Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624093 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624093

Odpowiedzi 7398

milten6

milten6

Użytkownicy
posty79
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Dopiero, co zacząłem grę i wolę się spytać, żeby czegoś sobie nie zepsuć. Chciałbym dołączyć do obozu bandytów. I tutaj mam pytanie. Czy mogę powykonywać zadania z dołączeniem do innych obozów, a później wybrać sobie obóz bandytów (tak jak w zwykłym Gothicu), a jesli tak, to czy trzeba to zrobić w jakiejś odpowiedniej kolejności? Z góry dzięki :).
 

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
Możesz, tylko nie zostań Kopaczem ani Kretem.
 

lyly33

lyly33

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, posiadam mały problem, mianowicie zainstalowałem ER i wszystko jest jak książka pisze poza tym, że nie mam dzwięków prócz muzyki. Jest ktos w stanie mi pomoc ?? Ewentualnie może ktoś by wrzucił zrobionego g1+ER, bede wdzięczny. Pozdrawiam
 

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
lyly a kiedy odpala Ci się okno playerkita nie masz w nim aby zaznaczonego jakiegoś 'ptaszka' przy opcji bez dźwięku ;) ? Bo taka opcja też istnieje (no sound) :)
 

milten6

milten6

Użytkownicy
posty79
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możesz, tylko nie zostań Kopaczem ani Kretem.

A jak z rozmową z Draxem nt. przyjęcia do bandytów. Rozmawiać z nim na samym początku, czy dopiero po zrobieniu zadań dla innych gildii?
 

lyly33

lyly33

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Juz poradziłem, podstawke G1 miałem Ripa bez sounds. Teraz Hula wszystko jak trzeba. Ale mam drugi problem, chce zostać bandytą i sie nie da, poneważ dostałem zadanie od Quentina "raport Mordraga" - musze do niego isc i z nim zagadac, kiedy tam ide to dupa, mam jedną opcje dialogową "pokaz mi swoje towary" a co do Questa nie ma żadnej opcji do wybrania. . . . ?????????? Jakieś rady ??
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Juz poradziłem, podstawke G1 miałem Ripa bez sounds. Teraz Hula wszystko jak trzeba. Ale mam drugi problem, chce zostać bandytą i sie nie da, poneważ dostałem zadanie od Quentina "raport Mordraga" - musze do niego isc i z nim zagadac, kiedy tam ide to dupa, mam jedną opcje dialogową "pokaz mi swoje towary" a co do Questa nie ma żadnej opcji do wybrania. . . . ?????????? Jakieś rady ??

Wgraj z powrotem patch 1.4.1

Możesz, tylko nie zostań Kopaczem ani Kretem.

A jak z rozmową z Draxem nt. przyjęcia do bandytów. Rozmawiać z nim na samym początku, czy dopiero po zrobieniu zadań dla innych gildii?

Możesz, tylko nie.... no domyślisz się sam czego masz mu nie dawać.
 

lyly33

lyly33

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szulwik dzieki pomogło z tym patchem to zadanie, a jak je wykonam to z powrotem moge wrzucić 1.4.2 ?? Czy zostac na 1.4.1 ?? Pozdro
 

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Możesz z powrotem wgrać 1.42.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Szulwik dzieki pomogło z tym patchem to zadanie, a jak je wykonam to z powrotem moge wrzucić 1.4.2 ?? Czy zostac na 1.4.1 ?? Pozdro

Nie wiem, nie próbowałem, zostałem przy 4.1
 

lyly33

lyly33

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok, dzieki wielkie za info. Pozdro
 

gothic1210
  • Gość

Dysk już poświęcony. +200 do ochrony przed ogniem. Można już pracować. Oficjalnie zaczynam tworzyć wersję 1.4.5, którą planuję już podsumować moją działalność modderską. A co z tego wyjdzie to zobaczymy :lol2:

Edycja Rozszerzona 1.4.5 
Co zaoferuje?
  • Ostatecznie zbalansowaną rozgrywkę. 
  • 9 poziomów umiejętności walki wręcz bronią jednoręczną i 9 poziomów walki bronią dwuręczną.
  • Możliwość przekucia URIZIEL na miecz jednoręczny. (Jest to związane z tym, że umiejętności walki będą teraz wymagały dużo więcej PN, wiec gracz na początku będzie musiał zdecydować w którą stronę pójść.)
  • Łucznictwo i kusznictwo tak jak w podstawce pozostają umiejętnościami drugoplanowymi i ich nauka będzie rozbita tylko na 4 poziomy. Gra nie będzie przystosowana pod granie czystym łucznikiem (trend taki wprowadziły modyfikacje typu Returning). G1 nie jest d tego przystosowane i przebudowa tego jest bezcelowa. 
  • Dużo nowych, klimatycznych dialogów.
  • Usunięte zbyt częste nawiązania do G3 i wszystkie nawiązania do G4, w dialogach napisanych do Er 1.4 przez Ahnbaela. Moim zdaniem psują one unikalność i tajemniczość pierwszej części. 
  • Walki na arenie i możliwość ich obstawienia. 
  • Możliwość poproszenia kowali o wykucie pewnych broni po dostarczeniu planu i składników. 
  • Rozbudowane niektóre postacie i grupy (np. myśliwi-najemnicy otrzymają unikalny pancerz) 
  • Przywrócone i przerobione kilka zadań, które miały się pojawić w Er 1.4.
  • Kilka całkiem nowych zadań.
  • Więcej zadań i detali graficznych w świecie. 
  • Potwory stanowiące naturalne bariery w eksploracji kolonii (koniec z wybijaniem orków na 1 rozdziale!)
  • Nowe reakcje NPC na sytuację i wykonane zadania (np. reakcja Cavalorna na sytuację w 4 rozdziale)
  • Nadanie niektórym bezimiennym postaciom imion, historii, dialogów etc. 
  • Rola rudy jako towaru rzadkiego i trudno dostępnego.
  • Poprawione bugi (XD)
Inne sprawy:
  • do modyfikacji pojawi się solucja
  • do wersji 1.4.5 przy sprzyjających wiatrach dołączy dubbing
  • być może wersja 1.4.5 zostanie przetłumaczona przeze mnie i zaprzyjaźniony zespół Gothic Recovery Team na język angielski
  • testy wersji 1.4.5 będą otwarte i każdy będzie mógł wziąć w nich udział 
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ile w końcu 1 poziom będzie dodawać %? :)

I może jakoś rutyny trochę ulepszyć dałoby? ;d
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Mam nadzieję, że przez "Ostatecznie zbalansowaną rozgrywkę." Rozumiem, że poziom w końcu będzie jakiś konkretny, to wtedy zagram jeszcze raz :D  mam nadzieję, że prace szybko zostaną zakończone, powodzenia.
 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Spoiler

Dysk już poświęcony. +200 do ochrony przed ogniem. Można już pracować. Oficjalnie zaczynam tworzyć wersję 1.4.5, którą planuję już podsumować moją działalność modderską. A co z tego wyjdzie to zobaczymy :lol2:

Edycja Rozszerzona 1.4.5
Co zaoferuje?
  • Ostatecznie zbalansowaną rozgrywkę.
  • 9 poziomów umiejętności walki wręcz bronią jednoręczną i 9 poziomów walki bronią dwuręczną.
  • Możliwość przekucia URIZIEL na miecz jednoręczny. (Jest to związane z tym, że umiejętności walki będą teraz wymagały dużo więcej PN, wiec gracz na początku będzie musiał zdecydować w którą stronę pójść.)
  • Łucznictwo i kusznictwo tak jak w podstawce pozostają umiejętnościami drugoplanowymi i ich nauka będzie rozbita tylko na 4 poziomy. Gra nie będzie przystosowana pod granie czystym łucznikiem (trend taki wprowadziły modyfikacje typu Returning). G1 nie jest d tego przystosowane i przebudowa tego jest bezcelowa.
  • Dużo nowych, klimatycznych dialogów.
  • Usunięte zbyt częste nawiązania do G3 i wszystkie nawiązania do G4, w dialogach napisanych do Er 1.4 przez Ahnbaela. Moim zdaniem psują one unikalność i tajemniczość pierwszej części.
  • Walki na arenie i możliwość ich obstawienia.
  • Możliwość poproszenia kowali o wykucie pewnych broni po dostarczeniu planu i składników.
  • Rozbudowane niektóre postacie i grupy (np. myśliwi-najemnicy otrzymają unikalny pancerz)
  • Przywrócone i przerobione kilka zadań, które miały się pojawić w Er 1.4.
  • Kilka całkiem nowych zadań.
  • Więcej zadań i detali graficznych w świecie.
  • Potwory stanowiące naturalne bariery w eksploracji kolonii (koniec z wybijaniem orków na 1 rozdziale!)
  • Nowe reakcje NPC na sytuację i wykonane zadania (np. reakcja Cavalorna na sytuację w 4 rozdziale)
  • Nadanie niektórym bezimiennym postaciom imion, historii, dialogów etc.
  • Rola rudy jako towaru rzadkiego i trudno dostępnego.
  • Poprawione bugi (XD)
Inne sprawy:
  • do modyfikacji pojawi się solucja
  • do wersji 1.4.5 przy sprzyjających wiatrach dołączy dubbing
  • być może wersja 1.4.5 zostanie przetłumaczona przeze mnie i zaprzyjaźniony zespół Gothic Recovery Team na język angielski
  • testy wersji 1.4.5 będą otwarte i każdy będzie mógł wziąć w nich udział

I to się nazywa profesjonalizm  :ok: . Co do tłumaczeń na angielski, proponowałbym także poszukać jakichś rusyfikatorów na TheModders, też się przyda  :F
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna
#3275 2015-03-31, 21:53(Ostatnia zmiana: 2015-03-31, 22:05)
Spoiler

Dysk już poświęcony. +200 do ochrony przed ogniem. Można już pracować. Oficjalnie zaczynam tworzyć wersję 1.4.5, którą planuję już podsumować moją działalność modderską. A co z tego wyjdzie to zobaczymy :lol2:

Edycja Rozszerzona 1.4.5
Co zaoferuje?
  • Ostatecznie zbalansowaną rozgrywkę.
  • 9 poziomów umiejętności walki wręcz bronią jednoręczną i 9 poziomów walki bronią dwuręczną.
  • Możliwość przekucia URIZIEL na miecz jednoręczny. (Jest to związane z tym, że umiejętności walki będą teraz wymagały dużo więcej PN, wiec gracz na początku będzie musiał zdecydować w którą stronę pójść.)
  • Łucznictwo i kusznictwo tak jak w podstawce pozostają umiejętnościami drugoplanowymi i ich nauka będzie rozbita tylko na 4 poziomy. Gra nie będzie przystosowana pod granie czystym łucznikiem (trend taki wprowadziły modyfikacje typu Returning). G1 nie jest d tego przystosowane i przebudowa tego jest bezcelowa.
  • Dużo nowych, klimatycznych dialogów.
  • Usunięte zbyt częste nawiązania do G3 i wszystkie nawiązania do G4, w dialogach napisanych do Er 1.4 przez Ahnbaela. Moim zdaniem psują one unikalność i tajemniczość pierwszej części.
  • Walki na arenie i możliwość ich obstawienia.
  • Możliwość poproszenia kowali o wykucie pewnych broni po dostarczeniu planu i składników.
  • Rozbudowane niektóre postacie i grupy (np. myśliwi-najemnicy otrzymają unikalny pancerz)
  • Przywrócone i przerobione kilka zadań, które miały się pojawić w Er 1.4.
  • Kilka całkiem nowych zadań.
  • Więcej zadań i detali graficznych w świecie.
  • Potwory stanowiące naturalne bariery w eksploracji kolonii (koniec z wybijaniem orków na 1 rozdziale!)
  • Nowe reakcje NPC na sytuację i wykonane zadania (np. reakcja Cavalorna na sytuację w 4 rozdziale)
  • Nadanie niektórym bezimiennym postaciom imion, historii, dialogów etc.
  • Rola rudy jako towaru rzadkiego i trudno dostępnego.
  • Poprawione bugi (XD)
Inne sprawy:
  • do modyfikacji pojawi się solucja
  • do wersji 1.4.5 przy sprzyjających wiatrach dołączy dubbing
  • być może wersja 1.4.5 zostanie przetłumaczona przeze mnie i zaprzyjaźniony zespół Gothic Recovery Team na język angielski
  • testy wersji 1.4.5 będą otwarte i każdy będzie mógł wziąć w nich udział

I to się nazywa profesjonalizm  :ok: . Co do tłumaczeń na angielski, proponowałbym także poszukać jakichś rusyfikatorów na TheModders, też się przyda  :F

Skoro angielski, to i niemce zagrają.

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
W tłumaczeniu pomożemy na pewno, ale dopiero po wyjściu i przetłumaczeniu na polski moda Requiem. W każdym razie jeszcze w tym roku będziemy do dyspozycji.
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Usunięte zbyt częste nawiązania do G3 i wszystkie nawiązania do G4, w dialogach napisanych do Er 1.4 przez Ahnbaela. Moim zdaniem psują one unikalność i tajemniczość pierwszej części.

Co na to Ahnbeal??  ^^
 

gothic1210
  • Gość
Nie mogłeś mu tego na PW wysłać? 
 

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
Ja tam jestem za wycięciem tego, bo mi się te dialogi nie podobają. Kiedyś pisałem dialogi niezbyt wysokich lotów i już się tym nie zajmuję.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry