, ale widocznie świadomie lub nie, twórcy mi to sprezentowali.

Aktualnie czekam na większego patcha i wtedy podejmę się jeszcze raz przejścia tej modyfikacji.
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
właśnie ukończyłem modyfikacje:) pod koniec moda jeszcze miałem nie lada problem mianowicie nie mogłem wczytać gry na terenie świątyni śniącego bo za każdym razem po wczytaniu wywalało acces violation :) musiałem ukończyć świątynie śniącego bez żadnego wczytywania i się udało :) liczę że przy moim następnym podejściu a to będzie po ograniu returna 2.0 wyjdzie parę patchy które naprawią większość bugów zwłaszcza to z wywalaniem do pulpitu podczas wczytywania w świątyni śniącego :) ja dla mnie mod 8/10 :D
 

saint269

saint269

Użytkownicy
posty109
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
mam jedno pytanko dotyczące fałszywego raportu Scattiego i nie ma opcji dialogowej z tym związane, o co chodzi?
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry