Ostatnie wiadomości

Proszę o pomoc lub małą solucję w zadaniach  1 Łzy Innosa ,2 Zbrojne ramię klasztoru , 3 Bunt słabych , 4 Bracia pierścienia ,5  Kręte Ścieżki Przeznaczenia , 6 Bez Przebaczenia , 7 Gorące Serce , 8 Zły porucznik ,9 Zawsze wierny , 10 Droga Mroku bardzo prosiłbym o jakieś wskazówki
Może głupie pytanie, ale czy aby na pewno masz zainstalowany sterownik DX? Najlepiej pobierz najnowszy i zainstaluj, bo możesz nie mieć, albo masz uszkodzony lub niepełną wersję.
Dalej nic, ale dziękuje za pomoc. W wieży Xardasa do 50 fpsów, a w mieście średnio 30 :/

Nie rozumiem jak to możliwe... Wszystkie inne modyfikacje działają bez zarzutu jak normalny czysty Gothic 2 tylko ta jedna nie chce coś współpracować eh...

Może to wina tej "Nowej szaty graficznej" dodanej w L'Hiver?
Wie ktos moze gdzie znajde kamienna pume? Potrzebne jest jej oko do broni przeciwko opiekunom. Tam gdzie byla w zwyklym returningu jej nie ma. W innych miejscach nie potrafie jej namierzyc. Jedyny boss pumy, jaki kojarze, ze ubilem, to ten z kanionu(wejscie po tym luku). Ktos cos? ;/
Mam pytanie - instaluję dokładnie tak jak jest powiedziane (gra => GMDK => patch do GMDK => wersja raportowa G2NK => playerkit 2.6f => systempack 1.6) i otrzymuję takiego warninga http://postimg.org/image/lc79oqm37/ , cokolwiek kliknę, gra się włącza, jednak dostaję informację, że kilka poprawek nie mogło zostać poprawnie zainstalowanych.

Grę reinstalowałem i nawet korzystałem z instalki z dwu różnych źródeł, o pomyleniu kolejności lub zapomnieniu o którymś komponencie nie ma mowy. Czy może mi ktoś powiedzieć, co należy zrobić, by wszystko działało poprawnie?
No i sie hejt zaczyna. Napisz konkretnie o co ci chodzi albo nie pisz w ogóle.
Chodzi mi o Twój avatar  :D
7
Offtopic / Muzyka
Zireael - Dzisiaj o 08:38 
http://www.youtube.com/watch?v=7WsoeQjJzRY


Piosenka romantyczna.
Jasne. System jest 64-bitowy, ale aplikacja (czy to Gothic II, czy ten render pod DX11, czy ten L'Hiver) jest 32-bitowa. Czyli system może przydzielić do niej tylko 2-3.5 GB pamięci. Ten L'Hiver wygląda na zasobożerny, do tego dochodzi antyczny zEngine Gothica no i problem gotowy z użyciem RAMu.

Zaaplikuj TEN patch do wszystkich .EXE których twoja zmodyfikowana gra może użyć (tylko nie zapomnij o zrobieniu sobie uprzednio ich kopii zapasowych). Kliknij "DOWNLOAD THE 4GB PATCH" na dole strony. Sam go używałem do dosyć pomodowanego Fallout 3 kiedyś tam i działał.

Jeszcze TUTAJ masz coś na ten temat wraz z jakąś aplikacją. Oczywiście wszystko po angielsku, a tego nigdy nie używałem, ale wiem że działał moim kumplom. Do tego jednak będziesz potrzebował .NET Framework 4.5, a nie wiem czy W10 ma go domyślnie na stanie.

Nie zapomnij napisać czy zadziałało. Jak nie - jest być może jeszcze inny sposób, ale o wiele bardziej skomplikowany.
No i sie hejt zaczyna.

Olej ich, bo się nakręcą i skończy się na wyzwiskach. Lepiej tego nie zaczynać... Znowu.
No i sie hejt zaczyna. Napisz konkretnie o co ci chodzi albo nie pisz w ogóle.
Do góry