Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Risgot

Strony: [1]
1
Twórczość modderska / Przełomowa Gra cRPG
« dnia: 2015-09-17, 11:43 »
Witam Szanowne grono The Modders,

Od pewnego czasu obserwuję rynek gier i stwierdzam, że nie ma na nim gry która pochłonęłaby mnie tak jak np. Gothic, Diablo II gdy przechodziło się grę szczególnie po raz pierwszy.
Postanowiłem rozpocząć projekt mający na celu wskrzesić to co "dobre" i co sprawiało że zarywało się noce grając, w gry komputerowe.
Jak będzie ten projekt ewoluował to czas pokaże. Wiem, że będzie to projekt dopracowany i dokończony.

Będą to pozytywne cechy wyssane z Gothic I i II oraz innych gier. Czym szczególnie ma się charakteryzować (na ten moment):
- otwarty świat,
- wiele możliwości rozwoju,
- brak końca gry - hack-and-slash,
- możliwość kooperacji i pvp,
- poziom trudności dostosowujący się do umiejętności gracza - na początku bardzo trudny, jeśli gracz sobie poradzi to poziom się zwiększa do momentu gdy sobie "jakoś radzi",
- elementy survivalu - możliwość polowania, w celu zaspokojenia głodu,
- magia niszczy, jest przydatna tylko gdy zyski z jej użycia będą większe niż koszta.

To tylko kilka założeń na, których system gry będzie budowany. Utworzenie scenariusza gry szacowane jest na 2 lata, więc chciałbym rozpocząć współpracę z wami już teraz.
Piszę tutaj ponieważ zdaję sobie sprawę, że zajmujecie się tworzeniem modyfikacji wiele lat i posiadacie, w tej dziedzinie bogate doświadczenie. Dlatego chętnie skorzystałbym z waszych rad, propozycji i sugestii, którymi moglibyście mi pomóc w utworzeniu najlepszej wersji tego projektu jaka może powstać. :)

PS. Jeżeli ktoś z was ma bogatą wyobraźnię i niecodzienne pomysły to chętnie wdrożę go, w szczegóły projektu bliżej.

Strony: [1]
Do góry