Dlaczego? 29398 87

O temacie

Autor Mark56

Zaczęty 27.10.2010 roku

Wyświetleń 29398

Odpowiedzi 87

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Wymigujesz się. Mówiliśmy o obrażaniu użytkowników, a nie o faktach na temat niektórych rzeczy w modach.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Dlaczego?
#81 2011-08-28, 17:14(Ostatnia zmiana: 2011-08-28, 17:16)
Propsuję wowoza. Może Gothic i jest leciwy, ale z pewnością daje jeszcze możliwość zrobienia świata jakością na równi bądź przewyższający te, jakie widzieliśmy w G1/2/NK. Niestety, większość(praktycznie wszystkie?) modyfikacje to jakieś pożal się boże pierdółki, których czas tworzenia zajął jeśli nie jeden dzień to dwa. Zwyczajnie boli mnie to, że większość tutejszych "pr0 modderów" to dzieciaki, które zapowiadają moda jeszcze zanim go zaczną, bądź co gorsza, zanim w ogóle pomyślą o zapoznaniu się z edytorem.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Tu się z Tb zgodzę, bo niektórzy "modderzy" to jest jakaś porażka (pamiętacie Wraith of the king, czy jakoś tak?), ale nie uważam za błędem zostawienie starego świata i mocnego przerobienia go np. w Velayi. WWZ ma rację, ale to nie oznacza, że musi każdego obrażać, jak się ktoś z nim nie zgodzi.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Przypomina mi to trochę rozmowę, jak na tle religijnym - każdy mówi swoje i nie słucha argumentów drugiej strony, całość się ciągnie i końca nie widać.

Powiedzmy sobie szczerze, że trochę racji mają obie strony. Fakt, poziom większości modyfikacji jest bardzo niski, ale jakoś zacząć trzeba. Można mówić o Gothicu wiele, ale nikt mi nie wmówi, że jest zły do poznania podstaw m.in. grafiki. Dla kogoś, kto zaczyna się w to bawić, jest to na pewno fajna przygoda, a i nauczyć się czegoś można. Tutaj sugeruję co poniektórym "dojrzalszym", aby przypomnieli sobie, jak sami zaczynali. No popatrz, jednak Gothic gdzieś tam się przewinął. Nie można wymagać od 13-latków poziomu kogoś, kto już bawi się w tym środowisku jakiś czas. Zadaniem tych drugich jest kulturalne i merytoryczne wydawanie opinii oraz udzielanie rad, nie naskakiwanie i rzucanie epitetami w stylu "tępy gimbus z dildem zasłaniającym oczy".  Natomiast Ci, którzy zdecydowali się moddować Gothica powinni podejść do tego luźno i krytycznie, aby się czegoś nauczyć, a nie wymagać braw za cztery boxy i plane'a.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Ale jak nie się nie wkurwiać jak jakiś fanboj atakuje modera innej gry krytykuje moda tylko dlatego że nie jest do Gothica a wszelkie kontrargumenty skwituje jakimś głupim tekstem licząc na propsy od innych fanbojów?
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Dlaczego?
#85 2011-08-28, 20:07(Ostatnia zmiana: 2011-08-28, 20:09)
Zgadzam się z V3Q. Akurat wątpię, że jest tutaj duża liczba osób, która chociaż przez chwilę nie miała w rękach Gothica. Dlatego też niesamowicie dziwi mnie sławne tu podejście, że "Goticzek jest gówniany". Ja bym raczej pokusił się o stwierdzenie, że jego samozwańczy modderzy są gówniani, oczywiście wyłączając tych, którzy akurat starają się zrobić coś konkretnego bez zbędnej błazenady.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Dlaczego?
#86 2011-08-28, 20:49(Ostatnia zmiana: 2011-08-28, 20:58)
A mnie śmieszy ogólna pasja do hejterstwa Gothica dzięki któremu te forum jeszcze istnieje  :lol2:   Tymbardziej jeśli robi to administracja  :ok:
A mnie śmieszy to, że uważacie że jako administrator powinienem kochać gothica i najlepiej spędzać całe dnie żeby wam pomóc robić oklepane mody, ta?
Nikomu nie mówię że jest idiotą bo modduje gothica. Hejtuje bardziej te gówniane mody tworzone przez wielkich fanów, a nie samą grę. Zapytaj KolegęZWojska który robi zajebisty projekt jakim jest Rzeka, czy chociaż raz usłyszał ode mnie złe słowo na temat tego co robi.
Dobre projekty popieram zawsze, a słabe jadę, bo kolejne jednostki zabierają się za wielkie projekty których nie kończą nawet w 10%. Modderów jest duuużo, modów nie ma prawie wcale. Każdy rzuca się na starego goticzka, a poziom prac jest żałosny, a w dodatku wielcy fani sagi hejtują każdego który próbuje na tym forum modować cokolwiek innego.
Widać to było bardzo dobrze na dniu screena na którym co niektórzy idioci (tak, idioci) dawali modom do innych gier takie oceny jak 1 czy 2, tylko dlatego że to nie gothic.

A forum istnieje dzięki goticzkowi i dzięki niemu upada (pod względem moddingu oczywiście).
 

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!

Gruppenfuehrer Kereth

Dlaczego?
#87 2011-08-28, 21:10(Ostatnia zmiana: 2011-08-28, 21:10)
Dla kogoś, kto zaczyna się w to bawić, jest to na pewno fajna przygoda, a i nauczyć się czegoś można. Tutaj sugeruję co poniektórym "dojrzalszym", aby przypomnieli sobie, jak sami zaczynali.

Ależ oczywiście V3Q. Większość z nas m.in ja, Ty czy też Buła moddowała Gothica. Ale przyznaj, że mieliśmy więcej oleju w głowie niż obecni modderzy, ci co tworzą kolejne super-duper-wojny-w-kolonii i tak dalej. Bo co jak co, ale masz rację - modderzy - ci młodzi rzecz jasna - chcą być famous persona tylko dlatego, iż zrobili plane i ustawili płotki w spacerze, nazywając to pospolicie level designem.
 
Комиссар RBT


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry