Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kacperxxxd

Strony: [1]
1
Witam! Jak dołączyć do nowego obozu nie zostając kretem bo odrzuciłem propozycje kosy.Oddałem 400 bryłek Laresowi i zrobiłem wątek z Mordragiem.

2
Czy gdy zrobie zadania poboczne typu znalesc neka bd mogl dolaczyc do obozu bandytow ?

3
Czy mógłbym dostać linka do starego obozu na NOWYM silniku bo nwm który to ss? :F
I czy będą takie questy jak np znaleść Neka , wygnać śniącego ?

4
Święte słowa dinozaur :)

5
Za kąd wiesz ?:D

6
To czemu ja tego nie mam ;D?

7
Jeden pan odkrył za co bezi trafił do koloni przeglądając skrypty.Zauważył , że Diego ma dość dużo opcji dialogowych i postanowił je przetłumaczyć.Wybierając odpowiednią opcje możemy dostać +3 do siły,zręczności lub 3 many.Może by wprowadzić taką opcje do gry w początkowej rozmowie z Diego?Było by fajnie ;DOto link http://www.gothicgry.fora.pl/gothic-i,9/za-co-trafil-do-kolonii-gorniczej,87-60.html
3 post.Czyli już wiadomo za co trafił heheh :DPolecam to wprowadzić :DW 4 lub 5 poście jest przetłumaczone.

8
Podobał mi się pomysł twórców MT z poziomem trudności . Fajnie by było , aby to wprowadzić do ER

9
Ciekawe , czy będzie system PN taki jak w gothic 2.Czyli im więcej siły tym drożej ;)

10
A pytam z ciekawości bo coś słyszałem o jednoręcznym Urizielu :)

Post połączony: 2014-11-23, 19:12
Jest szansa , że ta modyfikacja wyjdzie do 20grudnia ?Dużo prac jeszcze zostało ?

11
Uriziel będzie działał tak jak szpon ?

12
Bardzo bym prosił aby dodać do tego moda Uriziel jednoręczny i możliwość kupna najlepszej zbroi strażnika :)

Strony: [1]
Do góry