Komentarze do screenów 68176 135

O temacie

Autor Gruppenfuehrer Kereth

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 68176

Odpowiedzi 135

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust

Baster

Komentarze do screenów
#20 2008-03-24, 22:18(Ostatnia zmiana: 2008-03-24, 22:30)
Cytat: Thoro link=topic=179.msg10177#msg10177 date=Mar 24 2008, 22:01\'
Być może jest to czepialstwo jednak w moim odczuciu takie dodatki jak np wieże w obozie orków są zbędne i wyglądają głupio z kilku oczywistych względów. Orkowie nie używają broni dystansowej a taki typ fortyfikacji nie przyda się raczej do rzucania 50 kilogramowymi toporami. Pozostaje kwestia wejścia na taką wieżę za pomocą skromnej drabiny. Chyba nie uważacie że bestia z postury mało podobna do człowieka jest w stanie wejść po takiej subtelnej wiązance kilku patyków?

Arena wygląda fajnie jednak co do sposobu wykonania jestem na nie, gdyż wszelkie architektoniczne spacerowe lepianki nie wyglądają zbyt dobrze. Przecież wymodelowanie takiego czegoś w 3d nie jest niczym trudnym ani czasochłonnym więc tym bardziej nie widzę sensu aby uciekać się do takiej prowizorki.

Podoba mi się duże ognisko w centrum obozu. Jeśli chodzi o przedmioty typu stołki, łóżka, trony to też nie jestem przekonany. Przedmioty tego typu, stworzone z myślą o ludziach raczej nie znajdą logicznego zastosowania w przypadku orków. Jakoś nie widzę bydlaka śpiącego na takim małym łożku bądź siedzącego na... stołku.

Co do chatek to sądzę że orkowie mieliby problemy nawet w przekroczeniem drzwi ze względu na posturę.

OOOoo widze poważne zarzuty XD. Jak pewnie zauważyłeś, mod ma być bardziej podobny względem orków do G3, a tam są orkowe kusze, fotele łóżka itd. To nie są te głupie, bezmyślne potwory z G2. Właściwie to będą ludzie z teksturą orka (taka poboczna uwaga). Ale co do drabin to pomimo wszystkiego muszę się z tobą zgodzić. Więc chłopaki - schody (bez sensu), lub dużo grubsze drabiny (również bez sensu) XD, jakoś nie mam pomysłów. Lecz jedno jest pewne - Wszystko będzie w porządku :P
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: Thoro link=topic=179.msg10177#msg10177 date=Mar 24 2008, 22:01\'
Być może jest to czepialstwo jednak w moim odczuciu takie dodatki jak np wieże w obozie orków są zbędne i wyglądają głupio z kilku oczywistych względów. Orkowie nie używają broni dystansowej a taki typ fortyfikacji nie przyda się raczej do rzucania 50 kilogramowymi toporami. Pozostaje kwestia wejścia na taką wieżę za pomocą skromnej drabiny. Chyba nie uważacie że bestia z postury mało podobna do człowieka jest w stanie wejść po takiej subtelnej wiązance kilku patyków?
Wieże mają głównie charakter obserwacyjny, a kwestia wejścia na drabinę - myślę, że orkowie, by sobie z tym poradzili.

Cytat: Thoro link=topic=179.msg10177#msg10177 date=Mar 24 2008, 22:01\'
Arena wygląda fajnie jednak co do sposobu wykonania jestem na nie, gdyż wszelkie architektoniczne spacerowe lepianki nie wyglądają zbyt dobrze. Przecież wymodelowanie takiego czegoś w 3d nie jest niczym trudnym ani czasochłonnym więc tym bardziej nie widzę sensu aby uciekać się do takiej prowizorki.
Tu przyznaję rację, będę musiał poprosić jakiegoś grafika 3D o zrobienie takiej areny.

Cytat: Thoro link=topic=179.msg10177#msg10177 date=Mar 24 2008, 22:01\'
Podoba mi się duże ognisko w centrum obozu. Jeśli chodzi o przedmioty typu stołki, łóżka, trony to też nie jestem przekonany. Przedmioty tego typu, stworzone z myślą o ludziach raczej nie znajdą logicznego zastosowania w przypadku orków. Jakoś nie widzę bydlaka śpiącego na takim małym łożku bądź siedzącego na... stołku.

Co do chatek to sądzę że orkowie mieliby problemy nawet w przekroczeniem drzwi ze względu na posturę.
Przedmioty typu stołki, łóżka, trony wynikają z tego, iż orkowie w Złotych Wrotach są bardzo rozwiniętą kulturą (część z nich przybyła w ogóle z innego lądu i zawsze żyli na wysokim poziomie oraz nigdy nie czcili Beliara) dlatego też w ich namiotach są obrazy, książki itp. Chatki są przeznaczone głównie dla ludzi, ponieważ orkowie w modzie są przyjaźnie nastawieni do ludzi i w ich obozie osiedliło się sporo osób.

zyto

zyto

Użytkownicy
posty10
Propsy1
  • Użytkownicy
Kolejne screeny tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że to będzie świetny mod. Podoba mi się to jak dbacie o wystrój wnętrz budynków - bardzo klimatyczne.

Też mi się w oczy rzuciły te taboreciki które raczej nie wytrzymałyby ciężaru orka xD

A myśleliście może o powiększeniu trochę pustyni?? Bo jakby nie było - to mój ulubiony teren do nabjiania leveli w w G2NK. Obóz orków zajmuje chyba z 3/4 pustyni co jest według mnie minusem. Są jakieś szanse na to??
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Wieże mają głównie charakter obserwacyjny, a kwestia wejścia na drabinę - myślę, że orkowie, by sobie z tym poradzili.

No nie wiem szczególnie że mają szerszą i grubszą posturę ciała. Raczej głupio wyglądałby taki ork wchodzący po takiej drabinie :P .

Cytuj
Tu przyznaję rację, będę musiał poprosić jakiegoś grafika 3D o zrobienie takiej areny.

Jeśli będą problemy pisz do Elvansa. Nie tak dawno dał ogłoszenie że chętnie pomoże ludziom przy takich rzeczach. Do The Modders zrobił już wiele modeli.

Cytuj
Przedmioty typu stołki, łóżka, trony wynikają z tego, iż orkowie w Złotych Wrotach są bardzo rozwiniętą kulturą (część z nich przybyła w ogóle z innego lądu i zawsze żyli na wysokim poziomie oraz nigdy nie czcili Beliara) dlatego też w ich namiotach są obrazy, książki itp. Chatki są przeznaczone głównie dla ludzi, ponieważ orkowie w modzie są przyjaźnie nastawieni do ludzi i w ich obozie osiedliło się sporo osób.

To wszystko wyjaśnia.
 

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
No no orkowy obóz fajny. Arena mogła by być ale wasza wola.  Zbroja palka no troszeczkę krzywa i hełm złoty by sie przydał ale i tak bardzo super wygląda.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: zyto link=topic=179.msg10185#msg10185 date=Mar 24 2008, 23:00\'
A myśleliście może o powiększeniu trochę pustyni?? Bo jakby nie było - to mój ulubiony teren do nabjiania leveli w w G2NK. Obóz orków zajmuje chyba z 3/4 pustyni co jest według mnie minusem. Są jakieś szanse na to??
Na powiększanie pustyni jest już za późno, musielibyśmy robić wszytstkie prace w spacerze od nowa, poza tym będą inne sposoby na nabijanie doświadczenia:)

PS. A jak wam się podoba świątynia orków?

Keretsel

Keretsel

Użytkownicy
posty312
Propsy10
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
A tam nigdy nie jest za późno, wystarczy że tam gdzie jest ta kopalnia zrobić przejście do dalszej części pustyni.  :P  A później to tylko przelać mesh na zen i wszystkie voby zostają.
 

zyto

zyto

Użytkownicy
posty10
Propsy1
  • Użytkownicy
Nie znam się na modowaniu ale wątpie żeby powiększenie pustyni było trudne czy czasochłonne tym bardziej że na tym nowym terenie nie musi być ani ludzi ani questów - po prostu taki teren do "expienia" gdzie dalibyście pełno potworów, kilka roślin itp.

Cytuj
A tam nigdy nie jest za późno, wystarczy że tam gdzie jest ta kopalnia zrobić przejście do dalszej części pustyni.

Według mnie dobry pomysł xD Ale nie chcę naciskać na twórców i jeśli znacznie opóźniłoby to premiere to faktycznie nie zabierajcie się za to.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Nie znam się na modowaniu ale wątpie żeby powiększenie pustyni było trudne czy czasochłonne tym bardziej że na tym nowym terenie nie musi być ani ludzi ani questów - po prostu taki teren do "expienia" gdzie dalibyście pełno potworów, kilka roślin itp.

skrypty i voby to pół problemu. Przecież ktoś ten teren musi wymodelować a to bynajmniej proste nie jest.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: Thoro link=topic=179.msg10200#msg10200 date=Mar 25 2008, 09:51\'
No nie wiem szczególnie że mają szerszą i grubszą posturę ciała. Raczej głupio wyglądałby taki ork wchodzący po takiej drabinie :D .
Thoro specjalnie dla ciebie zrobiłem filmik o wchodzeniu orka na drabinę xD Myślę, że jak na orka wychodzi mu to bardzo zgrabnie  :P  
http://pl.youtube.com/watch?v=EkwOhoL_lqg

Keretsel

Keretsel

Użytkownicy
posty312
Propsy10
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Czy ta animacja była w grze czy też ją dodaliście bo do WoE też by się to przydało xD
 

Pietrek

Pietrek

Użytkownicy
posty98
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ta animacja jest w grze Lester.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Zgadza się.

Rophert

Rophert

Użytkownicy
posty102
  • Użytkownicy

Rophert

Komentarze do screenów
#33 2008-03-28, 13:23(Ostatnia zmiana: 2008-03-28, 13:23)
Orkowy obóz jest super,
tylko ja się tam przyłączymy to mamy wybór byc szamanem, wojakiem itd i czy orkowie będą mieli nowe zbroje itd
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Jak na razie wszystko wskazuje na to, że przyłączenie się do orków będzie na zasadzie najemnika, który będzie pomagał orkom w różnych misjach i będzie należał do ich obozu (tak jak inni ludzie, którzy już tam mieszkają). Orkowie będą mieli nowe zbroje, a szamani nowe szaty.

Patok

Patok

Użytkownicy
posty80
  • Użytkownicy
Widać że nie próżnujecie! Fajny ten obóz orków i świątynia... ciekawi mnie po co ta złota zbroja, czy to bajer czy będzie miała znaczenie w grze ^^

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
Mnie ciekawi coś innego.... Jak bedzie wygladał Hannibal? Czy tekstura jego pyszczka bedzie nowa????
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu

Sentarion
Moderator działu

Komentarze do screenów
#37 2008-04-03, 15:59(Ostatnia zmiana: 2008-04-04, 10:52)
Cytat: Patok link=topic=179.msg11086#msg11086 date=Apr 2 2008, 06:31\'
Widać że nie próżnujecie! Fajny ten obóz orków i świątynia... ciekawi mnie po co ta złota zbroja, czy to bajer czy będzie miała znaczenie w grze ;)
Tego nie zdradzę.

Cytat: Okrutny link=topic=179.msg11109#msg11086 date=Apr 2 2008, 13:41\'
Mnie ciekawi coś innego.... Jak bedzie wygladał Hannibal? Czy tekstura jego pyszczka bedzie nowa????
To jeszcze nie jest do końca wiadome jak będzie wyglądał. Być może będzie to jakaś twarz z Gothica, a może trochę przerobiona.

Patok

Patok

Użytkownicy
posty80
  • Użytkownicy
wykorzystać możecie twarz Moe'go :P  w końcu wątpie że spotkamy go w Modyfikacji :P

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit

Jedairusz
Złote Wrota

Komentarze do screenów
#39 2008-04-11, 15:47(Ostatnia zmiana: 2008-04-11, 15:48)
Textura Hannibala będzie nowa  :P  
Właściwie już jest, ale nie pokazuje, bo jak Brat Xardasa będzie chciał to wam pokaże  :P

W każdym razie ma blizny, krew, taka w sam raz dla kogoś o takiej jak Hannibal pozycji


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry