Pomoc w zadaniach i w rozgrywce 756199 2477

O temacie

Autor Krystian2222

Zaczęty 11.03.2012 roku

Wyświetleń 756199

Odpowiedzi 2477

growerXL

growerXL

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Inwigilacja", mam trunek od piwosza i pancerz strażnika i kiedy podchodzę do strażników przy bramie nie mam żadnych opcji dialogowych tylko "Koniec" i u drugiego "ENDE", ktoś coś?
 

UnnamedLSPD

UnnamedLSPD

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak temat wskazuje, przeszedłem właśnie misję "Patrole", gdzie trzeba zabić kilka patrolów staży ze Starego Obozu. Następnie idę do zleceniodawcy, każe mi się on zgłosić kiedy "nabiorę siły", więc przespałem parę dni i nic, wciąż nic. Nie mam opcji dialogowej na odebranie questa, wie ktoś może jak można to naprawić?
 

Dying

Dying

Użytkownicy
posty21
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam problem - Carlos nie wrzuca mnie do kopalni. Z tego co wyczytałem, powinien stać na moście i mnie oprowadzić po obozie, ale go nie ma. Zagadałem do niego chyba w trzecim rozdziale - i pojawiła mi się misja Łapówka, teraz w czwartym wszedłem do obozu i go nie ma. Do Kopalni władowałem się kodem i posiadłem Torlofa, ale nie zabrali mi miecza runicznego i nie może mi się aktywować misja "Nekromanta". Co robić?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Pomoc w zadaniach i w rozgrywce
#2183 2015-07-28, 09:13(Ostatnia zmiana: 2015-07-28, 09:20)
A jakie masz aktualne misje?

Jak temat wskazuje, przeszedłem właśnie misję "Patrole", gdzie trzeba zabić kilka patrolów staży ze Starego Obozu. Następnie idę do zleceniodawcy, każe mi się on zgłosić kiedy "nabiorę siły", więc przespałem parę dni i nic, wciąż nic. Nie mam opcji dialogowej na odebranie questa, wie ktoś może jak można to naprawić?
Na jakiej wersji grasz?

UnnamedLSPD

UnnamedLSPD

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Kheior

Kheior

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem perlisty podmuch. Gdzie jest ten Paul?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
@up 1.0

Da się to jakoś obejść, czy muszę zaczynać od początku? Dodam jeszcze że posiadam wersję wydaną jeszcze w 2013 roku, nie instalowałem innych łatek
Dlatego powinno się grać na najnowszej wersji. Nigdy nie zaleca się grania na starych wersjach.

Mam problem z zadaniem perlisty podmuch. Gdzie jest ten Paul?
Łazi po kolonii. Trasa podobna do trasy strażników świątynnych z oryginału. Czyli początek trasy od bagna do Starej Kopalni. Nie powinien się pojawić w obozie rebeliantów.

lukis88

lukis88

Użytkownicy
alder24
posty132
Propsy32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • alder24
Mam problem z zadaniem perlisty podmuch. Gdzie jest ten Paul?

Około 13 czasu gry powinien przechodzić przez most przy SO.
 

Wizados

Wizados

Użytkownicy
Amelinowy Łowca Bugów
posty21
Propsy3
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Amelinowy Łowca Bugów
A więc... Po długiej przerwie w graniu jakimś cudem wpadłem na pomysł, że żeby wejść do orkowego cmentarza trzeba zagadać do Bezimiennego (bo przecież to jest logiczne :facepalm:)... Byłem wziełem pobiegłem do pana ducha który zaprowadził mnie do "klasztoru zmiennokształtnych". A potem przeteleportował mnie do jakiegoś zadupia pełnego martwego robactwa i dźwigni... Ciągnę za te dźwignie a za tą bramą pojawia się niewidzialny typek który zamienia mnie w chrząszcza. Potem jestem na kilka sekund wywalany za bramę a potem z powrotem do pomieszczenia z dźwigniami i gdy próbuję się zmienić  z powrotem w Ricka jestem uśmiercany... Jaka kombinacja dźwigni otworzy tę cholerną bramę ;-; ?
 
Drżyjcie przed Januszem modowania! Czy coś...

lukis88

lukis88

Użytkownicy
alder24
posty132
Propsy32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • alder24
Polecam poradnik, właśnie do takich momentów, które nigdzie nie są objaśnione, nawet jakąś zagadką :P "Naciskamy dzwignie w kolejnosci od lewej: 3-1-2-6-4-5"
 

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
W jednej z chat Fiska.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

lukis88

lukis88

Użytkownicy
alder24
posty132
Propsy32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • alder24
Co, w jednej z chat Fiska?
 

UnnamedLSPD

UnnamedLSPD

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z misją Ornamenty, gdy ma nastąpić ta ucieczka z bariery, ten cały rytuał to wołam wszystkich magów nagle oni się bugują podczas trasy i plusz bombki strzelił.
 

lukis88

lukis88

Użytkownicy
alder24
posty132
Propsy32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • alder24
Inni magowie są nieważni, najważniejsze, aby Saturas (lub ten, który rytuał odprawia, nie pamiętam już dokładnie kto to) dotarł tam gdzie powinien. On cię zagada. Jeśli się gdzieś zablokował to spróbuj odejść, aż znikną i wrócić.
 

UnnamedLSPD

UnnamedLSPD

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Działa, wielkie dzięki! Mam pytanie co do zadania "Rebelia w Nowym Obozie", wykonałem misję "Najemnicy i Ornamenty", rozmawiałem z LEE o sytuacji w dzienniku widnieje "Lee chce się sam rozejrzeć w sytuacji w Nowym Obozie, nic na to nie poradzę". Nie ma żadnej innej opcji dialogowej, kiedy owa wystąpi?
 

lukis88

lukis88

Użytkownicy
alder24
posty132
Propsy32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • alder24
Jeśli dobrze pamiętam, to dopiero w kolejnym rozdziale. Zajmij się teraz runicznym ostrzem.
 

UnnamedLSPD

UnnamedLSPD

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Misja "Konwoje", ostatni konwój z zasadzką. Dochodzę z Ortanem, czy jakoś tak do miejsca przy jaskini, wszyscy gotowi - Cord stoi przy drzwiach, najemnicy na półkach skalnych mierzą do nas z łuków. Ortan zatrzymuje się, z tego co orientuje się (bo sprawdziłem na yt) powinien do mnie zagadać, że to pułapka. A on nic, nie reaguje. Reinstalowałem Mod Development, Moda - Zapisywałem i Wczytałem, nic. Wersja 1.4
 

Draquer

Draquer

Użytkownicy
Problematyk :F
posty360
Propsy23
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Problematyk :F
Gdzie jest troll przy którym rośnie roślina którą muszę przynieść żeby Pacho odzyskał głos?
 
Spoiler
#include<iostream>
using namespace std;

int main()
{
      cout << "Hello theModders" <<endl;
      return 0;
}

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Na dole? Zejdź na sam dół z półek skalnych.

Draquer

Draquer

Użytkownicy
Problematyk :F
posty360
Propsy23
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Problematyk :F
Dzięki, kogo mogę jeszcze przyprowadzić do obozu? Bo zaprowadziłem Jacka Aligatora, Skorpiona i Pacho, Carlosa i tego brata Cavalorna, a Cavalorn dalej mi mówi że mało osób przyprowadziłem.
 
Spoiler
#include<iostream>
using namespace std;

int main()
{
      cout << "Hello theModders" <<endl;
      return 0;
}


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry