Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kudlik

Strony: [1]
1
Pytania i problemy / Problem z crackami
« dnia: 2010-03-23, 19:09 »
Witajcie, mam problem, a mianowicie gdy zainstalowałem Battlefielda BC2 po przkopiowaniu cracka gra po prostu nie uruchamia się... nic się nie dzieje... To samo z Metro 2033. I tu moje pytanie: Macie jakieś sugestie co z tym zrobić?

2
Gry / Assassins's Creed II
« dnia: 2010-03-06, 21:42 »


Gra Assasin's Creed II wyszła w polskiej wersji językowej. Jak myślicie lepsza od poprzednika? Ja jak przetestuje to się dodatkowo wypowiem ;)

Edit: Słuszna uwaga od Adanosa

Screeny:
Resztę screenów dodam, jak sam będę miał okazje zagrać.

Opis:
Assassin's Creed 2 to kontynuacja bardzo udanej gry akcji TPP. Za jej stworzenie ponownie odpowiada utytułowane studio korporacji Ubisoft Entertainment, zlokalizowane w kanadyjskim Montrealu.W drugiej odsłonie serii przenosimy się do roku 1476, czyli w epokę Renesansu i zwiedzamy między innymi takie miejsca jak Sycylia, Florencja oraz Wenecja. Przemierzamy nie tylko miasta, ale i leżące pomiędzy nimi tereny rolnicze (np. Toskanię). Wcielamy się w postać znaną jako Ezio Auditore de Firenze oraz w kilku innych bohaterów. Twórcy przygotowali rozbudowany główny wątek fabularny oraz wiele pobocznych misji, podzielonych na 16 rodzajów. Co ciekawe, w grze pojawia się kilka znanych postaci historycznych, jak np.: Machiavelli oraz Lorenzo de Medici.

Podczas wykonywania kolejnych zadań musimy przede wszystkim skradać się, wtapiać w tłum oraz atakować odpowiednie cele. Sprawa jest znacznie trudniejsza, gdyż teraz napotykamy coraz bardziej wymagających przeciwników. Niektórzy z nich potrafią nawet wspinać się równie sprawnie jak bohater, a inni są znacznie czujniejsi i sprytniejsi. Na szczęście w razie niezbyt udanego pojedynku możemy udać się do pobliskiego lekarza żeby wyleczyć odniesione obrażenia.

Do gry wprowadzono kilka innych ciekawych modyfikacji, odróżniających ją od części pierwszej. Podstawową nowością jest pływanie, które otwiera dodatkowe możliwości eksploracji świata. Powiększono także wachlarz sposobów eliminowania wrogów � można ich atakować chociażby z dachów oraz wyrywać im broń z rąk. Podczas niektórych misji, rozgrywanych przykładowo na balu, możemy nosić maski.

Oprócz tego do naszej dyspozycji oddano kilka wynalazków samego Leonarda Da Vinci, w tym między innymi maszynę latającą, oraz mnóstwo nowych broni (miecze, topory, włócznie i inne). Każda z nich posiada własny specjalny atak. W lokacjach poukrywanych jest też wiele dodatkowych przedmiotów (flagi, statuetki). Za ich znalezienie otrzymujemy rozmaite bonusy.

Niejednokrotnie główny bohater naraża się lokalnym władzom, ale na szczęście może on zmniejszyć ich zainteresowanie swoją osobą. Aby tego dokonać możemy między innymi wykonywać specjalne misje, zrywać plakaty z podobizną Ezio, eliminować świadków naocznych zbrodni lub przekupywać ich. Przerywniki filmowe zastąpiono natomiast widowiskowymi scenami, w których uczestniczymy wciskając odpowiednio szybko wskazane przyciski (quick time events).

3
Offtopic / Gitary
« dnia: 2009-12-12, 22:08 »
Zakładam ten temat, abyście podzielili się swoimi opiniami na temat, waszych bądź wymarzonych gitar, ulubionych gitarzystów etc.


Zacznę od siebie:

Gram jakieś 3 tyg. na Ever Play Strato - gitara elektryczna
Piecyk mam zamiar kupić w najbliższej przyszłości

Póki co na lepszej gitarze mnie nie zależy, bo wpierw chciałbym nauczyć się jako tako grać.

Mój ulubiony gitarzysta to Slash na pewno za utwory: November rain, Sweet child o' mine, Don't cry.
Podoba mi się również solówka Jimmiego Page'a z utworu: Stairway to heaven.

4
Offtopic / Utarguj.pl
« dnia: 2009-07-20, 12:30 »
Witam.

Przeglądając dzisiaj zasoby internetu natknąłem się na serwis aukcyjny utarguj.pl, który polega na podaniu jak najmniejszej ceny?! Nie wiem zupełnie o co tam chodzi i czy mógłby ktoś mi to wytłumaczyć? O co chodzi i co z tego mają ci z utarguj.pl?

Pozdrawiam.

5
Spacer / Przeźroczyste Voby
« dnia: 2009-02-03, 16:59 »
Witajcie, mam wielki problem, otóż po wstawieniu do Spacera obiektu który ma 3,5 k poly spacer tak jak by go analizował i pojawia sie że jest na planszy taki model, ale zaczyna wariowac i ów model jest niewidoczny... czy faktycznie max. obiekty do gothica 1 do 1k poly?!

6
Pytania i problemy / Textury trawy
« dnia: 2009-02-02, 19:17 »
Witam mam do was gorącą prośbę. Czy mógłby mi ktoś wyciągnąć z GoMana wszystkie texturki trawy, bo niestety już je przeedytowałem i nie są one najlepiej wyglądające, a przeinstalowanie równa się z utratą danych... Więc proszę was serdecznie o spakowanie i wysłanie mi owych textur trawy

PS. Chodzi o Gothica 1

Pozdrawiam.

7
Oceny / Nordmarians Team
« dnia: 2009-01-19, 19:02 »
Już ruszyła całkowicie nowa strona internetowa grupy modderskiej Nordmarians Team - zapraszamy do przeglądania artykułów i komentowania w tym oto dziale!

Oto link:  

Click

Zapraszamy!


Zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Opera

8
Pytania i problemy / Model Głowy
« dnia: 2008-11-04, 18:33 »
Witam mam problem... potrzebny mi jest model głowy, niestety jest tylko skompilowany do formatu .MMB - wypakowałem humans.mds i nie ma pliku w formacie .asc - czy wie ktoś gdzie moze sie znajdować ten plik?

9
Pytania i problemy / stdplugs [3ds max 5]
« dnia: 2008-09-16, 19:44 »
Witam mam problem a mianowicie czy mógłby mi ktoś spakować ten folder: stdplugs bo chciałem sobie pomodzić i przeniosłem pluginy z 3ds maxa 7 do 5 i się zwaliło wszystko... bardzo proszę po pomoc.

10
Pytania i problemy / Bariera
« dnia: 2008-08-08, 20:55 »
Mam problem otóż mam pytanie jak dokonać tego aby powiększyć barierę - jest mi to niezbędne ale czy możliwe? - jeśli tak to w jaki sposób tego dokonać.

PS. proszę piszcie tylko wtedy gdy macie o Tym pojęcie a nie gdybanie :D

11
Pisarstwo / [opowiadanie] Samell - ten który przetrwał
« dnia: 2008-04-06, 21:56 »
Samell - ten który przetrwał - Part 1

Generał Samell wraz ze swoimi paladynami udał się na wyspę Irdorath aby zniszczyć ostatnią świątynię Beliara.
- Generale Sammel wyspa Irdorath jest o 3 mile morskie od nas ! - Wrzasnął majtek o imieniu Rick
- Przygotować broń, pancerze, amunicję i psychikę. odpowiedział generał. Wtem Powstał ogólny zamęt.
 Gdy Samell wrzasnął -  Baczność ! Ustawić się w szeregu ,a Micheal rozda wam sprzęt zrozumiano ?
- Tak jest Generale - odpowiedzieli jednogłośnie
Gdy przybyli na wyspę ustawili się w szeregu oczekując na rozkaz ataku od generała.
 Na wyspie panowała złowroga cisza gdy nagle horda orków, szkieletów i innych pomiotów Beliara rzuciła się do ataku.
Samell zdążył wypowiedzieć tylko te słowa: Rycerze, walczcie w imieniu Innosa zawsze, nawet jeżeli przyjdzie wam zginąć.
Szczęk stali i świst strzał wypełnił teren w obrębie kilku mil morskich, ale orków jakby przybywało. Paladyni nie mieli żadnych
szans, musieli się wycofać. Kilku paladynów pozostałych przy życiu uciekło na statek i starało się odbić kotwicę od brzegu,
gdy ujrzeli ich generała walczącego z ogromną ilością stworzeń. Wyrwali rannego generała wrzeszczącego - Nie, w imię Innosa
muszę zabić te przeklęte bestie. Lecz tych kilku paladynów porwało generała ostatkiem sił i uciekło na statek. W ostatniej chwili
odbili od brzegu, ale kilka strzał i bełtów zdołało ich dogonić. Jedna ze strzał trafiła w napierśnik generała który wrzasnął z bólu i zemdlał.
Po kilku godzinach oprzytomniał a przy nim stał ten sam majtek Rick. Teraz opatrzył mu ranę postrzałową. - Generale jak dobrze cię znów widzieć przytomnego.
- Co się stało ? - Zapytał Samell . Gdy Rick opowiedział mu historię przybyli pozostali żołnierze głodni i wycieńczeni. Wtem Samell wstał na równe
nogi i powiedział: - jaki jest stan naszej armii - czternastu żołnierzy w tym ośmiu rannych. - Czy ich zdrowiu nie zagraża nic złego?
- zapytał Samell. - Jeżeli dotrzemy do Khorinis w ciągu 3 godz. może jeszcze się uratują. - a z tobą wszystko w porządku ?
Oczywiście dowódco. - To dobrze.
- Żołnierze ucieszeni iż widzą khorinis zaczęli drzeć się w niebogłosy. Gdy ostry bełt przeszył pierś Ricka który padł bez tchu na ziemię, a następnie kilku
innych żołnierzy, generał zaczął wrzeszczeć : - Co wy robicie zabijacie swoich ! Rick Niee!
Gdy strażnicy Khorinis zoriętowali się że to nie są piraci było już za późno przeżył tylko Samell.
Co zrobiliście?! . . . Zabiliście moich ludzi ! . . . Za Ricka !  . . .Rozdarł się Samell i przebił ostrzem stojących najbliżej niego trzech strażników.
Jeden z obywateli ogłuszył Samella a ten stracił przytomność. Gdy się ocknął leżał w celi a nad mim stał strażnik miejski. Wstawaj
brudasie, teraz zaprowadzę cię do Lorda Hagena który wyda wyrok w sprawie zabicia trzech strażników. Dlatego że to byli strażnicy
miejscy będziesz odpowiadał przed sądem wojennym czy to jest jasne?!
- Aż za bardzo warknął Samell
- Nie pyskuj do mnie - wrzasnął strażnik i kopnął w twarz siedzącego jeszcze generała
Po kilku minutach Samell z zakrwawioną twarzą przyszedł do Lorda Hagena który miał wydać wyrok
- Generale Samell czy to ty zabiłeś trzech strażników miejskich ??
- Tak ale . . .
- Nie przerywaj mi !
Wiem że to ty próbowałeś zniszczyć świątynię Beliara na wyspie Irdorath, wiem że jesteś godnym człowiekiem ale za zabicie trzech ludzi karą jest powieszenie.
Ułaskawia cię jednak twoja ranga i twoje czyny więc mój wyrok jest następujący:
Były generał Samell zostaje pozbawiony rangi Generała i zostaje zesłany z konwojem do ,,Kolonii Karnej'' jako zwykły więzień

To moja ostateczna decyzja.             

                                                   
Koniec części pierwszej
Mam nadzieję ze się podobało - to moja pierwsza opowieść więc proszę o komentarze !!

Strony: [1]
Do góry