Ogolne opinie 16480 32

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 10.03.2012 roku

Wyświetleń 16480

Odpowiedzi 32

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Ciekawi mnie mimo oczywistego stanu moda (bugi etc.) jakie jest zdanie graczy na temat moda.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Jak dla mnie troche chaotyczny game-play nieco innej rozgrywki się spodziewalem. Moze dlatego, ze dawno nie gralem w Gothic? Trudno powiedziec. Ogolnie jest na plus
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
ogolnie mod jest super, ale bugi psuja przyjemnosc gry, bo zapisywanie gry co 10min jest wkurzajace
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
Trochę się zawiodłem, szczerze mówiąc. obóz rebeliantów nie jest taki fajny jak o nim trąbiono, wygląda trochę jak zlepek vobów. Cholernie nie podoba mi się też każdorazowe umieranie przy przegranej bójce... pamiętacie trailer? Była na nim mowa o quescie wywołania burdy w karczmie, pozwoleniu na pobicie siebie i tak dalej. No to poszedłem w nadziei na łatwy zarobek. Zostawię rudę na podłodze i będzie ok. A tu co? Ginę. wtf?
Podoba mi się ciężka zbroja rebeliantów. Jest super.
Mimo to ze względu na crashe nie dałem rady wykonać nawet jednego zadania dla rebeliantów, więc może nie widziałem na tyle, żeby móc się wypowiadać.
 
makin' bacon

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
w gameplayu bylo cos takiego : "wystarczy wspiac sie na pobliskie wzniesienie, efekt jest naprawde niesamowity" tak to prawda, ale tylko w miejsu obok tego wzniesienia, w miejscu obok kuzni i karczmy jest troche pusto
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Ogolne opinie
#5 2012-03-10, 21:42(Ostatnia zmiana: 2012-03-10, 21:44)
tam w 2009 jak pamietam mialo byc wielkie ognisko i libacja dla plebsu :lol2:
ogolem problem z tym obozem jest taki ze limit poly i w ogole wszystkiego jest tam na max i cud ze w ogole jakos to dziala. pamietam byly z tym duze problemy i wiele kombinowania.
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Często się ginie ze względu na brak balansu.

OR to zlepek, bo to kolonia, stworzyli go ludzie pochodzący z różnych obozów stad taki miszmasz.

Z bugami ciągle walczymy.

Chaotyczny gameplay - w sumie nie wiem o co kaman. Częściowo może to wynikać z nowych fjuczerów moda, trochę innej mechaniki no i braku optymalizacji gp. Ale raczej nie odbiera od standardu Gothica co było naszym planem.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Koreon

Koreon

Użytkownicy
posty36
Propsy3
  • Użytkownicy

Koreon

Ogolne opinie
#7 2012-03-11, 09:45(Ostatnia zmiana: 2012-03-11, 09:46)
Ciut trudny nawet jak na Gothic. Wkurzają bugi, ale zadania są extra, wreszcie od czasów G2NK jakieś poważniejsze zadania niż: idź tam, zabij ich i przynieś mi to. Nieco dużo elementarnych bugów; Brak celu do zabicia, Nie reagowanie na przyprowadzenie celu do zleceniodawcy. Wiem jednak że to beta, a beta bez bugów, to nie beta. Zacytuje większość fanów tego projektu: "Czekałem na moda od 2008 poczekam do 2013"
 
Człowiek który nic nie posiada wciąż może zachować wiarę.  

Zbawienie przeszło przez krzyż, ogromna to tajemnica, każde cierpienie

ma sens prowadzi do pełni życia

[/font][/size][/color]

Pomogłem? Tu klikinij

>

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
"Czas Zapłaty będzie na pewno miał jakiekolwiek bugi" - To było oczywiste od początku przynajmniej dla mnie.

Włączając moda przypomniałem sobie kilka linii tekstu, w których było napisane parę zdań o poprawieniu grafiki itd. Faktycznie, grafiką się nie zawiodłem a wręcz przeciwnie, zachwyciłem i to bardzo. Wychodząc chociażby z tej plaży, pomiędzy wieżą mgieł a mostem, jak bym nie znał gothic to chyba gry bym nie poznał. Wygląda to zupełnie inaczej... lepiej.

Ficzerki typu paski kinowe czy informacje pojawiające się po lewej stronie, które przelatują i znikają - super. Nie zauważyłem tylko tych kontrolek jeszcze w całym modzie, na których by pisało np. "Angus potrzebuje twojej pomocy". Kompas wizualnie wygląda dobrze ale w praktyce imo zbędny bo chyba 95% użytkowników, którzy grali kiedykolwiek w gothic I i mieli okazję ukończyć go bez kodów, trafili by wszędzie bez kompasu w zupełnych ciemnościach. Ładny, ale zbędny bajer.

Generalnie nie ma jak w całości ocenić tego moda. Początek jest świetny, a gdyby nie bugi to byłby zajebisty. Fakt, że mieliście nóż na gardle przez Orca, z którym tak na prawdę nie wiadomo co się stało (oby nic złego) usprawiedliwia was za te wszystkie bugi. Tylko orc miał ponoć resztę ważniejszych skryptów, których z tego co wiem nikomu nie przekazał (chyba, że znowu coś pokręciłem).

Ja ciągle czekam na patche i myślę, że jednak za jakiś czas nie będzie aż tak źle, jeżeli chodzi o grywalność w moda, bo myślę, że ludzie, którzy teraz poprawiają błędy wiedzą co robią i szybko się z tym uwiną. Niemniej jednak, szacunek dla was - wszystkich ludzi z grupy themodders za to, że zrobiliście tak wiele dla tej leciwej już gry :ok:
 

maciejh

maciejh

Rzeka
posty779
Propsy258
ProfesjaScenarzysta
  • Rzeka
Nie grałem dłużej niż 5 min, a już zauważyłem mnóstwo błędów - mimo to muszę powiedzieć że nowości typu:
  • nowe menu
  • nowy system dialogów
  • (słabo działający i spowolniający, ale) kompas
Szczerze, urzekły mnie bardziej takie smaczki, niż jakieś tam nowe modele, umiejętności czy tekstury.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Jezeli juz mowimy o nowym menu - to mega wkurwiajacym elementem jest "podświetlenie czcionki" - praktycznie nic nie widac :D
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
mnie zaskozcyl novy oboz, aura nad ruda jest super nawet ze zrobione v tak prostacky sposob, bennery wiejaca v powietrzu - sanka mi opadla jak szedlem przes brame i czulem wietr v gothicu to takie fajne . orle gniazdo model troche slaby i dotego jest to vob ale pomysl ciekavy chotziaz na screenach prezentoval sie duuuzo lepiej. oboz rebeliantov tak jak bylo zapoviadane na wzgorzu jest fajne ale juz ta czesc od cavalorna po karczme mi sie nie podobala najlepsze jest od vejsca az po chate cavalorna ... miejsce gdzie sie rozbijemy tez mi sie podobalo tylko czekalem troche wiecej masakry cos pravdy mieli chlopcy od rantLogu.... poczatek mi sie podobal zwlascza grupove przemiescanie sie i znalezenie toniego to byl fajny element fabularny a tez np rozmova z jackiem aligatorem kiedy mowil o tym sztormie i umarlakach....czulem atmosfere. zawiodly mnie jednak bagna ktore okazali sie byc sklejaniem vobov g1 i g2nk i tego czegosz tam brakovalo , v porovnaniu s trailerem jest jednak gorzej z czego bylem zawiedzony .... jednak krypta v lesie z oltarem jest naprade fajna pasuje mi tam bardzo ...oboz lovcov trolli jest tez fajny najleszy jest tam ork elita daje temu MOC..sa miejsca ktore nievspomnialem ale tych sie jescze nienapatrzylem.....MOD napewno spelnil to co oczekivalem nawet wiecej ....dziekuje za udostempnienie moge juz umierac z uczuciem ze jednak sie doczegalem  :ok:  :lol:
 


Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
jedna z rzeczy, ktora mi sie nie podoba w cz to ze duzo osob moze nas czegos nauczyc, czyli podchodzimy do jakiegos npc, nie rozmawiamy z nim o jakichs konkretach, a tam widze : nauka magii, sila, bron jednoreczna czy cos tam jeszcze
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
jedna z rzeczy, ktora mi sie nie podoba w cz to ze duzo osob moze nas czegos nauczyc, czyli podchodzimy do jakiegos npc, nie rozmawiamy z nim o jakichs konkretach, a tam widze : nauka magii, sila, bron jednoreczna czy cos tam jeszcze

+1
Najpierw imo trzeba by było u kogoś zapracować na to, żeby podzielił się z nami swoją wiedzą zwłaszcza, że rebelianci Ricka tak na prawdę nie znają wcale.
 

Galcys

Galcys

Użytkownicy
posty28
Propsy1
  • Użytkownicy
Bardzo żadko wyrażam swoje zdanie na forach itp itd ale musze coś powiedzieć na temat mojej ulubionej gry z dzieciństwa:

Z tego co czytam każdy stara się jak najbłażliwiej podejść do moda jak i do twórców według mnie jak na tyle lat pracy powinno to być naprawde super ekstra czekałem na moda od 2008r i powiem szczerze bardzo się zawiodłem. Najbardziej denerwował mnie ten sztuczny szum wywołany przez twórców pare lat przed premierątej bety czytałem ze  mial być super ekstra dopracowany mod bez zadnych poprawek a wyszedł super ekstra zabugowany mod z fajną fabułą nie powiem. Ale żebyście mnie nie zjedli w całości  wiem że mod był tworzony charytatywnie przez ludzi którzy mogli w między czasie robić dużo ciekawszych rzeczy troche trzeba nad nim jescze popracować i jescze jedno srry za stylistyke błędy ale w końcu dzisjaj sobota i jestem troche pod wpływem tak to w rzyciu nie umieścił bym tutaj komentarza ale szczerze powiedziawszy pograł bym sobie w poprawioną wersję  DobraNoc
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Galcys, ale mod nie został ukończony. Było mówione że to prapremiera, wersja beta przeznaczona przede wszystkim do testerów, nie dla zwykłych graczy. Prawdopodobnie w przyszłości ukaże się poprawiona, choć pewnie nie aż tak dopracowana jak być miała.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
mimo bugow i crashy, mod jest super, wspaniala fabula, dbalosc o detale, klimat, super utwory muzyczne (tylko ze w becie jest ich troce malo  :lol:  ), nowe mozliwosci takie jak : miecz runiczny, duale, alchemia, rozwiniete kowalstwo i inne, wg. mnie to jest najlepszy polski mod, gratuluje :)
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

JoKeRo

JoKeRo

Użytkownicy
posty40
Propsy9
  • Użytkownicy

JoKeRo

Ogolne opinie
#17 2012-03-18, 12:46(Ostatnia zmiana: 2012-03-18, 12:47)
Moja opinia ?? Hmm, więc tak:

Plusy:
+ Nowy styl menu
+ Perfekcyjnej jakości tekstury
+ Świetnie napisane dialogi
+ Nowość w postaci kompasu
+ Nowe umiejętności
+ Świetnie skomponowana muzyka, umila granie
+ 2 Ostrza i Miecz Runiczny
+ System receptur

Minusy:
- Niestabilność
- Wiele bugów
- Częste zawieszenia
- Czasem zanikające tesktury (w moim przypadku np)

Ogólnie w skali 1-10 daję 7, gdyby nie duża ilość bugów to napewno 10 był postawił nawet bez zastanawiania.
 

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Dobra to i ja dam swoją opinie:
Nie podoba mi się kilka rzeczy takich jak muzyka  :|  , możliwe iż to kwestia gustu, ale po prostu chodząc po koloni wolałbym usłyszeć zwykłe "nature". Gothic według mnie zatracił przez to cały swój urok, nie mogę chodząc po obozie rebeliantów wczuć się w klimat i wszystko wydaję się tak dziwnie mdłe.

Do plusów zaliczę grafikę oraz ogólną różnorodność moda. Cieszą umysł takie rzeczy jak "zaznaczenie" drużyny jaką się posiada oraz choćby jaja wypadające ze ścierwojadów  :lol:  i inne rzeczy których nie będę wymieniał (czytaj: duale itd.)
Więcej nic nie powiem bo doszedłem tylko do obozu rebeliantów i nadal czekam na pełną wersję moda, aby nie psuć sobie gry.
 

Proxinslaw

Proxinslaw

Użytkownicy
posty45
Propsy8
  • Użytkownicy

Proxinslaw

Ogolne opinie
#19 2012-03-24, 19:39(Ostatnia zmiana: 2012-03-24, 19:41)
Dobra, jako, że testuje sobie tą betę od dnia jej wydania, to napiszę tylko, że spodziewałem się czegoś więcej. Jest to pewnie spowodowane tym, iż czekałem na Czas Zapłaty już od pierwszych wzmianek o nim na tym forum. Mod jako darmowy dodatek do gry sam w sobie jest świetny. Nie mam zamiaru narzekać na bugi, w końcu jest to beta. Jednak nie podoba mi się kilka innych rzeczy :P Są nimi np. brak jakiegoś wprowadzenia do obozu na bagnie(można by nawet dać ten filmik, który został umieszczony na youtube), no chyba, że coś jest a ja po prostu tego nie odkryłem :P
Może to się wydać dziwne ale irytuje mnie również duża rozrzutność npc-ków po mapie i ich mała ilość. W zasadzie poziom trudności modyfikacji też można by było zwiększyć np. ograniczając nasze zasoby rudy, jak na razie gra się dla mnie za łatwo. (Jak ktoś zrzędzi, że wilki są za silne, itp, to chyba jest zbyt bardzo przyzwyczajony do kodów). Tak czy inaczej nie będę się za dużo rozpisywał. W modyfikacji panuje odpowiedni klimat, a i zadanka są dość ciekawe. Grafika została poprawiona, ciekawy system wyświetlania "nowości"... No i czekam jeszcze na kolejne patche... :D  
Aaa zapomniałem dodać. U mnie pochwy i temu podobne duperele zazwyczaj działają po założeniu miecza i ponownym wyłączeniu i włączeniu gry.
Dobra jak dla mnie 7+/10 (przy najmiej na razie)



Post ten został napisany z użyciem doświadczenia uzbieranego przy maniakalnym przechodzeniu różnych modyfikacji. Jeżeli nie chcesz zbytnio ryzykować swoim zdrowiem - przed przeczytaniem tego posta skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
 

Ojciec redaktor

Ojciec redaktor

Użytkownicy
posty33
Propsy9
  • Użytkownicy
Mi osobiście bardzo brakuje tego kawałka.

jako taki mod, mimo, że zabugowany i niedopracowany to i tak przebija wszystkie wydane mody do Gothica jedynki jak i dwójki.

DJ7ful

DJ7ful

Użytkownicy
posty21
Propsy7
  • Użytkownicy

DJ7ful

Ogolne opinie
#21 2012-05-01, 14:36(Ostatnia zmiana: 2012-05-01, 19:58)
Nie można w to grać nie wiem czy tylko ja mam takie szczęście, ale gram od 5 do 10 min i nagle crash (i z kodami jak gram i bez), albo nagle tekstury zanikają i jakiś błąd wyskakuje i muszę resetować, albo zabijam np ścierwojada i chce z niego zabrać mięcho oraz jaja i błąd kurwa i znowu reset.I szczerze mówiąc spodziewałem się po tym modzie czegoś lepszego, skoro tyle lat nad nim pracowano, a tu szału nie ma. Obóz rebeliantów miejscami jest tyle chat, że się nie da przejść, a np:. koło kuźni i karczmy Fiska to pustkami świeci. Nowy obóz reprezentował się lepiej na screenach i gameplayach oraz trailerach, mógłby wyglądać lepiej powinno być tam więcej wisielców, zniszczonych chat, powinno już jak się wchodzi widzieć, że tu był najazd, a tak to jeden może dwóch powieszonych najemników i na tym się kończy klimat. Stary obóz w ogóle się nie zmienił tylko inne tekstury, ale nic nie szkodzi może nawet to lepiej.Z obozem na bagnach jak jest to nie wiem, bo nie byłem, ale podejrzewam, że jest tam w choi zombie, ale jeśli tak nie jest to powinno wyglądać to trochę jak taka "twierdza" demonów.Tekstury ogólnie i modele ładne, fabuła taka se. Fajnie, że są miecze runiczne i, że można walczyć dwoma mieczami chociaż wyglądają lipniej (duale) niż na trailerach.Ogólnie mod bardzo fajny, ale zostawia lekki niedosyt(wydaje się,że coś ciągle brakuje) i gdyby nie te crashe to byłby bardzo dobrym modem.
 
Grasz w GMP? Koniecznie odwiedź http://u-zarania.y0.pl/forum/index.php

dawidOo

dawidOo

Użytkownicy
posty26
Propsy8
  • Użytkownicy
@DJ7ful
Mam takie dziwne wrażenie, że odpalasz moda przez GothicStarter_mod, a nie GothicStarter.exe, mylę się?
 

DJ7ful

DJ7ful

Użytkownicy
posty21
Propsy7
  • Użytkownicy
@DJ7ful
Mam takie dziwne wrażenie, że odpalasz moda przez GothicStarter_mod, a nie GothicStarter.exe, mylę się?
Mylisz się odpalam przez GothicStarter nie jestem debilem w Gothica gram od 2006 roku także wiem jak się odpala mody i przez, co synku.
 
Grasz w GMP? Koniecznie odwiedź http://u-zarania.y0.pl/forum/index.php

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Ogolne opinie
#24 2012-05-01, 17:39(Ostatnia zmiana: 2012-05-01, 17:39)
Przejdz przez komputer i mu jeszcze wpierdol za to, ze chcial ci pomoc, bo przecież to takie denerwujące, co synku?
 

DJ7ful

DJ7ful

Użytkownicy
posty21
Propsy7
  • Użytkownicy
Przejdz przez komputer i mu jeszcze wpierdol za to, ze chcial ci pomoc, bo przecież to takie denerwujące, co synku?
Zabij mnie za to, że mu odpowiedziałem na pytanie synku.(Czy obraziłem go?, a może zgwałciłem mu dom i spaliłem matkę?Po prostu mu odpowiedziałem, może w innym stylu, ale nie obraźliwie)
 
Grasz w GMP? Koniecznie odwiedź http://u-zarania.y0.pl/forum/index.php

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jako taki mod, mimo, że zabugowany i niedopracowany to i tak przebija wszystkie wydane mody do Gothica jedynki jak i dwójki.

Bez przesady. Do jedynki może tak, ale czy przewyższa także te z dwójki, np. Returning i Dark Saga okaże się, jak całość CZ będzie grywalna.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca

Werewolf

Ogolne opinie
#27 2012-05-02, 12:26(Ostatnia zmiana: 2012-05-02, 12:27)
Shergar, proponuje Ci, abys stworzyl zamkniety temat "Download" gdzie wrzuciłbys linki do moda i najnowszch patchy kolejnością chronologiczną, nie byłoby tam żadnych pytan i psotów tylko Ty i linki do moda. Bo zaczynają sie pytania jak i gdzie, skad i co.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Rezer

Rezer

Użytkownicy
posty68
Propsy2
  • Użytkownicy

Rezer

Ogolne opinie
#28 2012-07-18, 19:33(Ostatnia zmiana: 2012-07-18, 19:52)
Wybaczcie, że tak odkopuję temat, ale również mam prawo do wyrażenia swojej opinii.

Plusy:
Mod miejscami bardzo mi przypominał Risen: Roderic - Ursergor, napięte stosunki między SO a OR - Bandyci - Inkwizycja, bohater i tu i tu jest rozbitkiem, miecz runiczny - broń tytanów, brązowa szata maga jest prawie identyczna, jak w Risen, kapitani piratów mają podobne nazwy, co bardzo mi się spodobało. Fajnie, że znalazł się Bezi w modzie, chociaż aż troszkę przykro się robi, że nie można nim grać :D  Ponad to bardzo ładna grafika, nowe czary, kompas, inne menu, szczypta humoru, nowe miejsca, walka na dwie bronie, różna amunicja do broni dystansowej, masa zadań (nie koniecznie łatwych ^^  ) i dużo, dużo więcej. Po prostu świetny jest.

A jeśli chodzi o te słabsze strony
-bugi
-czasami taka mgła, że ciężko do obozu dojść
-zawiechy
-wywalanie
-braki przedmiotów/NPC


Spokojnie, to beta, więc logiczne, że nie ma wszyskiego dokończonego i występują niedociągnięcia.

Ogólnie mod mi się podoba i chwała autorom za to. Powodzenia przy ulepszaniu moda życzę  :wink: :ok:
 

Amand

Amand

Użytkownicy
jestę studentę xD
posty238
Propsy94
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • jestę studentę xD

Amand

Ogolne opinie
#29 2012-07-23, 10:29(Ostatnia zmiana: 2012-08-07, 12:04)
Plusy:
-ogromna zajebistość moda (^^ )
-imię Kira przypomniało mi o takim jednym anime
Minusy:
-bugi
 
Wystąpił błąd podczas próby wyświetlenia sygnatury

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Cytuj
Plusy:
Mod miejscami bardzo mi przypominał Risen
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Plusy: zajebista modyfikacja.
Minusy: bugi.
 

Rezer

Rezer

Użytkownicy
posty68
Propsy2
  • Użytkownicy
Cytuj
Plusy:
Mod miejscami bardzo mi przypominał Risen


Nie wiem czemu miało służyć to cytowanie, więc w czym problem? Osobiście lubię Risen, nie tak jak Goticzka, ale lubię. Jak już napisałem, TO MOJA OPINIA, MOJE ZDANIE, Tobie nie musi się podobać.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry