Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Marduk

Strony: [1]
1
Materiały / Braga G3
« dnia: 2015-06-02, 16:58 »
Dzięki.

2
Ukończone modyfikacje / Gothic: Liberation
« dnia: 2015-05-27, 21:56 »
Przepraszam, za długą nieobecność, lecz był problem z komputerem i starałem się odzyskać pliki moda. Oczywiście z powodzeniem, więc teraz zajmuję się poprawkami, rozbudowaniem misji, dialogów itp. Przed zakończeniem roku szkolnego (tj. 27 czerwca) mod powinien się znaleźć na internecie wraz z nowymi screenami.
To dodaj screeny w najbliższym czasie jak będziesz mógł z prac i nowe wiadomości na temat zmian.

3
Materiały / Braga G3
« dnia: 2015-05-27, 16:02 »
Podasz nowy link do pobrania?

4
Ukończone modyfikacje / G2NK Valendor PL
« dnia: 2015-05-11, 18:57 »
Czy z odnalezieniem wszystkich części piosenki przy latarni wiąże się jakieś zadanie?

5
Archiwum / Returning 2.0
« dnia: 2015-05-08, 21:32 »
Niesamowite, jak ludzie potrafia ulepszyc gothica, dodajac celownik albo DX11. To tylko pokazuje jak ta gra jest genialna  :cool:
Popieram Mac Duna w 100% i czekam z niecierpliwością na premierę moda.

6
W tym roku ma wyjść i twórcy obecnie poprawiają bugi ostatniej wersji testowej. Xeres możemy się bez oporów zająć, bo po premierze nie będzie już dodawana nowa zawartość, a jak są jakieś bugi możemy je poprawić sami.
Jeśli chodzi o plany RT względem dużych modów, to niedługo ruszą prace nad Returningiem 2.0. Wielkie mody niemieckie będą tłumaczone dopiero od przyszłego roku. Chyba że wszystko co mamy w planach uda nam się zrealizować przed końcem tego roku.
To będę czekał z niecierpliwością,a na razie będę grał po niemiecku.

7
A wiadomo chociaż kiedy wyjdzie Xeres Return? Pytam się,ponieważ chciałbym w końcu zagrać w jakąś większą modyfikację bez bawienia się w tłumaczenie samemu podczas grania.

8
Ale z tego co wiem to wersja 1.3 już wyszła... Ale pewny być nie będę. Jednakże decyzja teamu była jednoznaczna i nie będziemy jej zmieniać.
Ja pisałem z twórcą trzy dni temu i pisał mi,że już niedługo wyjdzie.

9
Mógłbys dołączyć do naszej ekipy polonizacyjnej i w chwili wydania Odysei 2.0, pomóc w jej tłumaczeniu ; D
Zanim wyjdzie wersją Odyseja 2.0 to trochę minie,ponieważ jak pisałem z jednym z twórców to tworzą oni dopiero wersję 1.3 w której mają być naprawione wszystkie bugi i błędy w skryptach.Wersja 1.3 powinno wyjść niedługo więc moglibyście przetłumaczyć wersję 1.3 zamiast czekać do 2.0.

Strony: [1]
Do góry