Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kaczka

Strony: 1 [2] 3
21
Skrypty / Nowe SmallTalk
« dnia: 2013-03-11, 03:01 »
Chciałem się dowiedzieć, gdzie oprócz SVM.d są zdefiniowane smalltalki w jakikolwiek sposób? Chciałem dodać kilka nowych do tych już istniejących nie poprzez zamianę, chociaż w ostateczności mogę zrobić również tak. Jednak wolałbym zrobić je od nowa.

22
W Lineage II - Goddess Of Destruction mam problem z grafiką i błędem ErrorCode=620, który wyświetla się zaraz po uruchomieniu gry a po kliknięciu przycisku OK wywala mnie do pulpitu. Sterowniki do grafiki aktualizowałem wczoraj do najnowszych, więc to na pewno nie o to chodzi. Dla ciekawskich - postać tworzyłem po omacku :lol2:

Spoiler

Spoiler


23
Raven studio poszukuje wprawnych level designerów do wykonania kilku prac przy projekcie Dziedzictwo.

Wszystkie informacje i dyskusje na temat projektu znajdziecie TUTAJ

Proszę wszystkie osoby, które mają możliwość, znajomość spacera i chęć pomocy o zgłaszanie się w jak najszybszym czasie. Projekt jest w dość dużym stopniu posunięty do przodu i jeżeli dobrze by poszło, znalazłbym jeszcze jakiegoś ogarniętego grafika 3D a leveldesign zostałby skończony to generalnie pozostałaby do zrobienia tylko i wyłącznie część dialogowa i tworzenie npc.

Chętni do pomocy proszeni są o zgłaszanie się do mnie na PW
Przy pisaniu prosiłbym o przedstawieniu jakichś swoich wcześniejszych prac, żebym mógł ocenić ich jakość oraz to, czy ochotnik nadaje się do pracy przy projekcie.

24
Offtopic / Marian Kowalski
« dnia: 2013-01-24, 01:05 »
Wielu już o nim słyszało, wielu pewnie jeszcze nie raz będzie miało okazję usłyszeć. Marian Kowalski, bo to on jest powodem całego zamieszania, próbuje albo postawić Polskę na nogi na własną rękę i obalić zjebany rząd Tuska i Bronka a zarazem pozbyć się tych hien co za nic dostają pieniądze, albo jest kolejnym nawiedzonym człowiekiem pokroju Stalina czy Hitllera, choć może w nieco łagodniejszym wydaniu.
Ludzie zaczynają się bać i pierdolić bzdury o jakichś grupach partyzanckich i innych tego typu sprawach. Ja osobiście trzymam do tego dystans ale szczerze to pierwszy temat, który mnie tak zaciekawił. Cholera wie co ten ludzik wymyśli i czego dokona albo i nie. Biorąc pod uwagę fakt, że w tak krótkim czasie zjednał sobie tyle ludzi, zaczynam się bać o przyszłość narodu, chociaż z drugiej strony, stado baranów wierzy we wszystko co wygląda mniej więcej jak zapowiedź lepszego jutra. Najlepszym przykładem jest Tusk i jego wyborcy :ayfkm:

[media]
https://www.youtube.com/watch?v=XnQuZuYsg_o
[/media]

Kanał YouTube:
Idź Pod Prąd

25
Pytania i problemy / 3ds max 2008
« dnia: 2012-09-30, 23:16 »
Dałby rade ktoś podesłać link do wiarygodnego źródła z 3ds max 2008? Chciałbym pobrać właśnie jego, bo wiem, że nowsze wersje po prostu mi nie pójdą na moim pc. Miałem kiedyś 30 dniową wersją trial tego produktu ale przed chwilą znalazłem tą samą już nie działającą a wszystkie inne linki tak czy inaczej odsyłają mnie do oficjalnej strony autodesk, na której jest tylko 2012 czy już nawet 2013, które jak już pisałem wcześniej nawet nie będą miały ochoty się u mnie zainstalować.

26
Sprzęt, oprogramowanie / Blue Screen
« dnia: 2012-08-10, 01:58 »
Mam nadzieję, że da ktoś radę pomóc.

Przy włączaniu windowsa pojawia mi się blue screen. Nie jestem jakimś ekspertem w dziedzinie komputerowej ale sądzę, że to może być wina płyty głównej lub grafiki. Wszystko inne raczej śmiga jak należy.
Zaczęło się to, kiedy przełączyłem dysk z innego  pc do swojego, żeby sprawdzić czy działa, bo nie byłem pewny czy w  tamtym pc wszystkie części są sprawne (składam kompy z części, które  zostały mi się po dawnych moich staruszkach).
Na BS nie ma podanego żadnego błędu. Jest tylko informacja techniczna, która wygląda tak:

*** STOP: 0x0000007E (0xC0000005,0xF6F1A174,0xF795DD3C,0xF795DA38)

I teraz pierwsze primo - piszę z kompa od brata, bo mój jak wiadomo nie ma zamiaru się normalne uruchomić.
Oraz drugie, chyba najważniejsze primo - dysk mi się nie spalił, bo sprawdziłem na kompie brackiego, więc sawik i reszta, zero stresu. Mod wyjdzie ;p

27
MDS i animacje / Potrzebny plik ASC
« dnia: 2012-07-06, 02:00 »
Dałby radę ktoś podesłać mi w tym temacie plik ASC o nazwie Hum_1hSDrawT0_A01. Będę wdzięczny.

28
Spacer / Okna spacera
« dnia: 2012-06-30, 16:25 »
Błąd niby mały i da się z nim jakoś pocackać ale strasznie nieporęcznie się przez to pracuje.
Okna spacera (objects itd) przy wciśnięciu tabulatora nie chcą się zminimalizować. Wie ktoś dlaczego? Zaznaczam, że w ustawieniach nic nie grzebałem. Tak jak niedawno wszystko działało, tak teraz z dnia na dzień przestało.

29
Dziedzictwo / Wasze zadania w Dziedzictwie
« dnia: 2012-05-17, 08:21 »
Żeby postępy nad modyfikacją szły do przodu jeszcze szybciej i w dzienniku zadań nie wiało pustką wymyślajcie swoje zadania, które być może ujrzycie w Dziedzictwie. Ze wszystkich propozycji do końca czerwca wyłonimy stworzymy najlepsze. Piszcie śmiało swoje propozycje w tym temacie.

30
Skrypty / [RND3D-Destructor]
« dnia: 2012-04-22, 22:31 »
Ostatnio przy włączaniu nowej gry wywala mnie do pulpitu i w zSpy wyskakuje (na zielono) taki błąd
To tyczy się OldWorld.zen

[RND3D-Destructor]: Can't unitialize D3DX Utility Liblary ! Error: D3DXERR_D3DXNOTSTARTEDYET ... <zRndD3D.h,#127>

Od czego? Prawdopodobnie coś z Ikarusem bo z sawikiem ostatnio było kombinowanie apropo quickslota i coś poszło nie tak. Czego to może dotyczyć i jak się tego pozbyć?

Co do NewWorld, wygląda to tak
zDSK: ??? Invalid flag or pmode argument. (EINVAL) in Create -> PARTICLEFX.DAT .... <zDisk.cpp,#362>

31
Dziedzictwo / Oczekiwania odnośnie moda
« dnia: 2012-03-26, 00:30 »
My tu pracu pracu, wy tu gadu gadu a tak na prawdę nikt nie wie czego lud po modzie się spodziewa. Wiele spraw ucichło i to nie tylko u nas, więc bez owijania. Powiedzcie po prostu - czego oczekujecie po Dziedzictwie?

32
MDS i animacje / Potrzebuję Wol_Body
« dnia: 2012-03-06, 17:57 »
Da radę ktoś podesłać animację Wol_Body.ASC? Potrzebne mi do stworzenia psiaczka :D

33
Offtopic / Czy ja o czymś niewiem,
« dnia: 2012-03-06, 10:09 »
http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=28376&page=2

Edeksumo, wiesz coś o tym? xD Bo ja albo nie pamiętam albo sobie chłopaki żarty robią.
Tworzę temat, żeby właściciel tamtego posta na gothic.phx przypadkiem zauważył to co tu piszę. Nie przypominam sobie, żebym dołączał do jakiejkolwiek innej grupy.

34
Pytania i problemy / Wings 3D
« dnia: 2012-02-19, 22:22 »
Nie mam pojęcia co napisać... po prostu powiedzcie mi, jak mam zmniejszyć to okno, żeby wszystko było widać.

Spoiler


Po boku powinny być 4 takie gówna do zaznaczenia ale nie widać tego, bo okno jest powiększone i muszę to przesuwać a jest to strasznie niewygodne.

35
Pisarstwo / Turkusowy szlak
« dnia: 2012-02-09, 03:38 »
Napisałem ten szit ze znajomymi z GothicUp (przynajmniej do pewnego stopnia z nimi bo potem leniom się odechciało i musiałem pisać sam ale już nie skończyłem) i zapewne niedługo będę pisał dalej ale już sam. Ostrzegam - cholerstwo już jest długie, więc daję to w kilku postach.
Na wstępie dla niewtajemniczonych (Cedric i Arminas - wyjść :lol: ) - imiona z tego opowiadania to w rzeczywistości pseudonimy ludzi z GUP uczestniczących w pisaniu tego... czegoś. OFC też tam jestem :lol2:
I najważniejsze... kaczka to JA, gdyby ktoś nie był do końca pewny :naughty:


 
Turkusowy Szlak


 W starym Obozie nastał kolejny dzień. Bojan, jeden z elitarnych strażników, wyszedł na dziedziniec zamku i przeciągnął się, głośno przy tym ziewając.
-Wstawać lenie! - krzyknął w kierunku koszar - jest robota do zrobienia, kto jest chętny niech się tutaj zjawi! Baal otwierając oczy i słysząc wrzaski z dziedzińca począł rozmyślać nad tym za co został skazany. Zaspany umysł i coraz głośniejsze wrzaski nie pozwalały jednak na myślenie. Czując w duszy że cały dzień będzie nudny, Baal usiadł na łóżku. Przecierając oczy miał nadzieję że nie będzie musiał pilnować kopaczy w najniższych poziomach kopalni. Ubrał się i wyszedł z chaty. Słońce było jeszcze nisko. Na dziedzińcu oprócz Bojana i Baala nie było nikogo. Idąc w kierunku Strażnika Baal rzucił cicho:
- Co tak wrzeszczysz...?
Biafra obudził się na długo przed świtem. Nie mógł spać. Leżał tak, przewracając się z boku na bok, rozmyślając nad swoim losem. W głowie kotłowały się różne obrazy. A, to widział się wśród strażników, a to znowu w roli maga.
- Muszę wziąć sprawy w swoje ręce - mruknął do siebie - nie mogę czekać, aż coś się samo wydarzy.
Nagle rozległ się głos Bojana, wzywającego do wykonania jakiejś pracy.
Biafra wstał i ruszył do wyjścia. Na placu obok strażnika stał już Baal.
- Przynajmniej nie jestem sam - pomyślał. Podszedł bliżej i rzekł:
- Co jest do roboty, byle nie znowu robota w kopalni, do niej można zagonić każdego, a do pracy wymagającej pomyślunku i sprytu nie wszyscy się nadają! Trzeba podkreślać swoje walory i walczyć o lepszy przydział, inaczej całe nędzne życie przyjdzie spędzić w tej kopalni.
- A co to, tylko dwóch zdołało zwlec się z barłogów? - zmarszczył brwi Bojan.
- Hm, w każdym razie lepsza para chwatów, niż tuzin niewydarzonych szkodników...
Baal i Biafra wyprostowali się i cokolwiek wypieli, bardziej niż zwykle pierś do przodu, dumni z faktu, że strażnik nazwał ich chwatami.
- No to mów, co to za robótka się szykuje - odezwał się ośmielony Baal.
- Tak, gadaj - dodał Biafra - szkoda czasu do stracenia. I tak nikt już się nie zgłosi. Banda leniwych pasożytów! Sebo mieszkając dość blisko bramy zamkowej wyraźnie słyszał krzyki Bojana. Na szczęście już nie spał. Jeszcze nie przywykł do nowego miejsca i nie spało mu się  najlepiej... Siedział na ławce przed wejściem do chaty, paląc z wyraźną przyjemnością bagienne ziele. Tylko ono koiło jego napięte nerwy. Widział ludzi zmierzających na zamek. Nieśpiesznie dokończył palenie, po czym wstał z ławki. Musi coś wreszcie zrobić, aby awansować. A nie chciał być Cieniem, którzy wprawdzie mieli święty spokój, bo nikt się ich nie czepiał, jednak na dłuższą metę było to nudne. Może po dobrze wykonanej robocie zostanie magiem i będzie spał w ich bezpiecznej, wygodnej siedzibie? Ruszył, więc w stronę zamku. W międzyczasie przez bramę przeszedł Diego. Prowadził za sobą jakiegoś nowego, chuderlawego obdartusa.
- Bojan! - najważniejszy z cieni machnął ręką na przywitanie - Przyprowadziłem Ci kogoś! Wrzucili go dzisiaj rano, jeśli wysyłasz gdzieś chłopaków to...
- Ależ szanowny Panie Diego, proszę nie takim tonem! Tłumaczę przecież Panu, że zaszło tu małe nieporozumienie. Nie jestem żadnym skazańcem ani mordercą tylko synem prawowitego, zasłużonego szlachcica, który jest zarządcą terenów wokół... - wszyscy stali niczym słupy soli, bez mrugnięcia spoglądając na nowo przybyłego.
- Milczeć! - wrzasnął Bojan zbliżając się powoli do cienia i obdartusa. Na twarzy nowego więźnia pojawiło się skrajne zaskoczenie graniczące z przerażeniem.
- On tak nawija bez przerwy od samego placu wymian... - zaczął Diego jednak nie dokończył bo Bojan kontynuował drwiącym tonem:
- Wiesz kim teraz jesteś dzieciaku?
- J...j...j...ja?
- Tak! Ty!

Nagle chłopak odzyskał rezon.
- Mówiłem przecież pachołku! Mam na imię Arivald! Jestem synem zarządcy z...
- Jesteś nikim! - wydarł się wprost na niego Bojan popychając lekko chuderlawego. O dziwo Arivaldowi nie udało się ustać na nogach, był tak zaskoczony, że popchnięty do tyłu po prostu usiadł na błocie. Bojan schylił się i wycelował w niego palcem - A za takie odzywki to... - przerwał nagle. Szpetny uśmiech przyozdobił mu twarz po czym zwrócił się do przywódcy cieni.
- Wiesz co Diego? On idzie z nami. Pokażemy naszemu księciu zamek, przespacerujemy się po lesie, odwiedzimy kopalnie, omówimy pewne dworskie sprawy, wiesz, takie tam. Może nawet nauczy się czegoś przydatnego? - Bojan drwił z Arivalda w najlepsze powoli kierując się w stronę bramy. Podszedł porozmawiać ze strażnikiem przy kołowrocie, niestety nie było ich słychać.
- Chłopcze, musisz zapomnieć o tym co było kiedyś - zwrócił się do Arivalda przywódca cieni - tylko w ten sposób uda Ci się tu przeżyć. Przyjmij dobrą radę starego Diega. Każdy z nas miał kiedyś inne, lepsze życie, jednak to życie zostawiliśmy za kopułą. Ono należy teraz do innych ludzi. Nie do ciebie. Im szybciej się z tym pogodzisz, tym lepiej będzie dla Ciebie - a na koniec dodał - Bojan to równy gość, ale pamiętaj, nie możesz mu podskakiwać, inaczej Cię zdepcze i długo nie pożyjesz - Diego wyciągnął dłoń do nadal milczącego i siedzącego w błocie Arivalda - Teraz to oni muszą stać się twoimi przyjaciółmi - skinął głową na stojących nieopodal kopaczy - A strażników musisz przekonać do
siebie, pokazać że jesteś coś wart. Jeśli się z tym nie pogodzisz, to prędzej czy później zginiesz.

36
Skrypty / Class - size not compatible : C_NPC
« dnia: 2012-01-31, 00:57 »
Przed chwilą zaszalałem trochę i zaczęło mi się pojawiać coś takiego.

Cóż to i co ważniejsze, jak się tego pozbyć? Allach, Monk, jakbyście byli tak mili...

37
Skrypty / Okno zadań
« dnia: 2012-01-13, 22:55 »
Ostatnimi czasy dręczy mnie jedna rzecz. Co odpowiada za rozmieszczenie TREŚCI questa w oknie zadań? Aktualne zadania, wykonane zadania itd normalnie mogę sobie ustawiać jak i gdzie chcę, tylko znaleźć nie mogę pliku, w którym można zmieniać położenie treści zadania. Jeżeli z tym problemem mi ktoś pomoże to będę miał jeszcze jeden romans, jednak to dopiero później bo bez informacji w/w nie mam co pisać.

38
Webmastering / Shoutbox
« dnia: 2011-12-27, 04:46 »
Jest w stanie podesłać ktoś w miarę działającą paczkę ze skryptami shoutboxa pod MyBB 1.6.5? Znalazłem coś, ale generalnie jest to raczej syf niż shoutbox.
Spoiler

EDIT:
Zapomniałem, że przez tego shouta wywala mi błąd krytyczny bo jest pod wersję 1.4.x a ja jestem posiadaczem nieco nowszej. Ostatnia aktualizacja w 2008 roku. Tutaj można sobie to pobrać i przejrzeć jakby kogo to ciekawiło

39
Filmy / Gothic - Totalna rozwałka
« dnia: 2011-12-19, 21:41 »
Ostrzegam, że tu teksty mogą być tak kretyńsko bezsensowne, że głowa może spuchnąć. Wykopałem z konta na YouTube film sprzed trzech lat. Może kiedyś zrobię drugi odcinek lub remake pierwszego :P Na pewno remake będę robił z nowym zagrożeniem. Moje konto na YouTube to rybak199562, żeby się ktoś nie przysadził do praw autorskich.


[media]
https://www.youtube.com/watch?v=nhtzizoO-HE
[/media]

40
Skrypty / Procentowe rozszerzenie okna statystyk
« dnia: 2011-11-10, 14:04 »
Czy idzie w jakiś sposób rozszerzyć okno statystyk nie za pomocą dimx = 8192; oraz dimy = 8192;? Generalnie chodzi mi o jakieś procentowe rozszerzanie bo jak mam monitor z rozdzielczością załóżmy 1280x1024 pix i dostosuje to okno statystyk po same krawędzie za pomocą dimx i dimy to na moim maluśkim monitorze, na którym muszę mieć rozdzielczość  1024x768 pix to okno ... no cóż... nie wygląda, jak okno. To samo tyczy się również pasków HP i Many.

Strony: 1 [2] 3
Do góry