Filmy/Seriale 390014 1647

O temacie

Autor dr inż. Fenix

Zaczęty 25.03.2008 roku

Wyświetleń 390014

Odpowiedzi 1647

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Mówi o młodszym bracie.

Tylko, że każdy podejrzewa o to Tyriona, bo młodszy, ale nikt nigdy nie zwrócił uwagi, że z bliźniaków to Jaime urodził się jako drugi. Poza tym Tyrion jest zbyt oczywisty, że miałby siostrę zabijać.@Kazzmir jak dla mnie to możesz wierzyć w co chcesz, ale skoro sam autor książek to potwierdził, to ja nie widzę tutaj dalszej dyskusji.

I nie jestem "ww".
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Po obejrzeniu nowego Obcego cieszę się, że za kamerą nowego Blade Runnera nie stoi Ridley Scott. W sumie nie spodziewałem się cudów po Prometeuszu, ale szkoda, że kino z Obcym idzie w takim kierunku.

Aż się boję kolejnego Avatara.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Antonio Margheriti

Antonio Margheriti

Użytkownicy
Nieustępliwy inkwizytor
posty0
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Nieustępliwy inkwizytor
Mówi o młodszym bracie.

Tylko, że każdy podejrzewa o to Tyriona, bo młodszy, ale nikt nigdy nie zwrócił uwagi, że z bliźniaków to Jaime urodził się jako drugi. Poza tym Tyrion jest zbyt oczywisty, że miałby siostrę zabijać.@Kazzmir jak dla mnie to możesz wierzyć w co chcesz, ale skoro sam autor książek to potwierdził, to ja nie widzę tutaj dalszej dyskusji.

I nie jestem "ww".
A czy Dżejmi nie jest zbyt oczywisty?To, że po raz drugi zabije szalonego władcę jest bardzo przewidywalne.Jakbyś mógł to podaj źródło do wypowiedzi Martina.Poza tym, to co mówi autor książek nie musi mieć miejsca w serialu.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Masz racje, ja się odnosiłem cały czas do książki. Ale scenarzyści też od szóstego sezonu zrobili się oczywiści, i podejrzewam, że zaserwują nam Jaime Fucking Queenslayer Lannistera.
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Netflix ujawnił nazwę serialu o wiedźminie:

Czyli po prostu "The Witcher" :D


*Ehh, pomyliłem działy, proszę o przeniesienie tego postu do "Filmy/Seriale"

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
szczerze i obiektywnie mogę polecić film Wonder Gal Gadot Woman. różnych rzeczy się spodziewałem ale nie tego że wyjdę z filmu o komiksowej postaci z postanowieniem nie robienia źle i bycia miłym dla mac duna xD

efekciarskie ale nie przesadzone. kilka scen i ujęć zapada w pamięć, sceny walki, muzyka w trakcie, miałem ochotę tam być i tłuc helmutów. nie przesadzili z śmiesznymi momentami a te które są wypadły naturalnie, szczególnie jeden i jak sądzę po napisach na które zerkałem lepiej nie iść na dubbing ale słuchać oryginału. trochę mam żal do trailerów że za dużo pokazały.




 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nawet Ichabod polecił, pomimo masy błędów jest to jego zdaniem najlepszy film DCEU.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Nawet Ichabod polecił, pomimo masy błędów jest to jego zdaniem najlepszy film DCEU.
Cóż, to było pewne, patrząc na trailer :D
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Cóż, to było pewne, patrząc na trailer :D
cóż, idź do kina
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Obejrzałem wczoraj na Tvp Kultura film "Rocky Horror Picture Show" bo coś mi się skojarzyła morda Tim' a Curry'ego z avkiem jednego z naszych użytkowników(Cesum ?).
Jedyne co mam do powiedzenia na temat filmu, to to ,że mój mózg już nigdy nie będzie taki sam jak kiedyś.
Rozumiem ,że kanał jest finansowany z abonamentu ?
PS:Susan Sarandon była niezłą laską :D
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oglądałem nowego Króla Artura: Legenda Miecza. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że film wyreżyserował Guy Ritchie. Facet od nowego Sherloca Holmsa z Robertem D. Jr i filmów "Porachunki" "Przekręt". Filmy te mają spory komediowy bagaż. To samo mamy w nowej odsłonie legendy. Osobiście podobały mi się sceny z okropnie pociętym montażem. Dobór aktorów. Troszkę oklepane archetypy złego i dobrego tylko niepokornego. Niby proste środki ale mnie kupiły. Przekonały do historii. Nie jest to film wybitny ale według mnie dobrze zrobiony i jeśli nie nastawimy się na niego zbyt "poważnie" powinien spodobać się większości. Miałem wypisywać aktorów, którzy spisali się w filmie ale chyba wszyscy z czołówki zasłużyli na pozytywną ocenę nawet Astrid Bergès-Frisbey która gra anorektyczną czarodziejkę. Nom i jest jeszcze Beckham XD Ogólnie Polecam.
   
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
https://www.youtube.com/watch?v=1Mlhnt0jMlg

Pojawił się w końcu Światłośćca !
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Przecież to zwykła zapałka, którą Beric (ten sam na ujęciu z trailera) podpalił już raz przy pojedynku z Ogarem. Światłonośca ma pulsować światłem, a nie płonąć jak pochodnia.
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Na trailerze wygląda to całkiem inaczej, poza tym trzeba pamiętać ,że pan światła 6 razy juz go wskrzesił , pewnie nie bez powodu.
Wybrańcem to on nie jest ale widać ,że razem z Ogarem walczy w brygadzie Jona.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Pan Światła ożywia go, bo jest w tym wyraźny cel - co sam zawsze Beric zauważa jak o tym wspomina - i nie ma to nic z tym, że  mógłby być wybrańcem. Zresztą, nie oszukujmy się - postać która wystąpiła może w 3-4 odcinkach na cały serial miałaby być "wybrańcem"? xD

https://www.youtube.com/watch?v=uwyvjgs40Oo


Przypatrz się, @Kelten. To zwyczajna sztuczka przy użyciu magii krwi, Beric robi dokładnie ten sam ruch co na trailerze.
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Fakt przekonałeś mnie, ja po prostu nie widzę Johna w roli wybrańca to zbyt banalne.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Zresztą, nie oszukujmy się - postać która wystąpiła może w 3-4 odcinkach na cały serial miałaby być "wybrańcem"? xD
Grałeś w najdłuższą podróż? xD

Cytuj
ja po prostu nie widzę Johna w roli wybrańca to zbyt banalne.
Nie oszukujmy się, że GoT całe jest niebanalne i w ogóle. Miało fajne wątki, ale wszystko już dąży do zakończenia. Chciałbym, żeby było ciekawe, ale wszyscy wiemy, że Dany będzie tu największym zwycięzcą. #TeamLittlefinger
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Grałeś w najdłuższą podróż? xD

Nope. xD

Cytuj
Nie oszukujmy się, że GoT całe jest niebanalne i w ogóle. Miało fajne wątki, ale wszystko już dąży do zakończenia. Chciałbym, żeby było ciekawe, ale wszyscy wiemy, że Dany będzie tu największym zwycięzcą. #TeamLittlefinger

Kto wie, może Dany w końcu wymieni wszystkie tytuły do końca w ostatnim sezonie i nikt ją przy tym nie wyśmieje.  :lol2:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry