Elemental War [G2:NK] 5073 9

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 8.06.2010 roku

Wyświetleń 5073

Odpowiedzi 9

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Jako że na dzień dzisiejszy nie posiadam Gothica, to mam prośbę do tych, którzy mają Gothica II, a mianowicie niech ktoś zainstaluje tego moda (link niżej), pogra chwilę i zrobi kilka screenów z rozgrywki. Z tego co wyczytałem tj. to strategia w stylu Warcraft 3 i C&C w świecie Gothica II. Mod posiada również tutorial opisujący podstawy gry. Tak więc byłbym wdzięczny jeśli ktoś by się pofatygował i zrobił kilka screenów.


http://worldofgothic.de/dl/download_416.ht...398b6750a87d697

Hunn

Hunn

Użytkownicy
posty194
Propsy5
  • Użytkownicy
Chciałem Ci pomóc, ale wywaliło mnie do windowsa podczas ładowania :/
 

MRGreg

MRGreg

Użytkownicy
posty32
  • Użytkownicy

MRGreg

Elemental War [G2:NK]
#2 2010-06-29, 11:49(Ostatnia zmiana: 2010-06-29, 12:11)
Też chciałem pomóc ale niestety mam ten sam problem co Hunn :D


Tam gość coś pisał że mogą być problemy z kartą graficzną (chyba :P  nie umiem zbytnio niemieckiego) próbowałem różne konfiguracje grafiki i video ale niestety zawsze po załadowaniu nowej gry się wysypywało... Jedynego screena jakiego mógłbym dać to startscreena ale to chyba Cię zbytnio nie interesuje?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
No raczej nie :P
Zauważyłem, że tam pisze, że funkcjonuje tylko z tym: http://www.worldofgothic.de/dl/download_278.htm Ale wygląda mi to na dość stare... Jak chcesz to możesz się pobawić, ale może ci zmienić po prostu język, jakbyś zainstalował tego fixa :D

W każdym razie dzięki wam za chęci, może za kilka dni spróbuję to odpalić :P

MRGreg

MRGreg

Użytkownicy
posty32
  • Użytkownicy

MRGreg

Elemental War [G2:NK]
#4 2010-06-29, 13:13(Ostatnia zmiana: 2010-06-29, 13:55)
Dobra pobawie się sam chętnie bym to zobaczył jak mi się uda coś zdziałać to dam znać :P


EDIT:
Dobra wszystko działa szkoda że fix mi zmienił język na ale cóż... :D  Gra niezbyt ciekawa tak jak wszystkie tower wars (to nie znaczy ze nie lubie tower wars) tylko ma dużo gorszy interfejs żeby wybudować wieże trzeba wybierać kolejno z opcji dialogowej numer jej położenia (widać na screenach) i tam stawiamy wieże a dokładniej maga który sobie strzela można ulepszać wieze itp.

Ale za to jeżeli chodzi o zmiane gry to jeszcze nie widziałem, żadnego moda co by tak bardzo ingerował w grę w sensie chodzi mi o system sterowania wygląd itp.

A tutaj obiecane screeny:
Poczatek gry


Mapa (a raczej labirynt)


A tutaj kolejne poziomy


 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Ok, dzięki. To gramy na takich planszach? Czy te plansze służą tylko do orientacji, a gramy normalnie w widoku 3D?

MRGreg

MRGreg

Użytkownicy
posty32
  • Użytkownicy
Gramy właśnie na takich planszach widok jest z góry (chyba że jest jakaś opcja zmiany kamery której nie zauważyłem) plansze są w sumie dwie do wyboru na przed rozpoczęciem gry :D  a na kolejnych etapach mamy poprostu coraz trudniejsze potwory do zabijania od czasu do czasu jakiś boss
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Tak, wiem, że to dość spory odkop, ale pragnę poinformować, że nasz team zajął się tłumaczeniem modyfikacji i obecnie jest ona w fazie testów. 
 

LordJason525PL

LordJason525PL

Użytkownicy
posty23
Propsy9
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
A ma ktoś działające screeny z tej modyfikacji ? Sam nie jestem w stanie sprawdzić gdyż przy włączeniu Gothic'a wyskakuje mi błąd :(.
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Aby odpalić modyfikacje wymagana jest wersja raportowa. 
http://www.worldofgothic.de/dl/download_278.htm

Screeny możemy porobić. 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry