Cio** ruszcie się! 27854 89

O temacie

Autor

Zaczęty 3.09.2010 roku

Wyświetleń 27854

Odpowiedzi 89

sauron
  • Gość
Cytat: Zdunek link=topic=11353.msg110864#msg110864#msg110864#msg110864 date=1283810357
nie nie, nie ma tak dobrze :P
no ale chciałem napisać, bo jak się rozkręcę to ktoś kto by miał pomysł na gry(proste grywalne gry które idzie napisać w tydzień == większy zarobek) oraz coś podziałał z 2d by się przydał, ale to pewnie dopiero za około miesiąc :)

oby nam się udało
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Moj nick jak na tm jak coś

 

sauron
  • Gość
NADAL POSZUKIWANI PROGRAMIŚCI.
 

Vuler

Vuler

Użytkownicy
posty60
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Vuler

Cio** ruszcie się!
#83 2010-09-07, 13:33(Ostatnia zmiana: 2010-09-07, 13:35)
Można wiedzieć orientacyjnie przy użyciu jakich narzędzi będzie pracował programista? Jeśli chodzi o mnie to głównie zajmuję się językiem C++.
 

sauron
  • Gość
Cytat: Vuler link=topic=11353.msg110878#msg110878#msg110878#msg110878 date=1283859200
Można wiedzieć orientacyjnie przy użyciu jakich narzędzi będzie pracował programista? Jeśli chodzi o mnie to głównie zajmuję się językiem C++.

głównie c++ jak się domyślam. zapisuj się http://5ta-kolumna.com/forum/index.php
 

sauron
  • Gość
rekrutacja zakończona, pomysły wymyślone, czekajcie na efekty...
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
jak ktoś ma jakieś problemy czy pytania związane z photoshopem to może zawsze śmiało pisać do mnie. chętnie wytłumaczę nawet najprostsze kwestie i objaśnię jak co działa za pomocą videoTutoriali
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Vuler

Vuler

Użytkownicy
posty60
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja tak z ciekawości chciałem zapytać, jak w końcu rozwiązała się kwestia z narzędziami, w których tworzycie gry na iPhone'a?
 

sauron
  • Gość
aktualnie na androida, z nim nie ma problemów. lepsze to niż męczyć się z iphonem a celem jest zrobienie gry mobilnej więc taką mam nadzieję kiedyś zrobimy
 

SovieT

SovieT

Użytkownicy
posty22
Propsy4
  • Użytkownicy
Potrafię:
- Nic nie potrafię
- Modelować (tak mi się przynajmniej wydaje)
- Podstawy GIMP'a
- Tworzyć tekstury Diffuse i Specular (ale raczej słabe)


Chciałbym:
- Tworzyć  lepsze tekstury/modele
- Lepiej opanować Wings'a
- Nauczyć się porządnego mapowania
- Nauczyć się renderowania w jakimś porządnym programie
- Zwiększyć moje umiejętności w kwestii 2D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry