Ostatnie wiadomości

Bardzo ładny i pouczający post, dzięki za Twój artykuł.
1v1 lol
Trudno znaleźć taki dobry artykuł. Dzięki temu artykułowi możesz zrozumieć o wiele więcej rzeczy, o których nie wiedziałeś. Od tego czasu bardzo mi pomogła w życiu i pracy. Zobacz te zasoby a i b, aby dowiedzieć się więcej.
 nerdle
Witam, mam problem z uruchomieniem programu, próbowałem z trybem zgodności itd ale nic to nie dało poniżej przesyłam ss z błędów.

 
Siema mam problem w 3 rozdziale otóż nie mogę nigdzie znaleźć Tomsona w kopalni, a bez niego jak wchodze do kwater to Bolo odrazu po dialogu mnie atakuje
A zrobiłeś zadanie Wrzoda z sojuszem paladynów ze Zjednoczonym Obozem? Wydaje mi się, że już na tym etapie po tym pojawi się opcja dialogowa u Arto.
@outlander To znaczy planujesz zmieniać zastosowanie oleju, czy zostaje to, które jest - a Tobie chodzi tylko o zawężenie jego występowania?

W obecnej wersji modyfikacji kosztuje on 80 bryłek i jest składnikiem silnych mikstur - pełni życia i many, a także wszystkich trwale zwiększających staty.

Fakt, że w obecnej wersji na przestrzeni całej gry można go znaleźć sporo, jak na składnik takich mikstur - po pobieżnym przejrzeniu będzie chyba z 70 sztuk (a miało być więcej, tylko niektórzy sprzedawcy mają błędy i im się nie pojawia). Ale też - o ile jego zastosowanie się nie zmieni - żeby nie przesadzić w drugą stronę, że będzie go strasznie mało. Tak np. (o ile pamiętam), jest z kociankami, których jest tak mało, że przy przyrządzaniu mikstury siły to z nimi jest większy problem, niż z głównym składnikiem - ogniocierniem.

Mi się wydaje, że lepiej, gdyby powstawał on z jakiejś rośliny. Tylko pytanie, czy dodać jakąś nową, czy wziąć już istniejącą, niezbyt pospolitą (ale żeby też nie była wykorzystywana już do czegoś innego, bo to znowu straszne zawężenie może być).
Zdobyć zaufanie Siekacza.
zrobione  :P juz daawno, ale oprócz prośby o trening i spytania jak wyglada sytuacja w obozie nie mam żadnej innej opcji u niego
Zdobyć zaufanie Siekacza.
Wie ktoś jak pociągnąc dalej wątek zwiastuna burzy? (5r.) bo to ostatnie zadanie którego dalej nie mogę w żaden sposób ruszyć.. ostatni wpis jest o rozmowie z johannem z obozu na bagnie, który sugeruje że nie mogę zapytać o to Arto. Wie ktoś co robić dalej ? :hmmm:
Do góry