Pytania i problemy techniczne z modyfikacją Czas Zapłaty 72995 97

O temacie

Autor Eros

Zaczęty 25.04.2012 roku

Wyświetleń 72995

Odpowiedzi 97

Sackboy

Sackboy

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Ja mam taki problem,otóż wszystko było ok,wczytałem save,idę do Draxa,łapie taką zawieche,że menadżerem tylko da się coś zdziałać.Jakieś pomysły?Sprzętu to wina raczej nie jest,rok temu nabyty.
Oczywiście zawiecha zaczyna się,gdy chcę handlować.
 


Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Ten problem ustępuje od 5 do 15 minut. Gdy tak miałem, zazwyczaj szedłem do kuchni zrobić sobie kanapki i herbatę lub oglądałem tv :ok:
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Sackboy

Sackboy

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok,będę próbował.Dzięki Wam wielkie :)



Post połączony: 2014-01-03, 22:17
Kurcze,jaki pech :(
Od jakiegoś czasu,po jakimś czasie,gra sama z siebie sie zawiesza.Trochę to denerwuje,bo save się trochę długo wczytuje.

Post połączony: 2014-01-04, 13:20
Nie wiem co mam robić.Pogram z 5-10 minut i muszę odpalać grę jeszcze raz.W menu jest napisane (czas zapłaty 1.0) może to jakaś stara wersja?Pobierałem z tematu,więc nie wiem.z Góry dziękuje za odpowiedź.
Teraz to wogóle porażka,odpalam grę,po minucie sie zawiesza.A taki miałem smaczek na tą modyfikacje :(
Wczęsniej było ok,teraz jest coraz gorzej.Aha,mam ustawienia na full i mam wyłączony limit klatek.Może to być przyczyna ustawień?
 

guru

guru

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Mam duży spadek fps-ów gdy patrzę w stronę starego obozu i strasznie psuje mi to zabawę. Używam nowego laptopa z windows 8.1
Co zrobiłem:
- zmniejszyłem detale i odinstalowałem freddy textures
- odpalam gothica ze zgodnością windows XP (service pack 3)
- zmieniałem ustawienia obu kart graficznych (poprawiło to tylko sytuację w Gothic 2). G1 bez modyfikacji chodzi płynnie. 
- sterowniki do kart graficznych mam raczej aktualne
- zainstalowałem Gothic win 8 toolkit który usuwa paski u góry ekranu i gothic nie uruchamia się już w okienku aplikacji
- zainstalowałem moda dokładnie według instrukcji i w pliku konfiguracyjnym CZ dodałem wpis według instrukcji
- od kiedy zainstalowałem player-kit gothic 1 uruchamia się bez problemów. Na przykład żeby zagrać w G2 muszę dwukrotnie uruchomić  aplikacje a później przez menadzer zadać zamknąć "procesy hosta" i dopiero wtedy uruchamia mi się G2. W gothic 1 nie ma takich  problemów.

Mimo tych wszystkich rzeczy mod dalej się zacina.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Zmniejsz zasięg widzenia. Najlepiej zmniejszaj stopniowo aby sprawdzić przy ilu mod będzie chodził płynnie.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

guru

guru

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przy ustawieniach grafiki na: niskie dalej się zacina. Dopiero jak zmniejsze modele i tekstury niemal do zera + zasięg widzenia 60%, kompas wyłączony to mod chodzi płynnie.
Gothic automatycznie odpala się na zintegrowanej karcie Intel HD 4000 ale ona powinna spokojnie sobie z nim poradzić. Jak coś jest jeszcze druga.
Może to jest to:
Windows 8 nie rozpoznaje gothica jako gry i nie podkręca do tego zadania karty graficznej.  Tak jest na pewno w G2 i po zmianie ustawień karty G2 chodzi płynniej (nie całkowicie). Problem w tym że nie wiem dokładnie jak zmieniszć ustawienia tej karty, próbowałem już wielu sposobów.
Ale wracamy do tego że G1 bez modyfikacji chodzi płynnie. To znaczy: tekstury i modele na max + 220% zasieg widzenia. Powyżej 220% pomału zaczynają się ciąć.
 

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pewien problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić, gdy zapiszę grę i chcę ją wczytać wywala mi grę do pulpitu z błędem acces violation. GMDK i systempacka już mam zainstalowanego, nie pomogło.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Od początku ci nie działa, czy teraz masz z tym problem?

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dopiero teraz, po zdobyciu miecza runicznego, myślałem z początku że może to być wina textur z edycji rozszerzonej (zmieniłem format na .vdf) i grałem z nim od początku, ale po jego usunięciu dalej crashuje podczas wczytywania.
 

Dargomir

Dargomir

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie, może ktoś podać listę z kodami do NPCów wprowadzonych w CZ?

Niestety zabiłem Kośćca z 2 rozdziału bez rozmawiania z nim i teraz nie mogę dalej się ruszyć. Savy poszły... Z góry Wiekie dzięki.

Edit. Ok poradziłem sobie.

Cofnąłem się do najpóźniejszego save'a sprzed zabicia NPCa jaki miałem. Za pomocą kodów szybko zrobiłem misje by dojść do ubitego NPCa. Stojąc naprzeciw niemu użyłem komendy:
set fbbox i pojawia się dziwnych wykresów nazwa (kodem zapisana np. SKELETONMAGE_BELIAR) potem wczytałem swojego save'a wstawiłem ziomka i normalnie dokończyłem questa.

Pozdrawiam.

P.S

od dziś wyznaję zasadę, najpierw zadaje pytania potem biję :D
 

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty139
Propsy16
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
Witam, otóż mam problem z misją "Rytuał". Po wykonaniu wszelkich zadań wyznaczonych przez Lerena, nie ma on ze mną żadnych opcji dialogowych uwzględniających naładowanie miecza. bardzo proszę o pomoc.
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Jeśli przyniosłeś almanach Lerenowi, to po trzech dniach powinieneś z nim porozmawiać. Zleci ci wtedy zadanie "Rytuał".

RavOfficialYT

RavOfficialYT

Użytkownicy
Witam
posty19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Witam
Witam , mam problem kwestii technicznej . Pobrałem moda w wersji 1.5 odpaliłem pograłem z jakieś 15 minut i crash. a teraz gdy wejdę do gry to po nie całej minucie mam ten sam crash ponownie i tak w kółko. Ile razy nie próbowałem zawsze po nie całej minucie po prostu wywala mi Crasha.
 
Jak tu dodać zdjęcie :D

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty139
Propsy16
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
Witam , mam problem kwestii technicznej . Pobrałem moda w wersji 1.5 odpaliłem pograłem z jakieś 15 minut i crash. a teraz gdy wejdę do gry to po nie całej minucie mam ten sam crash ponownie i tak w kółko. Ile razy nie próbowałem zawsze po nie całej minucie po prostu wywala mi Crasha.

Czy pobrałeś wszelkie patche do Gothica, patch do moda (o ile taki jest) i zainstalowałeś moda na vanilli?

Post połączony: 2018-07-30, 09:41
Jeśli przyniosłeś almanach Lerenowi, to po trzech dniach powinieneś z nim porozmawiać. Zleci ci wtedy zadanie "Rytuał".

Spoiler
Wykonałem misję, jestem już przy kręgu do naładowania miecza runicznego, Myxir, Xardas i Leren czekają na miejscu, bez questowych opcji dialogowych.
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

RavOfficialYT

RavOfficialYT

Użytkownicy
Witam
posty19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Witam
Wszystkie patche są zainstalowane i wciąż to samo
 
Jak tu dodać zdjęcie :D

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Witam , mam problem kwestii technicznej . Pobrałem moda w wersji 1.5 odpaliłem pograłem z jakieś 15 minut i crash. a teraz gdy wejdę do gry to po nie całej minucie mam ten sam crash ponownie i tak w kółko. Ile razy nie próbowałem zawsze po nie całej minucie po prostu wywala mi Crasha.
Czy poza modem masz coś jeszcze zainstalowane? SystemPack lub jakieś inne rzeczy?

@Grahtnakk - Leren powinien cię zaczepić, powinieneś mieć również miecz runiczny ItMw_2H_RuneSWD_01
Możesz wysłać mi zapis gry. Postaram się sprawdzić, o co chodzi. ;)

RavOfficialYT

RavOfficialYT

Użytkownicy
Witam
posty19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Witam
Postanowiłem że przeinstaluje gothica i zainstaluje moda jeszcze raz . to teraz wywala przy klikaniu nowej gry....
 
Jak tu dodać zdjęcie :D

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Witam! Postanowiłem sobie odświeżyć modyfikację i sobie pograć, to po otrzymaniu Toporu Ricka nie mogę nikogo ani niczego zaatakować, mogę sobie machać mieczem a i tak żadnych obrażeń nie zadaję :/
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Niestety na Win10 ten bug występuje zawsze, więc mod jest całkowicie niegrywalny.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry