Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Simen

Strony: [1] 2
1
Opis modyfikacji:

Taki mały modzik, w którym możemy sobie trochę postrzelać. Znajdujemy się na środku bagna i w ciągu 5 minut musimy ustrzelić tyle ścierwojadów, ile tylko zdołamy.
Na koniec pokazywane są zdobyte przez nas punkty, dzięki czemu możemy porównać nasz wynik z innymi graczami.

Historia:

Wcielamy się w postać młodego mężczyzny o imieniu Jan Kee, który miał już powyżej uszu życia i ludzi w mieście. Postanawia uciec na bagna, aby żyć tam sobie w spokoju. Z czasem odkrywa on działanie bagiennego ziela i od momentu, w którym dowiaduje się, jak można je poniekąd obrobić, jego życie zmienia się w stan absolutnej błogości, o którym zawsze marzył. Wszystko stało się nagle o wiele łatwiejsze. Pewnego dnia jednak Jan przedobrzył. Wziął zbyt dużą dawkę i stracił przytomność.
We śnie przeżył objawienie. Szlachetne bagienne ziele przemówiło do niego: „Janie, pomóż mi! Te straszne ścierwojady mnie pożrą! Nic po mnie nie zostanie! Ach, te chciwe, mordercze potwory! Są o wiele gorsze od tych piekielnych ćpunów, którzy hurtowo mnie wypalają! Musisz ich powstrzymać i mnie uratować! Zabij ich! Wszystkich!”
Kiedy tylko Jan się ocknął, podjął jasną decyzję. Musiał pomóc bagiennemu zielu. Chwycił więc za pukawkę - taką nazwę nawiasem mówiąc nadał swojej broni na jednym ze swoich licznych wypadów - i skierował się na bagna. Na miejscu odkrył coś przerażającego: Przedawkowanie wyrządziło katastrofalne szkody na jego ciele. Jego układ nerwowy nie funkcjonował już prawidłowo, przez co nie był w stanie sprawnie się poruszać. Jakby tego było mało, jego organy wysiadały jeden po drugim. Szybko stwierdził, że zostało mu jeszcze tylko 5 minut życia. Należało teraz poświęcić się sprawie możliwie jak najlepiej.
Za potęgę bagiennego ziela!

Sterowanie:

Mamy do dyspozycji kałasznikowa, z którego korzystamy jak z normalnej kuszy. Dzięki celownikowi możemy teraz swobodnie przymierzyć w nasz cel. W razie potrzeby można również aktywować tryb pierwszoosobowy (domyślnie klawisz F).    
Oto jak działa celowanie: Zaczynamy od swobodnych ruchów. Następnie po wycelowaniu przykładamy broń za pomocą klawisza akcji. Wtedy nie mamy już możliwości zmienić naszego położenia, pozostaje jedynie strzelać. Z poziomu ekwipunku możemy wybrać i wypalić skręta z bagiennego ziela, aby zapewnić sobie krótkotrwały efekt slow-motion ułatwiający celowanie (przeciwnicy ledwo co się wtedy poruszają). Każdy wypalony skręt ma jednak tę wadę, że skraca on czas życia, a tym samym również czas rozgrywki, naszego bohatera.

Przydział punktów:

Za każdego ustrzelonego przeciwnika otrzymujemy punkty według tego wzoru:W zależności od rodzaju przeciwnika dostajemy:

Bagienny ścierwojad: 10 punktów
Halucynacja ścierwojada: 30 punktów
Ćpun bagiennego ziela: 60 punktów

Dodatkowo możemy również odblokować poprzez mnożniki śmierci serie zabójstw, które kumulują się według podanego wyżej schematu, zanim trafią na główne saldo punktowe.
Jak to działa? Otóż kiedy trafimy w naszego przeciwnika i uda nam się w ciągu następnych ~3 sekund ustrzelić następnego, zaczyna się takowa seria i trwa tak długo, dopóki będziemy w stanie powtarzać ten wyczyn. Mnożnik oczywiście stale rośnie w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Jeśli nie zrobimy tego w danym odstępie czasowym, seria zostaje przerwana, a poziom zostaje ustawiony z powrotem na 0, przez co trzeba zaczynać wszystko od początku.
Oto krótka lista wraz z przyporządkowanym mnożnikiem:

Doublekill: 2x
Multikill: 3x
Megakill: 4x
Ultrakill: 5x
Monsterkill: 7x
Holy Shit: 10x 

Przykłady:

Bagienny ścierwojad zostaje ustrzelony z odległości 20 metrów. Tym samym zdobywamy 20 punktów. Taki sam ścierwojad zostaje ustrzelony z tej samej odległości, jednak teraz z mnożnikiem „Ultrakill”. Dzięki temu otrzymujemy w tym momencie 100 punktów. Natomiast kiedy trafimy ćpuna z odległości 10 metrów na mnożniku „Holy Shit” - wtedy mamy solidne 700 punktów więcej. 

Screeny:

Spoiler


Ogólne informacje:

Mod został stworzony w taki sposób, aby można było porównać swój wynik do innych. W związku z tym są pewne cechy szczególne:

- Cheaty zostały zdezaktywowane poprzez usunięcie okna statystyk. 
- Możliwe jest zapisanie gry, aby posiadać bardziej wiarygodny dowód od screenshota. Wczytanie zapisu prowadzi zawsze do śmierci bohatera, dlatego powinno się go wykonywać jedynie po skończonej rozgrywce.

Teraz, w dobie Spine, jest to jeszcze łatwiejsze. :D Dodatkowo czeka was również 9 nowych osiągnięć do zdobycia.

Spoiler

1. Wyeliminuj Wrzoda.
2. Zdobądź „Holy Shit”.
3. Zdobądź „Monsterkill”.
4. Zdobądź „Ultrakill”.
5. Ustrzel przeciwnika z odległości 25 metrów lub większej.
6. Zdobądź „Megakill”.
7. Zabij 100 przeciwników.
8. Zabij 1000 przeciwników.
9. Zabij 10000 przeciwników.
>>> Download <<<


Instrukcja instalacji:

1. Pobieramy Spine z linka powyżej.
2. Instalujemy oraz wskazujemy miejsce, gdzie trzymamy Gothica (możemy je również znaleźć automatycznie).
3. W przypadku braku jakichś komponentów potrzebnych do grania Spine automatycznie pobierze brakujące pliki.
4. Najlepiej od razu założyć sobie konto, które jest niezbędne, jeżeli chcemy nabijać osiągnięcia czy wliczać się do rankingu (zajmie to mniej niż minutę).
4. Przechodzimy do zakładki bazy danych, klikamy na Polowanie na ścierwojady i czekamy, aż program pobierze całą zawartość.
5. Przechodzimy do biblioteki i cieszymy się modem.


Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Bonne6
Grafika: Blizna

Opis został wzięty z forum Bractwa Spolszczenia, autorem jest @Quasch.

2
Przeznaczenie / Przeznaczenie - Epilog
« dnia: 2017-05-05, 20:37 »

"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię.
Do drzwi waszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."  


Epilog - jest modyfikacją ściśle powiązaną z "Przeznaczeniem", w której gracz otrzymuje wiele odpowiedzi na postawione tam pytania, poznaje dalsze losy bohaterów zamieszkujących Khorinis oraz straszliwe konsekwencje swego pobytu na Irdorath. Jest to historia Bezimiennego, którego Przeznaczenie pchnęło na Drogę Mroku - którym posłużył się Apogeon, a Beliar okrutnie zadrwił.
 Epilog wykorzystuje, rzecz jasna, zasoby Przeznaczenia, ale też wiele nowatorskich rozwiązań skryptowych oraz bardzo dynamiczną i ciekawą fabułę. Gracze, którzy nie ukończyli Przeznaczenia w gildii Mrocznego Zakonu, również powinni mieć satysfakcję z tej rozgrywki. I choć nie znajdziecie tu nowych potworów, broni, pancerzy, czy niesamowitych animacji to myślę, że czeka was dobra zabawa. Do wykonania jest 50 zadań, a zakończenie jednego z nich skutkuje dodatkowym, bonusowym questem. Szacunkowy czas rozgrywki przyjęliśmy na 40 godzin, ale to już zależy od indywidualnych predyspozycji gracza.
Dalszy opis jest bez sensu! Im mniej wiecie o tej modyfikacji przed grą - tym lepiej!
Modyfikacja jest do pobrania na naszej stronie: http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=749 
Potem - nie zapomnijcie się zarejestrować i napisać posta, jeśli chcecie mieć aktywne konto.
Miłego grania! 

Spoiler zawiera potężny spoiler...

Spoiler


Bezpośredni download: http://www.mediafire.com/file/ic15mamy865bw98/Przeznaczenie+Epilog.exe

Opis modyfikacji pochodzi z forum Drużyny Spolszczenia, autorem jest @Tituf.

3
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Pimp PL
« dnia: 2017-05-03, 17:53 »

Opis modyfikacji:

Pimp jest to mod strategiczny podobny do Bitwy Królów i Wojny Żywiołów, gdzie zarządzamy niewielkim oddziałem, który toczy bój na arenie.
Są cztery obozy (ludzie, szkielety, orkowie oraz jaszczuroludzie), przy czym my ciągle sterujemy ludźmi. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu złotem, rudą i punktami nauki, które zbieramy w trakcie rozgrywki na różnorakie umiejętności, musimy ostatecznie pokonać wszystkich trzech wrogich „Królów”. W nagrodę dostajemy co 10 minut minigry, w których zwycięzca dostaje zastrzyk gotówki dla swojej drużyny.
Jak w ogóle zacząć? Musimy otworzyć menu wyboru klawiszem H, aby móc nabywać rzeczy i przydzielać punkty nauki. Cała reszta zależy już od gracza.
Za produkcję odpowiada Bonne6, jednak modyfikacja jeszcze nie ma swojej ostatecznej wersji. Ponoć zostaną później dodane np. następne minigry, jednak kiedy dokładnie - nie wiadomo. Całość posiada pełne polskie udźwiękowienie.

Krótka lekturka do orientowania się w modzie:

Spoiler

Celem gracza w tym modzie jest przeżyć ze swoim oddziałem oraz zabić wrogich Królów i ich jednostki. Cały czas należy pamiętać o ciągłym ulepszaniu swoich podopiecznych. Może do tego celu posłużyć złoto, ruda bądź punkty nauki. Panel sterowania otwieramy klawiszem H.

Punkty nauki:

Za każdego zabitego przeciwnika dostajemy punkty doświadczenia. Obowiązuje zasada - im silniejszy przeciwnik, tym więcej można zdobyć doświadczenia. Kiedy już zbierzemy wystarczającą ilość, awansujemy na kolejny poziom, a co za tym idzie - zyskujemy dodatkowy punkt nauki. Możemy go teraz przeznaczyć do ulepszania swoich jednostek i Króla na jeden z ośmiu atrybutów:

* Siła - więcej krzepy, a co za tym idzie więcej obrażeń w zwarciu podczas trafienia krytycznego.
* Zręczność - zwiększa prawdopodobieństwo trafienia przeciwnika.
* Unik - zwiększa szansę uchylenia się od wrogich ataków.
* Wytrzymałość - im większa wytrzymałość, tym wolniej męczą się nasze jednostki, co jednocześnie prowadzi do gwałtownego spadku wyrządzonych szkód.
* Mana - magowie zyskują więcej zaklęć do dyspozycji.
* Punkty trafień - możliwość przyjęcia większej ilości ciosów na klatę.
* Regeneracja - regenerowanie się zdrowia jednostek. Magowie zyskują również regenerację punktów many.
* Pancerz - mniejsze obrażenia.

Punkty bohatera:

Za każdą zabitą jednostkę dostajemy punkt bohatera. Tego typu punkty służą kształtowaniu bohatera. Zależność jest taka sama jak przy punktach nauki do jednostek, przy czym dzięki punktom bohatera dostajemy jeszcze możliwość rozdysponowania nimi w:

* Siła - więcej krzepy, a co za tym idzie więcej obrażeń w zwarciu.
* Zręczność - zwiększa prawdopodobieństwo uchylenia się od wrogich ataków.
* Wytrzymałość - im większa wytrzymałość, tym wolniej męczą się nasze jednostki, co może prowadzić do gwałtownego spadku wyrządzonych szkód.
* Punkty trafień - możliwość przyjęcia większej ilości ciosów na klatę.
* Regeneracja - regenerowanie się zdrowia jednostek.
* Pancerz - mniejsze obrażenia.
* Szansa na trafienie krytyczne - większa szansa na zadanie krytycznego ciosu.
* Automatyczne grupowanie - wybieramy jakiś atrybut albo prawdopodobieństwo zadania trafienia krytycznego, a zostanie on/ono automatycznie zlevelowany/e do maksimum.

Złoto:

Co 10 sekund otrzymujemy do dyspozycji 5 sztuk złota. Tyle samo dostajemy również za każdego zabitego przeciwnika. Możemy dzięki temu surowcowi wyposażyć nasze jednostki w nowe umiejętności i talenty:

* Berserk - zwiększona siła.
* Szansa na trafienie krytyczne +5% - zwiększona szansa na zadanie krytycznego ciosu.
* Fala uderzeniowa - co 10 sekund Król wyrządza szkody wszystkim wrogim jednostkom stacjonującym wokół.
* Zwiększone przychody - co 10 sekund otrzymujemy dodatkowe 5 sztuk złota.
* Dostawa rudy - co 10 sekund, oprócz złota, dostajemy do swojej dyspozycji również 5 bryłek rudy.
* Wybuch - jeśli jakaś jednostka padnie, obrywają wówczas wszystkie wrogie jednostki stacjonujące wokół niej.
* Obrotność - bonus do zręczności.
* Jadowite trafienie - przeciwnicy, z pewnym stopniem prawdopodobieństwa, zostają zatruci na określony czas. Przez ten okres trucizna nieustannie zadaje im obrażenia.
* Taktyka walki - jednostki atakują z pewną dozą sprytu.
* Paraliż - jednostkom, z pewnym stopniem prawdopodobieństwa, udaje się przez jakiś czas sparaliżować wrogie oddziały.
* Krąg magii - premia do magicznej energii.
* Murowisko - zwiększa wartości pancerza oraz liczbę punktów trafień.
* Wysokie morale - zwiększona liczba punktów trafień.
* Pasożyt - przywraca punkty trafień zabójcy o drobny ułamek maks. punktów trafień ofiary.
* Odbicie szkód - odpiera x% obrażeń atakującego.
* Alokacja bólu - rozdziela poniesione obrażenia na wszystkie jednostki (wyższe poziomy dostają jeszcze nieznaczną redukcję szkód).
* Kamienna skóra - zwiększa wartości pancerza.
* Aura śmierci - wyrządza dodatkowe szkody wrogim jednostkom z prawdopodobieństwem 25% w promieniu dwóch metrów.
* Niestrudzoność - zwiększona wytrzymałość.

Ruda:

Za każdego zabitego oponenta dostajemy również 5 bryłek rudy. Dzięki rudzie możemy nabyć wyposażenie lub taką perełkę jak dodatkowe jednostki:

* Bronie: wyposażenie wojowników do walki wręcz w lepszy oręż.
* Pancerze: wyposażenie jednostek w lepsze opancerzenie.
* Zaklęcia: wyposażenie magów w lepsze zaklęcia.
* Leczenie: pomoc dla magów, kiedy są ranni, zaklęcie do samoleczenia.
* Rekrutacja wojowników do walki wręcz (limit jednostek: 5): zwiększa oddział wojowników do walki wręcz o jedną jednostkę.
* Rekrutacja magów (limit jednostek: 2): poszerza oddział o jedną jednostkę.
* Awans: Wzrost poziomu jednostek oraz dodatkowy punkt nauki.
* Eksplozja: jednorazowe wyrządzenie szkód wszystkim wrogim jednostkom.
* Arcyofiara: przywraca całkowicie zdrowie Króla.

Wybierz cel ataku:

Tutaj można wybrać, które miejsce ma zostać zaatakowane:

* Arena
* Obozowisko jaszczuroludzi
* Obozowisko orków
* Obozowisko szkieletów
* Odwrót

Zmiana rodzaju broni:

Można zmienić rodzaj użytkowanego oręża (czy mają to być bronie jedno-, czy dwuręczne).

Zmiana rodzaju zarządzania:

Można wybierać między zarządzaniem ręcznym i automatycznym. Przy automatycznym wszystko będzie załatwiane przez sztuczną inteligencję, a więc całe rozdysponowywanie złotem i rudą, rozdzielanie punktów nauki i punktów bohatera, ustanawianie miejsc ataków itd. Przy zarządzaniu ręcznym o wszystkim decyduje gracz. Automatyczne zarządzanie sprawdza się w przypadku, kiedy trzeba sobie na chwilę zrobić przerwę, ale nie chce się spauzować gry albo potrzeba czasu, żeby np. zgromadzić bronie. Przy automatycznym zarządzaniu można również wyznaczyć jakiś cel w zakresie złota, rudy i punktów nauki, co później posłuży nam do wyuczenia się czegoś (bądź przy punktach nauki do zmiany/resetu) czy też zaoszczędzenia.

Teleporty:

Możemy się teleportować do różnorakich kluczowych miejscówek:

* ...do obozowiska.
* ...do jaszczuroludzi.
* ...do orków.
* ...do szkieletów.
* ...na arenę.

Zadanie bohatera:

Zadaniem bohatera jest ulepszanie swoich jednostek oraz osłabianie przeciwnika za pośrednictwem rozmaitych minigier, które mają miejsce co 10 minut. Podczas zwyczajnej fazy bojowej należy zebrać możliwie jak najwięcej broni, gdyż każda sztuka wnosi kapitał o wartości 5 sztuk złota. Komu uda się je zgromadzić, zyska przewagę wobec swoich przeciwników.

Kiedy Król zginie:

Jeśli Król polegnie, oznacza to, że jego zespół również zostaje wyrzucony z rozgrywki.

Motywy kolorów:

W celu rozeznania się i porównania do innych w określonych dziedzinach zostały zastosowane różnorakie kolory. Oto słówko komentarza:

* Zielony: Niemający równych.
* Zgniła zieleń: Najlepszy z przynajmniej jednym towarzyszem.
* Żółty: Są lepsi i gorsi.
* Różowy: Najgorszy z przynajmniej jednym towarzyszem.
* Czerwony: Sprawny inaczej.

Minigry:

Co 10 minut odbywa się minigra. Wybierana jest ona losowo spośród całej gamy minigierek.

* 1,2 lub 3: Wszyscy bohaterowie znajdują się na małej arenie. Co sekundę pojawia się na środku ekranu jakaś litera (H, M albo P). Trzeba jedynie w ciągu tej sekundy wcisnąć odpowiedni klawisz. Jeśli ci się to uda, pokonując tym samym swoich rywali, wygrywasz. Jeśli będziesz za wolny albo wciśniesz niewłaściwy klawisz, odpadasz, a przeciwnicy wyłaniają zwycięzcę między sobą.
* Ostateczny cios: Wszyscy bohaterowie znajdują się na małej arenie. Na jej środku stoi kamienny strażnik, którego należy pokonać. Kto zada ostateczny cios, roztrzaskując tym samym strażnika, wygrywa.
* Teleporter: Wszyscy bohaterowie znajdują się na małej arenie. Na jej obrzeżach rozstawionych jest 30 platform teleportacyjnych. Tylko jeden z nich prowadzi do zwycięstwa, pozostałe 29 teleportuje nas z powrotem na środek areny. Każdy teleporter zostaje oznakowany, jeśli już z niego korzystaliśmy, tak więc nie ma obawy o nieustanne wchodzenie w to samo miejsce.
Screeny:

Spoiler
Tym razem do zdobycia na Spine czeka 11 osiągnięć. :) 


>>> Download <<<


Instrukcja instalacji:

1. Pobieramy Spine z linka powyżej.
2. Instalujemy oraz wskazujemy miejsce, gdzie trzymamy Gothica (możemy je również znaleźć automatycznie).
3. W przypadku braku jakichś komponentów potrzebnych do grania Spine automatycznie pobierze brakujące pliki.
4. Najlepiej od razu założyć sobie konto, które jest niezbędne, jeżeli chcemy nabijać osiągnięcia (zajmie to mniej niż minutę).
4. Przechodzimy do zakładki bazy danych, klikamy na Pimp i czekamy, aż program pobierze całą zawartość.
5. Przechodzimy do biblioteki i cieszymy się modem.


Oto lista wszystkich osiągnięć, jakie możecie zdobyć:

Spoiler

1. Wczesny dostęp - Zagraj w moda przed jego ukończeniem.
2. Zwycięstwo - Wygraj rundę.
3. Automatyzm - Zagraj rundę na automacie.
4. Gracz - Wygraj minigrę.
5. Ostateczny cios - Wygraj minigrę „Ostateczny cios”.
6. Właściwa droga - Wygraj minigrę „Teleporter”.
7. 1,2 lub 3 - Wygraj minigrę „1,2 lub 3”.
8. Królobójca - Zabij Króla.
9. Wszechstronny - Wyucz się wszystkich umiejętności za złoto w jednej rundzie. 
10. Superbohater - Osiągnij bohaterem poziom 1000.
11. Elita - Osiągnij jednostkami poziom 100.Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Siemekk
Grafika: Blizna
Testy: Gerard, Quasch
Narrator: Wojciech Feliks

Opis został wzięty z forum Bractwa Spolszczenia, autorem jest @Quasch.

4
Ukończone modyfikacje / [G2NK] AtariarEdition PL
« dnia: 2017-04-22, 13:21 »


Opis modyfikacji:

Modyfikacja autorstwa teamu Atariar/Ayaeng & Vaya - balansuje, integruje oraz implementuje nowe elementy rozgrywki, które rozbudowują głębię gry i ukazują świat wokół Khorinis jeszcze bardziej autentycznie. Została zachowana typowo surowa „atmosfera Gothic”. Znajdziemy tutaj nowe tekstury i obiekty jak drzewa, krzewy i trawy, czy też upiększone krajobrazy. Niezliczone poprawy bugów, przeróbki błędów logicznych oraz korekta dialogów i tekstów prowadzą do pełnego growego doznania.
Poprawki w modyfikacji odpowiadają pomysłom Atariara i opierają się na oryginalnym gothikowym klimacie. W jego odczuciu wiele addonów za mocno ingeruje w pierwotną rozgrywkę, przez co często te zmiany są nie na miejscu i psują imersję (np. dialogi bez dubbingu).
Celem tego moda jest, aby delikatnie wprowadzić zmiany oraz nowe funkcje w główną rozgrywkę, dlatego też jest on ściśle dostosowany pod preferencje autora. Prace nad nim trwały ponad rok. 

Cechy modyfikacji:
• Nowe modele (drzewa, roślinność, przedmioty...)
• Nowe obiekty (drzewa, krzewy, trawa, rośliny)
• Nowe potwory (np. goblińscy jeźdźcy, ognista harpia, pantera)
• Wysokiej jakości tekstury 
• Nowe zadania: Chromanin, Kompendium
• Szafy, szuflady, komody oraz sarkofagi możliwe do splądrowania
• Ukryte skarby oznaczone konarami, kamieniami, kośćmi lub czaszkami wokół miejsc pochówku
• Łupy do zebrania pod wodą
• Nowy system punktów nauki
• Nowe animacje
• Akrobatyka możliwa teraz do wyuczenia tylko u nauczycieli
• Nowy system modlitewny
• Możliwość spania na śpiworze (ciepła owcza skóra)
• Regeneracja życia i many po upływie czasu
• Nowe pancerze oraz bronie
• Możliwość usmażenia wszystkich kawałków mięsa naraz
• Możliwość warzenia kilku mikstur naraz
• Kilka nowych przepisów
• Dodatkowe opcje w almanachu Xardasa
• Pokazywanie pełnych nazw przedmiotów w świecie (np. esencja lecznicza zamiast mikstura)
• Sposób chodzenia zależny od posiadanej gildii
• Poprawy bugów oraz błędów związanych z eksploatacją
• Wiele drobnych zmian i poprawek w estetyce
• Drobne modyfikacje świata: przywrócono dwie niewielkie, nieużywane lokacje w Górniczej Dolinie
• Górnicza Dolina sprawia wrażenie nieco bardziej niebezpiecznej
• Ulepszona sztuczna inteligencja smoków
• Czeladnictwo: zaimplementowano do gry ubrania czeladnicze
- Bosper skupuje teraz również specjalne skóry takie jak skóra lodowego wilka, skóra pantery itd.
- Constantino: Jako mag opłaca mu się sprzedawać ciemne grzyby, dostaniemy za to od niego jego specjały podnoszące trwale nasz poziom many.
- Harad: Możliwość wyuczenia się teraz u niego również kucia dwuręcznych mieczy.
* Możliwe „bezgildyjne” przejście gry: 
- Drobne zadanie do zadecydowania o bezgildyjnym przejściu (Xardas).
- W 4 rozdziale okolice Khorinis zostają oblegane przez orków i jaszczuroludzi.
- Gracz dostaje możliwość wzięcia zadań od paladynów i najemników (smocze jaja dla Benneta, pierścienie orkowych przywódców dla Lorda Hagena, rogi cieniostwora dla Bustera itd.).
- Różne nowe pancerze po drodze (zbroja świątynna Angara, zbroja myśliwego, pancerz łowcy, szata uczonych, zbroja księcia, szata mrocznej magii).
- Xardas i Magowie Wody są gotowi pomóc w dziedzinie magii.
- Korzystanie z magii nie stoi na przeszkodzie: Nauczycielami są Xardas, Magowie Wody oraz Milten na Irdorath. Kamienie runiczne można zdobyć podczas zadań, u kupców czy też po prostu znajdując.
• Nowe dialogi z oryginalnym dubbingiem
• Profesjonalne spolszczenie wysokiej jakości  
- i wiele więcej -

Balans:

* Przebalansowano bronie i magię
* Zmieniono wartości pancerzy
* Rozszerzono rutyny dla postaci
* Większa indywidualność gildii
* Poprawy bugów, błędów związanych z eksploatacją oraz korekta tekstów (również w polskiej wersji)
Screeny:

SpoilerPrzy okazji tego moda chcielibyśmy Wam przedstawić świetne narzędzie o nazwie Spine. Jest to pierwszy polski mod, w którym można zdobyć na nim aż 30 osiągnięć, dlatego bardzo serdecznie zachęcamy. Instalacja jest bardzo prosta, a może przynieść tylko dodatkowe korzyści.


>>> Download <<<

Alternatywny download: https://drive.google.com/open?id=0B9dXPvI6ssVHTHBGRzVZVE1sMnM

Instrukcja instalacji:

1. Pobieramy Spine z linka powyżej.
2. Instalujemy oraz wskazujemy miejsce, gdzie trzymamy Gothica (możemy je również znaleźć automatycznie).
3. W przypadku braku jakichś komponentów potrzebnych do grania Spine automatycznie pobierze brakujące pliki.
4. Najlepiej od razu założyć sobie konto, które jest niezbędne, jeżeli chcemy nabijać osiągnięcia (zajmie to mniej niż minutę).
4. Przechodzimy do zakładki bazy danych, klikamy na AtariarEdition i czekamy, aż program pobierze całą zawartość.
5. Przechodzimy do biblioteki i cieszymy się modem.

SpoilerNarzędzie jest naprawdę świetne, pomogło już wielu osobom, którym nie działały niektóre mody. W Niemczech zrobił prawdziwą furorę. :)


Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Siemekk
Grafika: Blizna
Filmy: Majes
Testy: Gerard, Jawawu35, Quasch

Opis został wzięty z forum Bractwa Spolszczenia, autorem jest @Quasch.

5
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Evil MiniMod
« dnia: 2017-04-10, 18:38 »

       
Zostajesz wysłany na małą wysepkę w celu zabicia niejakiego Bruno. Na miejscu okazuje się, że zadanie nie jest takie łatwe, na jakie wyglądało...

Modyfikacja oferuje:
- od 0,5 do godziny rozgrywki
- siedem zadań
- dubbing
- nowy świat

Modyfikację wydano w polskiej wersji w następującym składzie:
Simen - tłumaczenie, korekta, skrypty, creditsy, grafika, testy
Nefario - skrypty
Taliasan - grafika
Splash - skrypty

Zrzuty ekranu:
Spoiler
lub stąd

Instrukcja instalacji:
Po prostu wypakuj foldery do głównego katalogu z Gothicem 2 NK :)

Gameplay mojego autorstwa:
http://www.youtube.com/watch?v=1qrri3cAy-8

UWAGA!!!
Pomyliłem się w tłumaczeniu i tam, gdzie powinno wyświetlać się nam "oddano" pojawia się "otrzymano".

6

Fabuła:

Odyseja rozpoczyna się wraz z chwilą, gdy bezimienny bohater wypływa z Khorinis i rusza na Myrtanę. W tym czasie nasz bohater, Roland, przebywa w twierdzy paladynów na Athanos. Jak dotąd, wojna z orkami mijała z daleka tą wyspę. Ponieważ Roland chce zostać Paladynem i walczyć z orkami, decyduje się opuścić wyspę, by osiągnąć swój cel. Nie jest to jednak tak proste, jakby mu się wydawało i w celu osiągnięcia swojego marzenia, będzie czekało go wiele ciekawych przygód.

Choć zostanie rycerzem było jego początkowym celem, zobaczy i doświadczy on o wiele więcej na swojej drodze, niżby sobie początkowo wyobrażał. Pozna wrogów królestwa i ich działania, by osiągnąć swoje mroczne cele, czyli zbudowanie imperium Beliara i zniewolenie rasy ludzkiej, a jeśli to się nie uda, całkowita ich eksterminacja. Roland szybko uświadomi sobie, że zostanie Paladynem nie jest jedynie jego celem, a misją wymagającą poświęcenia. Decyduje się sam wytoczyć sobie ścieżkę i działać przeciwko istotom zagrażającym wolności mieszkańcom Myrtany.

Cechy modyfikacji:
 - ekscytująca i bogata fabuła
- wiarygodne i rozbudowane dialogi u NPC
- co najmniej 200 godzin rozgrywki
- 565 zadań
- ponad 1000 NPC
- wiele dokładnych i sporych światów o różnym klimacie i z ciekawymi podziemiami.
- starzy przyjaciele z Gothic II i NPC z różnych znanych modyfikacji
- kompletne udźwiękowanie z ponad 39950 plikami dialogowymi, a także z nową muzyką dla Varantu, Myrtany i Nordmaru.
- pięć różnych poziomów trudności
- wiele nowych animacji m.in. ostrzenie broni, picie z beczki, produkacja zwojów, otwieranie trumien i grobów
- produkcja strzał i bełtów, a także ich specjalnych odmian, jak na przykład ognistych, zatrutych, wybuchających, magicznych i lodowych; specjalne strzały i bełty mogą powodować różnego rodzaje obrażeń
- wydobywanie rudy żelaza, złota, srebra, siarki, węgla, akwamarynu i wielu więcej
- nowe potwory np. żółw, ogr, gryf
- mnóstwo nowych tekstur dla potworów
- rozległy respawn potworów
- wiele potworów to niebezpieczni przeciwnicy do samego końca
- potężni magowie, potrafiący się leczyć
- wiele nowych pancerzy
- mnóstwo ugrupowań, takich jak najemnicy orków, Asasyni, Koczownicy i Nordmarczycy
- wiele nowych modeli i przedmiotów m.in. otwierane pudełka
- nauka pływania i nurkowania
- mnóstwo loadscreenów
- wiele nowych talentów, których można się nauczyć m.in. zabójca orków, łowca orków, ostrzenie, zatruwanie
- hełmy i tarcze obecne w grze
- potwory, które mogą zatruć gracza
- kompletna solucja (Odyssee_2.0_Komplettlösung.pdf) i lista instancji NPC (Odyssee_2.0_NPCs.pdf)
- i wiele więcej

Kompletna lista zmian w stosunku wersji 1.3 wymieniona w changelogu (Odyssee_2.0_Changelog.pdf).

Wymagania:
Do pełnej funkcjonalności gry zalecana jest instalacja wersji raportowej 2.6.0.0, posiadanie GothicStartera w najnowszej wersji oraz SystemPacka. SystemPack, autorstwa MaGotha, dostępny jest w dwóch wersjach: dla gry lub dostosowany bezpośrednio do modyfikacji.

Instrukcja instalacji:
- wersja raportowa 2.6.0.0
- playerkit 2.6f
- ODYSSEE_2.0.exe (modyfikacja bez dubbingu)
- Odyssee_2.0_Speech.exe (dubbing, opcjonalny)
- SystemPack
Opcjonalnie dla graczy z DX11: Odyssee_D3D11_Texturen_v2.exe


Animowany dziennik: http://odysseemodteam.worldofgothic.com/rauhbein.html

Galeria: http://www.worldofgothic.de/screens.htm?dir=mods_G2_Odyssee

Download: http://www.worldofgothic.de/dl/download_522.htm (na samym dole)

7
Sprzęt, oprogramowanie / Pendrive uszkadza pliki
« dnia: 2016-11-14, 18:35 »
Mam SanDiska 32 gb, niezawodny. Przegrywam sobie Doctora Who, który na kompie dobrze działa i na TV nie może odtworzyć pliku. Bo wsadzeniu penka do kompa, pliki nie działają.
Penek się zjebał i trzeba nowy kupić, czy da się go jakoś ocalić?

8
Returning 2.0 / Spolszczenie do Returninga 2.0...
« dnia: 2016-10-27, 15:02 »
...ukaże się. W swoim czasie. Wszelkie pytania o nie będą kasowane.

9
Returning / Zapisy z Returninga
« dnia: 2016-09-28, 11:11 »
Tutaj możecie się dzielić zapisami z Returninga, a także składać prośby o udostępnienie jakiegokolwiek.

10
Przeznaczenie / PORADY I SOLUCJA
« dnia: 2016-07-29, 22:23 »
Tutaj umieszczacie swoje porady związane z graniem w moda.
Spoiler
Cytuj
A co mi tam, macie kilka porad od byłego testera:
1. Bonusów możecie używać od razu, w przypadku many różnicy nie odczujecie zapewne żadnej. Jeżeli chodzi o siłę i zręczność róznica ta będzie  większa, ale tak czy tak, grę przejdziecie.
2. W modzie są bonusy ze zjedzenia odpowiedniej ilości  niektórych rzeczy, dla ciekawskich:
Spoiler
jabłka i szynka dają siłę, polne i leśne jagody punkty życia, ser zręczność, mleko, ciemne grzyby, gin i piwo manę, a mięsa kopacza ochronę od magii i ognia. 
3. Przy wyborach fabularnych kierujcie się sumieniem, czasami przebaczcie niektórym.
4. Uczcie się wykuwania broni unikatowych, są bardzo dobre.
5. Nie zabijajcie NPC imiennych, wielu jest potrzebnych później.
6. Uczcie się języka kapłanów przed zabiciem Kruka, później najprawdopodobniej nie da rady.
7. Jeśli gracie magiem, na początku 2 rozdziału udajcie się do Leśnego Obozu (dawniej był tam Klasztor Zmiennokształtnych)
8. Wywalenie Szponu Beliara może okazać sie dobrą decyzją.
9. W większych zenach co rozdział czekają nowe zadania.
10. Pływanie łódką w DP może  się opłacić, zwłaszcza od drugiego rozdziału.

11
Przeznaczenie / Dyskusja na temat modyfikacji
« dnia: 2016-07-29, 11:50 »
Tutaj możecie śmiało dyskutować na temat modyfikacji. Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy i obrazy w stosunku do Memoriusa i jego ekipy będą natychmiastowo kasowane. Temat ma dotyczyć modyfikacji, a nie tego, jaki kto ma stosunek do Memoriusa.

12
Przeznaczenie / Opis modyfikacji (DOWNLOAD)
« dnia: 2016-07-29, 11:49 »

Przeznaczenie jest w swoim zamyśle rozszerzeniem klasycznej wersji Gothic2 Noc Kruka.
Opiera się on na koncepcji Global mod w wersji Global Mod PL 1.7.1 przygotowanej wcześniej przez DRUŻYNĘ SPOLSZCZENIA.
 Początkowo miał to być tylko skromy dodatek do Global PL naprawiający błędy tego moda oraz dodający ograniczoną liczbę nowych zadań. Koncepcja ta została porzucona w roku 2015 i Przeznaczenie jest modem koncepcyjnie nowym choć nadal opartym na starych fundamentach.
Mod zawiera następujące lokacje:
Khorinis
Górnicza Dolina ( zenz moda Unnamed)
Jarkendar
Dolina Przodków
Wolna Kopalnia
Stara Kopalnia
Opuszczona Kopalnia
Świątynia Śniącego
Cmentarzysko orków

Mod oferuje łącznie 600 zadań różnego pochodzenia, po części znanych klasycznej wersji G2 NK , po części zaproponowanych w Global PL oraz zupełnie nowych.
Logika fabularna w stosunku do G2 NK i Global PL została w wielu miejscach bardzo poważnie zmieniona.

GILDIE GŁÓWNE
Strażnik/ Paladyn
Najemnik/Łowca Smoków
Nowicjusz Ognia/Mag Ognia
Nowicjusz  Wody/Mag Wody
Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie)
Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag

GILDIE POBOCZNE
Czarne Jastrzębie
Złodzieje
Zwiadowcy
Piraci
Łowcy Nieumarłych
wszystkie z własną linią zadaniową

w grze znajdują się obozy
Zjednoczony Obóz
Leśny obóz

z własnym rozbudowanym zestawem zadaniowym

Dodane zostały w wielkiej liczbie nowe wizualizacje, odświeżono modele broni, dodano nowe stroje i pancerze pewna liczbę nowych czarów , mini grę, nowe produkcje broni i przedmiotów, urozmaicono nieco świat przeciwników.

Dokonano przełomowej jak na G2 Nk personifikacji postaci. Bardzo istotną rolę pełnią liczne dialogi.
Gra ma przede wszystkim charakter zadaniowy, choć nie brak i wyzwań bojowych w tym walk z dosyć licznymi mini bossami o różnym stopniu trudności.
Poziom trudności jest jeden, przy czym gra jest w opinii testerów znacznie trudniejsza niż G2 NK i Global PL.
Dla graczy początkujących jest koło ratunkowe w postaci Gora, którego rola w grze niepomiernie wzrasta.


DOWNLOAD: http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=626&pid=49733#pid49733

Całość postu została skopiowana z forum Drużyny Spolszczenia, autorem jest Memorius.

13
Przeznaczenie / Pytania i problemy techniczne
« dnia: 2016-07-29, 11:45 »
Tutaj podajecie problemy związane na przykład ze spadkami fpsów, nie wczytywaniem lokacji itp.

14
Przeznaczenie / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-07-29, 11:42 »
Tutaj zadajecie pytania odnośnie zadań występujących w modyfikacji, a także metod rozwoju postaci.

15
Returning 2.0 / Pograjmy w Returning 2.0
« dnia: 2016-03-23, 23:51 »
Czy nie da się zrobić lepszej reklamy niż we własnym dziale?   :lol2:

http://www.youtube.com/watch?v=A6ec_Eu7plE

http://www.youtube.com/watch?v=_yzkoNOTBck

http://www.youtube.com/watch?v=N6VZcqvT-0A

http://www.youtube.com/watch?v=Uks9o5Z5eaM

http://www.youtube.com/watch?v=6wjQqn0mG_k

http://www.youtube.com/watch?v=dgKYPd942Cw

http://www.youtube.com/watch?v=nEaGhE7R6Hw

http://www.youtube.com/watch?v=sRsTJDcvSNY

http://www.youtube.com/watch?v=35zaAKAE-9g

http://www.youtube.com/watch?v=78Uzv7jUZuk

http://www.youtube.com/watch?v=jZqiQq-aPMU

http://www.youtube.com/watch?v=NaCJEmHpDZg

http://www.youtube.com/watch?v=lR1BwnDg4ek

http://www.youtube.com/watch?v=DkO6914cwEo

http://www.youtube.com/watch?v=EVakpBLCGz4

http://www.youtube.com/watch?v=ENVE_qXCk-Q

http://www.youtube.com/watch?v=uos_5nB1kTs

http://www.youtube.com/watch?v=f__hJwH-zO0

http://www.youtube.com/watch?v=dOccODHTBFU

http://www.youtube.com/watch?v=yOAmV7H4dzk

http://www.youtube.com/watch?v=P_nm0Orwu-g

http://www.youtube.com/watch?v=e3oek0UGQa8

http://www.youtube.com/watch?v=kRsbCzW0kd8

http://www.youtube.com/watch?v=8rZ2Z3-azIE

http://www.youtube.com/watch?v=hP3OKUYXx2Q

http://www.youtube.com/watch?v=SXGqFnSun1E

http://www.youtube.com/watch?v=m-4anw4iZk4

http://www.youtube.com/watch?v=jqXvsR53jCo

http://www.youtube.com/watch?v=2eRq7ZNMOD4

http://www.youtube.com/watch?v=9BtSIiJulgE

http://www.youtube.com/watch?v=9HEyqzEcJDM

http://www.youtube.com/watch?v=uaqC2kRhOvs

http://www.youtube.com/watch?v=51ex2q9y2rc

http://www.youtube.com/watch?v=6WHQ3yWl2-g

http://www.youtube.com/watch?v=_hTjWNf7g_8

http://www.youtube.com/watch?v=k3YoasIbJWE

http://www.youtube.com/watch?v=emom8xZfux8

http://www.youtube.com/watch?v=qMWB1vsw3eU

http://www.youtube.com/watch?v=kjfXjedEr-o

http://www.youtube.com/watch?v=GUJuyOlCkEs

http://www.youtube.com/watch?v=UJcBc_BHrKM

http://www.youtube.com/watch?v=bpCN_oFfbFk

http://www.youtube.com/watch?v=7jVH8a8igj4

http://www.youtube.com/watch?v=UbxAQmE8kGY

http://www.youtube.com/watch?v=1C9WmitcwVk

http://www.youtube.com/watch?v=Hd-SrfX24lo

http://www.youtube.com/watch?v=WFUdLzwV0uI

http://www.youtube.com/watch?v=BpaLoeuAr3w

http://www.youtube.com/watch?v=PSGv1bxnJ9M

http://www.youtube.com/watch?v=W3Y9QfW926c

16


Returning 2.0 - nowa wersja wcześniej publikowanej modyfikacji do Gothic II: Noc Kruka, która rozszerza oryginalną historię i świat.


Kraj: Rosja
Platforma: Gothic II: Noc Kruka (na bazie Returning Rebalance 2.1, System Pack i AST (Agama Scripts Tools)
Rodzaj modyfikacji: Nieoficjalny
Tytuł roboczy: The Returning
Wersja moda: 2.0A
Język moda: Rosyjski
Rozmiar: Mod - 5 GB, Głos - 3 GB, Muzyka - 1,5 GB, Wideo - 0,5 GB. Razem: 10 GB. Plik instalacji w formacie iso waży połowę tego, po rozpakowaniu jednak ma wspomnianą wcześniej wagę.

Autor modyfikacji: Trazege
Deweloperzy: Trazege z pomocą twórców SystemPacka (Guzz aka killer-m, MaGoth, KuDeSnik, alex_draven), pakietu AST przez Saturasa/Gratta oraz twórcom moda Guild (Yelawolf, xterm)
Zespół aktorów głosowych: Peter Glanc , !sTaR, Adept, 107-й, AlexBel, Koloyar, Jeka, Гор На Драк, Blade, Александр Коврижных, Шурик Ом, Сергей Сокол, Gerard, Inear, Naja, Taja, Dennis, Hullabaloo
Zespół testerów: Hokurn, Стражник, MastBo, Alex1, Любава, Алекс, Xterm, Ян75, Begun, Unicorn, Ариовист, Oddler, Alive
Data wydania: 27 grudnia 2015

W rozwoju modyfikacji wykorzystano zasoby z następujących modyfikacji:
- The Dark Saga
- Unnamed Mod v.1.1
- Jaktyl
- Wspólnota Świtu
- Pakt ze Złem
- Piratenleben
- The Long Voyage Home
- Z życia złodzieja
- Laer Gjoll - Horror na Cmentarzu
- Caduon Prolog
- Juran
- Złote Wrota
- Czas Zapłaty
- Gothic II - L'Hiver Edition
- Meble/Model orka-szkieleta autorstwa Mark56
- Carnage Graphic Patch

Główna lista zmian w porównaniu do wersji 1.1:
- gra ma w sumie 31 lokacji (z czego siedem jest kompletnie nowych)
- w większości światów zaszły istotne zmiany, przebudowy i dostosowania
- liczne nowe przedmioty, bronie i zbroje
- większość starych modeli w grze zostały zastąpione nowymi, o większej ilości poly
- nowe i ulepszone interaktywne obiekty w świecie gry
- wiele nowych obiektów w środowisku gracza
- nowe tekstury w jakości HD dla obiektów, światów i postaci
- ponad 200 nowych zadań i kilka nowych wątków fabularnych
- nowe zwroty akcji w starych wątkach
- całkowicie zmieniono zakończenie gry
- ponad 50 postaci o dopracowanej osobowości
- nowe rodzaje potworów
- nowy rodzaj magii
- nowy system teleportów
- nowy system korzystania z inteligencji
- nowy system retoryki
- nowe i zmodyfikowane formy działania rzemieślnictwa
- nowe animacje dla stylów walki daną bronią (tarcze, kostury, włócznie, miecze itp.)
- niewielka korekta i przeprojektowanie wszystkich animacji w grze
- nowa muzyka w starych i nowych lokacjach
- 4 poziomy trudności (w tym "legendarny" tylko z możliwością zapisu w określonych miejscach)
- całkowicie nowy bilans rozwoju postaci, który jest określony przez złożoność wybranej gry
- praktycznie kompletny i w dobrej jakości dubbing
- ponad 100 godzin ekscytującej rozgrywki, które nie pozwolą Ci na chwilę spokoju

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=G9K29Kp1amg


Intro:
http://www.youtube.com/watch?v=f4Koe02jj9Y


Download: http://worldofplayers.ru/threads/39914/ - Modyfikacja
http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1470404-RETURNING-v2-0-Stand-Fragen-Antworten-2/page6?p=25028925&viewfull=1#post25028925 - Niemiecka/angielska wersja autortranslate

Hotfix 5: https://files.fm/u/zzghr5nr

17
Returning 2.0 / Zrzuty ekranu oraz filmy wideo
« dnia: 2016-01-17, 20:49 »


18
Oferty pracy i pomocy / Korektor Returninga 2.0
« dnia: 2015-12-27, 19:56 »
Witajcie! Poszukuję osoby znającej się względnie na skryptach i gramatyce do pracy nad korektą Returninga 2.0 Kontakt PW.

Dowód prac: http://imgur.com/a/ygx7x

19
Returning 2.0 / Dyskusja na temat modyfikacji
« dnia: 2015-12-27, 01:16 »
Otwarta dyskusja na temat modyfikacji. Proszę darować sobie bluzgi.

Do wszystkich: Temat ten stanowi dyskusję na temat modyfikacji, krytykę, propozycję zmian.

Pytania o zadania i build przeniosłem do innych wątków. Od tej chwili, wszystkie tego typu pytania będą KASOWANE!

Pozdrawiam

20
Ukończone modyfikacje / [G2] Orkkrieg/Wojna z orkami DEU
« dnia: 2015-12-26, 21:38 »
    Nadchodzi Boże Narodzenie. A Boże Narodzenie oznacza prezenty. Tak też pomyślała grupa Gorilla Bytes. Po pięciu latach, ich modyfikacja "Wojna z orkami" ujrzała światło dzienne, na czas przed świętami.

Fabuła:
    Modyfikacja dzieje się równolegle do wydarzeń z Gothic 3, gdzie kontynent został już całkowicie opanowany przez orków. Ostatnim bastionem, w którym panują jeszcze sprawiedliwe rządy paladynów jest zachodnia wyspa wschodniego archipelagu, Austri. Jednak orkowie i tam próbują zapanować, posyłając zastępy swoich wojowników na wyspę.
    Naszym bohaterem jest mieszkaniec Khorinis. W wieku 16 lat, on i jego najlepszy przyjaciel postanowili spełnić marzenie dzieciństwa i zaciągnęli się do straży miejskiej. Jednak służba okazała się inna w porównaniu do tego, o czym marzyli. Nudne patrole i bójki w porcie definiowały ich codzienność, do upadku bariery. Wraz ze zdobyciem zamku w Górniczej Dolinie przez armię Beliara, którą prowadziło pięciu Czarnych Magów czerpiących moc od smoków swojego boga, Khorinis stanęło na skraju zagrożenia. Z kolei na farmie Onara, najemnik Bullco przejął władzę i zdecydował się zawrzeć sojusz z orkami. W mieście, paladyni dali mieszkańcom broń i rozpoczęli podstawowe szkolenie bojowe. Niestety, gdy szpiedzy armii Beliara donieśli o zniszczeniu magii paladynów z pomocą potężnej siły na kontynencie, nie było szansy na powstrzymanie wroga. Ludzie i orkowie wzięli szturmem miasto, łupiąc, niszcząc, mordując i dokonując wszelkich innych okrucieństw.
    Bohaterowie zostali zniewoleni przez orków i okrętem ruszyli na wschodni archipelag. Znajdują się tam kopalnie, z których orkowie planowali wydobyć cenną rudę i za jej pomocą stworzyć broń przeciwko paladynom, którzy zaszyli się w swojej wielkiej fortecy  na Austri, uzbrojoną w najnowsze rozwiązania techniczne, wraz z potężnymi Magami Ognia u swojego boku. Jednak, tak jak w prawdziwym życiu, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Wschodni Archipelag bowiem składa się z czterech wysp, które osadzone są wokół potężnego wiru, stworzonego niegdyś przez przypływ. Wie o tym każde dziecko mieszkające w archipelagu, ale nie orkowie z Khorinis i ich najemnicy. Ponieważ kapitan karaweli pełnej niewolników to doświadczony wilk morski, natychmiast wyczuwa zagrożenie i rozkazuje załodze opuścić statek. Na horyzoncie rozciągają się szczyty Austri, u którego stóp leży ocalenie. Bohater ze swoim przyjacielem wspólnymi siłami docierają do brzegu i uciekają przed śmiertelnym zagrożeniem. Jednak orkowie i najemnicy ze swoimi ciężkim zbrojami i broniami zostają wciągnięci w wodne czeluści i nigdy ich już nie widziano.
    I tak zaczyna się niezwykła historia, której bohater ze swoim przyjacielem nigdy by się nie spodziewali.
    Odwiedź archipelag i zdecyduj o swojej przyszłości.

Cechy:
- Bardzo duży, zupełnie nowy świat gry
- Od 40 do 60 godzin rozgrywki
- Pełny dubbing
- Ponad 150 zadań
- Kilka przerywników filmowych
- Wiele nowych przedmiotów (hełmy, zbroje itp.) i potworów
- Easter eggi
- Całkowicie nowe możliwości rzemieślnicze
- Wiele rozbudowanych zadań pobocznych
- Cztery główne gildie i wiele pomniejszych
- Nowa historia, na którą wpływ ma gracz
- I wiele innych...

Link do galerii: http://www.worldofgothic.de/screens.htm?dir=mods_G2_Orkkrieg

Intro:
http://www.youtube.com/watch?v=bPDwDGKvMTw


Pobierz:
http://www.worldofgothic.de/dl/download_530.htm

Źródło:
http://www.worldofgothic.de/news_2384.htm
http://www.worldofgothic.de/dl/download_530.htm

Strony: [1] 2
Do góry