Pytania dotyczące zadań i rozgrywki 383162 857

O temacie

Autor Raper

Zaczęty 19.03.2008 roku

Wyświetleń 383162

Odpowiedzi 857

Tykersky
  • Gość
kurde nie mam wcześniejszych save-ów, sprawdzałem na początku koło bramy i dalej w obozie zagadać w Lestersonem i nic, nie wiem może jakiś bug sie wdarł. Ogólnie nie przeszkadza mi to żeby zostać Nowicjuszem, chciałem mieć w bractwie 100% zrobionych questów.
Nie no naprawde można skasować temat :)  ale dzieki za odpowiedzi, może coś sie nie wczytało, nie wiem.

Temat do zamknięcia, albo nie wiem może mi coś na myśl przyjdzie i tu napisze niż mam tworzyć nowy temat.

Pozdro all :P
 

Houston
  • Gość
Ok w skrocie
mam 5 lvl i nie moge dolaczyc do NO
pojawia sie:
Warunek przyjecia: 5 poziom.Jak biega o zadania zrobilem tylko z pierscieniem i zaraz z ruda (400 brylek) zrobie...
O co biega?
 

Szkodnik
  • Gość
Musisz jeszcze Laresowi dostarczyć listę zamówień ze Starej Kopalnii(związane z misją od Diega - Test zaufania). A tak w ogóle ta misja nie ma nic wspólnego z MT, była ona z zwykłym Gothicu.
 

Houston
  • Gość
wiem, ale w zwyklym gothicu wystarczylo przyniesc pierscien od mordraga i nic wiecej...
z modem musze jeszcze po to gowno zasuwac
skand w tym obozie (Nowym) znalesc dobra bron na 20 sil i pancerz?
ja nie mam jak sie zabrac do kopalni :)
i o co biega zaraz na poczatku co nas ten kopacz atakuje i o jakims porwaniu gada? halp me!
 

azclair
  • Gość
Broni w NO raczej nie znajdziesz, musisz sobie kupić. Jeśli chodzi o pancerz to możesz takowy dostać tylko u Swineya w kopalni nowoobozowej. Przy okazji dzięki niemu wpuszczą cię do Starej Kopalni.  A o tym porwaniu to poczytaj w solucji :P
 

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy
Mam taki mały problem  z zadaniem od przemytnika Servina, chce on ode mnie miecz chwała Strażnika a ja mam taki problem że go sprzedałem i nie wiem komu a żaden kupiec go nie ma  :P  
Mógłbyś ktoś podać kod na ten miecz bo to jest jedyny mój ratunek w tym Queście...
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
Na forum można sciągnąć skrypty MT. W folderze items znajdują się wszystki przedmioty w grze, wystarczy chwile poszukać.
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry

Szkodnik
  • Gość
Jak byś dał radę to pokonaj Lewusa(zresztą i tak będziesz musiał żeby zakończyć misję z roznoszeniem wody), ma on chyba żądło krwiopijcy, jeśli dobrze pamiętam, powinna na początek starczyć.
P.S. A jak byś chciał jakiś łuk to idź do jaskini koło chaty Cavalorna(klucz jest w jego skrzyni, koło łóżka)
Pozdro....
 

Houston
  • Gość
Lewatywus kosi mje na 4 hity ja go na 8 :P
co zrobic zeby Horacy na polu zbierzcy ryzku dodal mi sile?
kiedys pamietalem co ale z czasem wylecialo mi z glowy :]
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Idź do Jeremiasza w karczmie i pogadaj z nim potem do Horacego, powinien ci podnieść.
 

Houston
  • Gość
Nie wiem czy w modzie lepiej dolaczyc do stargo czy nowego obozu?
proponujcie ;d
 

Kyle
  • Gość
Najlepiej dołączyć do obozu przy kopalni (jest on zaliczany do gildii głównych).
Dostajesz 30 bryłek dziennie od Wyzyska i możesz otrzymać od Kruka misję, po której jesteś przywódcą obozu.
 

Houston
  • Gość
Żal...
Na poczatku gry mam dolaczyc do nich?
trza pełzacze rozwalic a mnie na 2 hity kosza
bullshit
mam na mysli nowy czy stary oboz
UMIESZ CZYTAC?
 

Szkodnik
  • Gość
Wybór należy do ciebie. Każda frakcja ma swoje wady i zalety. Na początek poleciłbym Stary Obóz. Potem możesz zagrać jeszcze raz w Gothica i grać inną gildią.
P.S.Ale i tak musisz się przyłączyć do któreś z tych "zwykłych" gildii, aby potem zostać członkiem nowych.
 

Houston
  • Gość
jestem w starym
ale mam problem
jestem przy gniezdzie pelzaczy
pelzacze mnie leja jak eee lepiej nie gadac
i nie mowiac o tym ze ich jest w pizdu przez ten mod :X
 

NajemnikLee
  • Gość
Witam. Mam mały problem z misją maga z "Obozu przed Kopalnią" . Jest to mag ognia ( nie pamiętam dokładnie imienia ), ten przy katapulcie. Zlecił mi odszukać krateru bądź wejścia do jaskini, czyli skutków uderzeń od jego wystrzelonego pocisku. Mam szukać na terytorium orków. Szukałem już co nieco ale nie jest przyjemne szukanie gdy co chwila goni cię jakaś setka orków :P  więc jakby ktoś mi opisał gdzie znajduje się "to" czego szukam to byłbym bardzo wdzięczny :P
 

Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
Krater znajduje się nieopodal wieży xardasa, przy małym jeziorku znajdującym się pod nią. Wejścia pilnują dwa orki elity.
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry

robart
  • Gość
a masz patcha 1.3?
 

NajemnikLee
  • Gość
ale co ja mam mu z tamtąd przynieść? Oprócz stroju Cienia i paru innych rzeczy tam nic nie ma. A nic z tamtych rzeczy nie moge mu dać :P
 

Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
pomyliłes jaskinie pewnie, musisz znaleśc jaskinie której pilnują 2 orki elity, a w sroduk jest kryształ jakiś i kilka robali.
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry