Gothic : Powrót Bohatera 89992 300

O temacie

Autor Alexik

Zaczęty 1.05.2012 roku

Wyświetleń 89992

Odpowiedzi 300

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

Alexik

Gothic : Powrót Bohatera
#20 2012-05-02, 15:22(Ostatnia zmiana: 2012-05-02, 15:39)
Dobra możesz sobie tu pisać co chcesz taka jest fabuła i tego nie zmienie te twoje wypowiedzi mam głęboko w dupie


@Edit Nie mam głęboko w dupie wypowiedzi na temat fabuły tylko jego bezsensownych wypowiedzi które mają na celu wbijać mu posty a potem sie chwalić przed koleżkami na sb ,że sie ma 1000 postów i możesz sobie zapomnieć bo MOD WYJDZIE!
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka

Faren
RaveN Studio

Gothic : Powrót Bohatera
#21 2012-05-02, 15:25(Ostatnia zmiana: 2012-05-02, 15:27)
Cytuj
twoje wypowiedzi mam głęboko w dupie
Oficjalnie ogłaszam, że mod nie ma szans wyjść.
>implying że tego nie wiedzieliście

edit: a jeżeli nawet to będzie do dupy
 
makin' bacon

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Dobra możesz sobie tu pisać co chcesz taka jest fabuła i tego nie zmienie te twoje wypowiedzi mam głęboko w dupie

Właśnie. Nie zważaj na ludzi ,którzy chcą sobie powbijać trochę postów a przy okazji uprzykrzyć innym życie  :ok:
 
some things are meant to be

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!

Luk
DreamVader 2

Gothic : Powrót Bohatera
#23 2012-05-02, 15:36(Ostatnia zmiana: 2012-05-02, 15:38)
Jeżeli masz "głęboko w dupie" sugestie innych na temat fabuły, to wiedz, że w ten sposób tracisz potencjalnych graczy.
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Zostaje jeszcze rodzina i... nie, tylko rodzina :lol2:
 

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Dobra możesz sobie tu pisać co chcesz taka jest fabuła i tego nie zmienie te twoje wypowiedzi mam głęboko w dupie


@Edit Nie mam głęboko w dupie wypowiedzi na temat fabuły tylko jego bezsensownych wypowiedzi które mają na celu wbijać mu posty a potem sie chwalić przed koleżkami na sb ,że sie ma 1000 postów i możesz sobie zapomnieć bo MOD WYJDZIE!

Gratuluje braku profesjonalizmu - to bardzo ważna cecha dla takich modderów Goticzka jak ty.  :lol2:
 
Комиссар RBT

therooofisonfire

therooofisonfire

Użytkownicy
Lerła Merlę.
posty47
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Lerła Merlę.
Nie spamujcie. Alexik zwracaj uwagę na negatywne komentarze odnośnie moda i staraj się dzięki nim go usprawniać. Jednak nie znaczy to, że ktoś chce Cię mega ostro skrytykować. Ja liczę na dalszy rozwój moda i czekam na kolejne ciekawsze screeny. : )
 
Pokaż mi bohatera, a napiszę Ci tragedię.

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nowa dawka screenów






 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy

koksikmajor

Gothic : Powrót Bohatera
#28 2012-05-05, 09:28(Ostatnia zmiana: 2012-05-05, 09:29)
no screeny lepsze, na razie moim zdaniem mod się dobrze zapowiada ALE te płotki w screenie 2 wogule nie pasują wywal je
 

greex

greex

Użytkownicy
posty96
Propsy14
  • Użytkownicy
I odwrotnie ustawione stoiska sprzedawców.
 

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
I odwrotnie ustawione stoiska sprzedawców.
Właśnie to zauważyłem teraz bo jak robilem w spacerze byla noc no i tak jakoś nie widziałem poprawie to :lol2:
 

gothic1210
  • Gość
Możesz zmienić czas w spacerze, a nawet zablokować jego upływ.  :D   To tak na przyszłość.
 

Smokmen

Smokmen

Użytkownicy
Dzownie do ciebie! Tylko czemu nie odbierasz? Dobra dobra&
posty221
Propsy124
  • Użytkownicy
  • Dzownie do ciebie! Tylko czemu nie odbierasz? Dobra dobra&
Zauważyłem kilka rzeczy, które są choćby częściowo z innyhch modów lub części np. możliwoś zostania przywódcą obozu przed kopalnią oraz łowcą orków jest tak samo w MT, paladynem w GothicII i myśliwym w CZ(to akurat częściowo bo przekształcili się w rebeliantów). Ale żołnierze armii królewskiej,wojownicy cienia i łowcy skarbów wydają się być całkiem oryginalni więc myśle, że warto by się skupić na kilku własnych gildiach niż na wielu skopiowanych od kogoś innego.
 

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zauważyłem kilka rzeczy, które są choćby częściowo z innyhch modów lub części np. możliwoś zostania przywódcą obozu przed kopalnią oraz łowcą orków jest tak samo w MT, paladynem w GothicII i myśliwym w CZ(to akurat częściowo bo przekształcili się w rebeliantów). Ale żołnierze armii królewskiej,wojownicy cienia i łowcy skarbów wydają się być całkiem oryginalni więc myśle, że warto by się skupić na kilku własnych gildiach niż na wielu skopiowanych od kogoś innego.
Wiesz powiem ci szczerze od nikogo nic nie ściągałem ustaliłem już gildie zanim myślałem o innych modach
 

Smokmen

Smokmen

Użytkownicy
Dzownie do ciebie! Tylko czemu nie odbierasz? Dobra dobra&
posty221
Propsy124
  • Użytkownicy
  • Dzownie do ciebie! Tylko czemu nie odbierasz? Dobra dobra&
Dobra rozumiem. To co napisałem wcześniej nie miało służyć krytyce moda czy podważaniu jego orginalności, napisałem to gdy przeczytałem pierwszego posta. Wydaje mi się jednak ,że na tylu gildiach i na tylu obozach ciężko będzie stworzyć jakiś jeden, dobry główny wątek fabuły.
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Trochę mi to na klon MT wygląda, w pozytywnym znaczeniu. Co do lokacji to najpierw zrób ogólny szkic obozów w spacerze, a później systematycznie dodawaj content i będzie ok. Grunt, żeby obozy były przemyślane co w MT niekoniecznie miało miejsce :D

Sam spacer to akurat najmniejszy problem, z tak dużym projektem ciężko będzie ci wszystko zrobić samemu, chyba, że masz naprawdę dużo czas przez najbliższy rok. Nie szalej z "innowacyjnymi" skryptami, jest sporo gotowców tu na forum, które możesz wykorzystać byleby nie wrzucić do moda wszystkiego co tylko się da bo będzie klimatyczna lipa. Jak to dodatek do oryginału, to zwróć uwagę na spójność lokacji, w końcu to kolonia karna, a nie harem, jak coś z G2 wrzucasz to z umiarem.

Z opinią graczy raczej się licz, chyba, że moda robisz tylko dla siebie, jakby nie było często coś konstruktywnego też napiszą.

Życzę powodzenia,
Sher
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Hmmm... posypią sie propsy, ale limit.


Co do screenow - wszystko zacnie. Prócz tej karczmy. Wydaje sie tam jakoś... pusto. Bardzo pusto.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cedric

Gothic : Powrót Bohatera
#37 2012-05-05, 20:07(Ostatnia zmiana: 2012-05-05, 20:08)
W tej karczmie przydałby się moim zdaniem okna, bo tak to taki klocek jest
I ta tekstura drewna na 2 ostatnich screenach wydaje mi się do poprawy (bardziej by się na podłogę nadała niż na ściany) , ale  to już do twojego wglądu
Co do reszty screenów nie mam zastrzeżeń.
 

RafalBudzis

RafalBudzis

Użytkownicy
posty1967
Propsy808
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Na 1 screenie tych 2 strażników stoi za blisko siebie

i co do tego to to lewituje ?? czy może ma się zawalić w trakcie moda ? :D



Ale ogólnie okej ;) Propsik na zachętę poszedł ;)

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!
Screeny dobre, ale tekstura ścian na 1. i 6. screenie zostawia wiele do życzenia.
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry