Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kuba

Strony: [1] 2 3 ... 51
1
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 21:58 »
Jasne, że widziałem, bardzo dobry film, ale jak zawsze u Tarantino na końcu wszystko się rozjeżdża i pozostawia niesmak, ale do momentu śmierci jednego pana fajnie. Genialna rola Di Caprio.


Btw. Z tego samego roku, "Argo" film Afflecka. Produkcja historyczna, ale nie średniowieczna, całkiem współczesna a bardzo dobrze zrealizowane i przedstawione ichniejsze czasy i nie mała dawka świetnie serwowanego dramatyzmu i napięcia.

2
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 21:38 »
Trudno wybrać najlepszy film bo po prostu istnieje za dużo zupełnie odmiennych od siebie gatunków których nie da się porównywać :P

Edit. A co do średniowiecznych to trzeba pamiętać świetnym "Braveharcie" (choć i ten niepozbawiony jest potknięć typowych dla Gibsona).

Edit2. a gangi Nowego Yorku dla mnie są generalnie średnia a na tle reszty filmów Scorsese, słabe.

3
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 12:36 »
Owszem kpią i to często, ale nie teraz.

4
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-13, 12:24 »
O ile wiem w G3 ta muzyka była przy każdej walce. To taka głupotka trochę, gameplay, gameplayem, tutaj kluczem było pokazanie modeli i innowacji nie koniecznie klimat samej walki.

5
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 11:50 »
http://www.youtube.com/watch?v=2VATFpAtn8M


to jest dobrze zrealizowana scena i to nie z uwagi na choreografie a na dramatyzm i emocje całej sceny, idealne zwięczenie filmu. Tego mi w 300 brakło.


CGI? No, tak....to pójście na łatwiznę, nie lepiej po prostu zebrać ludzi i postarać się zrobić to:

http://www.youtube.com/watch?v=hS877tFqVPE


(wiem, że komputerowo wspomagali się w paru momentach, ale ta bitwa wygląda lepiej niż jakiekolwiek starcie w 300) i tak to jest podzielone na party.

6
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 11:40 »
Patrzysz na oceny widzów. 3/4 filmów superhero ma je lepsze bo ten film jest ROZRYWKĄ. Fajne masz źródła.
http://www.metacritic.com/movie/live-by-night
taaa zajebista ocena jak na Metacritic


Skąd wiesz, że nie widziałem tych "topowych arcydzieł"? Nazywasz tak 300, ok.  Do czego to doszło, żeby film zrobiony w 95% na komputerze był nazwany arcydziełem.

7
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 11:28 »
Sorry, ale ty nazywasz 300 "ambitnym dramatem historycznym" więc nie mamy o czym rozmawiać.

@Mac Dun  w kwestii gier czy logiki jesteś momentami wkurzający, ale chyba w kwestii filmów mamy podobne mniemania.

8
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 11:25 »
A powiedziałem kiedyś, że nie są wielkimi reżyserami?
No cóż, Affleck renomy reżyserskiej ala Scorsese nie ma z uwagi na liczbę filmów, a te które zrobił są świetne. Napisał na dodatek scenariusz do jednego z najlepszych pod względem historii filmów w ogóle. Rozumiem, że nie lubisz komiksów i każdego kto by pracował przy tych produkcjach byś zjechał, ale nazwanie Afflecka no namem to jak powiedzenie, że Thory to dobre filmy.

9
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 11:04 »
Według ciebie Affleck twórca "Gone Baby Gone", "The Town" i "Argo" a także twórca scenariusza do "BUNTOWNIKA Z WYBORU" nie jest ambitnym reżyserem? Pozdro? (aha i producent wykonawczy serialu "Incorporated").

Albo James Wan nie jest ambitnym reżyserem?


10
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 10:57 »
"The Dark Knight" jest zajebisty i wciąga nosem gówna Marvela. BvS było spoko, ale tylko spoko.

@Mac Dun  Affleck to wielki reżyser a do scenariusza przykłada się w sposób godny podziwu. Jest tu szansa na wreszcie komiksowego Batmana którego Nolan nam nie dał. I oby tak było.

Post połączony: 2017-01-13, 10:58
A pomijam fakt, że Batman to materiał na film ambitny, dojrzały i wcale nie przepełniony akcją, mógłby wyjść z tego mroczny, klimatyczny kryminał noir.

Post połączony: 2017-01-13, 10:59
I tak wolę filmy DCEU  z zajebistym Batmanem i próbą innego podejścia do tematu niż 75 raz MCU którego filmy różnią się tylko tytułami. Jedynie Doctorek był jakimś odświeżeniem bo CW to zbrodnia na materiale źródłowym jakiej świat nie widział.

11
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 10:32 »
Ostatnia nadzieja na w miarę dobry film od DC jeśli będzie miała dobrego reżysera, do którego nie będzie się wpieprzał WB jak w przypadku Suice Squad


"The Batman" i "Aquaman"

12
Offtopic / Filmy
« dnia: 2017-01-13, 09:17 »
Dla tych którzy śledzą filmy DC mam złą nowinę. David Goyer pisze scenariusz do Green Lantern Corps....


13
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-12, 19:26 »
Powiem szczerze, że soundtrack z Gothica 3 zawsze będzie mi się kojarzył z Myrtaną, a wpychanie go na siłę do modów tworzonych do G1 i G2 psuje ogólny odbiór gameplaya.Dlatego też, cytuje:
"Całości towarzyszy muzyka z Gothic 3, jednak rozpoczęliśmy prace nad własnym soundtrackiem i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaprezentować własne utwory :) "

14
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-12, 16:52 »
W sensie to nie tak, że poziom trudnośc w grach uważam za coś strasznie złego. Po prostu, Gothic moim zdaniem nie jest grą nadającą się do trudnych przeciwników, z powodu bugów, mechaniki.

"Dark Saga" to moim zdaniem mod który lore i historie ma rozpisane najlepiej ze wszystkich dotychczasowych modów, o poziomie modeli czy animacji nie wspomnę. :P


15
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-11, 23:40 »
Nie liczy się treść? WTF
@Mac Dun z chęcią poczytam co jest źle wykonane w Dark Sadze? Problemem tego moda jest tylko poziom trudności.


Warto pamiętać, że początkowe założenia nie uwzględniały podziału na ZW1 i ZW2. Wtedy byłaby to znacznie inna modyfikacja. ZW1 to racja mod mniejszy, nie zrewolucjonizował skryptów, mechaniki. Czy fabuła była słaba? Mnie się podobała na tyle, że zgłosilem się do Teamu, dużo też zależy od tego na co liczycie, na jaki typ historii. Ale rozumiem rozczarowanie niektórych graczy.
Moim skromnym zdaniem ZW2 w pewien sposób odpowiada na zarzuty wobec jedynki, te o fabule i innowacjach również. Moim osobistym sukcesem będzie jak najwybredniejsi użytkownicy na forum z @Fabiosek na czele a także chyba najbardziej konstruktywna w krytyce ZW osoba czyli @Simen powiedzą, że im się podoba i na to liczyli. A i sądze, że ludzie lubujący sie w klimacie Gothica jak Mac czy sebothic będa zadowoleni.


16
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-11, 20:51 »
Do Gizbora jako jednej z nielicznych osób z tego forum mam szacunek, także to nie mogłem być ja ...

Jesteś głupim dzieciakiem spędzającym Święta i Sylwestra na GMPA to mnie chcieli wysłać do lekarza jak w Wigilę wkuwałem niemiecki  o_0

17
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-11, 20:38 »
Nie ma to jak pluć się o podpierdalanie modeli z innych gier, kiedy sami to zrobiliście, hipokryzja level themodders.
A kto się pluł?


Chyba kiedyś nazwałem go złodziejem...

18
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-11, 19:08 »
To ty na Fejsie sapałes sie o to, że pancerz Gizbora zabrany z jakieś gierki?

19
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-11, 18:47 »
Nie ma to jak pluć się o podpierdalanie modeli z innych gier, kiedy sami to zrobiliście, hipokryzja level themodders.

Jeśli chodzi i pomysł z braniem modeli z reszty Gothiców- o ile sie nie myle moderzy mają prawa wykorzystywać cały content całego Gothica w celach niekomercyjnych. To róznica miedzy tym a kradnieciem innym moderom ich autorskich prac. Inspiracje innymi grami? I tak modele zazwyczaj nawet inspirowane są wykonane od nowa, od podstaw, w tym również tekstury.

Problem z tobą jest taki, że ty kradniesz robotę ludzi z totalnym chamstwem, bezczelnościa, nie pytasz nawet o zgode. Tak jak jest to przy Returnie

20
Złote Wrota: Królestwo Elei / Dyskusja ogólna
« dnia: 2017-01-11, 17:00 »
To w mało modów grałeś :)

Słaba/średnia fabuła, dużo nieciekawych/niepotrzebnych wątków, brak logiki w wielu miejscach, brak jakichkolwiek innowacji innowacji, część kwestii z dubbingu jest słaba, brak konsekwencji kradzieży, przenikalność modeli i jeszcze parę innych. Generalnie nie chce mi się pisać dalej, bo już napisałem recenzję na temat moda i jak chcesz, to możesz ją przeczytać.

Mimo to jemu mogło się spodobać :P Choć sam jestem daleki od nazwania "Złotych Wrót" najlepszym modem. (przypominam, że przy nim nie działałem), to jednak jest bardzo dobry punkt wyjścia dla nowej, lepszej historii.
Ale każda krytyka jest dobra, grunt, że konstruktywna :D Spróbujemy naprawić wszystkie błędy poprzednika rzeczy które się udały jeszcze bardziej polepszyć.

Mówisz tylko o kwestiach dubbingowych...szczerze, ja osobiście po za Xardasem nie kojarzę nic słabego.

Strony: [1] 2 3 ... 51
Do góry